I Kto to Mówi Cały Film (1989) - Oglądaj Online!

1989
93 min
5.9
Jeśli szukasz filmu, który rozśmieszy i rozluźni, to I Kto to Mówi będzie idealnym wyborem dla Ciebie. Film został wyprodukowany w 1989 roku przez firmę...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5209
Teraz ogląda: 316

I Kto to Mówi online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz filmu, który rozśmieszy i rozluźni, to I Kto to Mówi będzie idealnym wyborem dla Ciebie. Film został wyprodukowany w 1989 roku przez firmę TriStar Pictures i wyreżyserowany przez Amy Heckerlinga. Dla miłośników romantycznych komedii i Johna Travolty to obowiązkowa pozycja. W rolach głównych występują Kirstie Alley, John Travolta, Bruce Willis, Olympia Dukakis, George Segal i Abe Vigoda. Film trwa 93 minuty i składa się z humornych, ale i wzruszających scen, które na długo pozostaną w pamięci widza. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online, który dostępny jest na zalukaj.pl.

Produkcja I Kto to Mówi online

I Kto to Mówi to film, który powstał w amerykańskiej wytwórni filmowej TriStar Pictures w 1989 roku. Film został wyreżyserowany przez Amy Heckerlinga, która osiągnęła już wcześniej sukcesy w branży filmowej. Scenariusz został napisany przez Nancy Meyers, Charlesa Shyera i Jamesa Brooksa. Film miał niski budżet, ale zyskał popularność na całym świecie. Heckerling postanowiła użyć techniki, która polega na tym, że dzieci w filmie mówią głosem dorosłych. W rolach głównych występują Kirstie Alley, John Travolta i Bruce Willis, który użyczył swojego głosu mikroskopijnej postaci – noworodka Mickey’ego.

Reżyser

Amy Heckerling to wybitna reżyserka i scenarzystka. Urodziła się w 1954 roku w Nowym Jorku. Swoją karierę filmową zaczęła w latach 70. Była jedną z niewielu kobiet, które wyreżyserowały filmy w tym okresie. Jej największy sukces to „Przygody Clueless”, z 1995 roku. Były to jedne z najbardziej kasowych filmów lat 90. Heckerling zajęła się także produkcją i reżyserią popularnego serialu „Życie na fali”. Jej filmy charakteryzują się ciepłem, humorystycznym stylem i innowacyjnością.

Obsada aktorska całego filmu I Kto to Mówi

W filmie I Kto to Mówi występują Kirstie Alley, John Travolta, Olympia Dukakis, George Segal i Abe Vigoda. Kirstie Alley wciela się w rolę Mollie, samotnej matki, John Travolta gra Jamesa, taksówkarza, który jest uwielbiany przez dziecko Mollie, a Olympia Dukakis wciela się w rolę matki Mollie. W filmie głosu użyczył także Bruce Willis, który nadał swojemu charakterowi noworodka Mickey’ego zupełnie nowego wymiaru. Wszyscy aktorzy zagrali swoje role wyjątkowo przekonująco i z dużym humorem, co sprawia, że film stał się inny niż każda inna romantyczna komedia.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film I Kto to Mówi online

Film I Kto to Mówi opowiada o losach Mollie (Kirstie Alley), samotnej matki, która szuka idealnego ojca dla swojego dziecka. Jej syn Mickey” ma jednak już swoje zdanie w tej sprawie i wybiera Jamesa (John Travolta), taksówkarza, który jest w stanie wnieść radość w życia każdego. Mollie z początku nie chce słyszeć o Jamesie, ale dziecko wkłada wiele wysiłku, by ich zbliżyć. Film jest pełen humornych scen i wzruszeń, które dostarczą widzom niezapomnianych wrażeń.

Bohaterowie

Mollie jest samotną matką, która marzy o spełnieniu miłości i znalezieniu idealnego ojca dla swojego dziecka. James jest taksówkarzem, który jest emocjonalnym oparciem dla Mollie i pomaga jej zrozumieć, co jest w życiu najważniejsze. Mickey to noworodek, który mówi, i służy jako przewodnik po całym filmie, opowiadając nam o swoich myślach i odczuciach.

Gdzie obejrzeć I Kto to Mówi cały film?

Film I Kto to Mówi możesz obejrzeć online na zalukaj.pl. Zalukaj oferuje dostęp do wielu filmów i seriali. Dzięki ich wyszukiwarce łatwo znajdziesz interesujący Cię film i obejrzysz go w odpowiedniej jakości. Zalukaj to idealne miejsce do oglądania nowości filmowych.

I Kto to Mówi lektor pl dla widzów z Polski

Film I Kto to mówi dostępny jest z polskim lektorem, dubbingiem i napisami, co sprawia, że film jest bardziej przystępny dla polskich widzów. Lektor pl pozwoli Ci skupić się na fabule i humorystycznych scenach, a polskie napisy pomogą w zrozumieniu dialogów.

Zalukaj cały film I Kto to Mówi i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukasz filmu, który rozśmieszy i rozluźni, to I Kto to Mówi jest idealnym wyborem dla Ciebie. Film ten łączy w sobie elementy romantycznej komedii z zabawnymi uwagami małego Mickey’a. Obejrzyj cały film na zalukaj.pl i ciesz się humorystycznymi scenami, piękną muzyką i doskonałą grą aktorską. Skomentuj ten film poniżej i podziel się swoimi wrażeniami z innymi widzami.