Ida Cały Film (2013) - Oglądaj Online!

2013
80 min
7.4
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się poszukiwać rozwiązania swoich rodzinnych tajemnic? Oto film, który rozwiązuje dzięki śledzeniu rodzinnej historii pełnej zmagań i trudnych decyzji. Ida to...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1238
Teraz ogląda: 189

Ida online cały film w kilku słowach

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się poszukiwać rozwiązania swoich rodzinnych tajemnic? Oto film, który rozwiązuje dzięki śledzeniu rodzinnej historii pełnej zmagań i trudnych decyzji. Ida to polski dramat z 2013 roku, wyreżyserowany przez Pawła Pawlikowskiego. Produkcja nadaje się dla widzów, którzy cenią sobie klimaty retro i pragną poznać nieco więcej polskiej historii. W rolach głównych występują: Agata Kulesza, Agata Trzebuchowska, Dawid Ogrodnik i Jerzy Trela. Czas trwania filmu to niespełna osiemdziesiąt minut. Nie czekaj dłużej i zapoznaj się z Ida online już teraz!

Produkcja Ida online

Ida online to film w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, zyskującego popularność dzięki swoim filmom takim jak „Ostatnie piętro” czy „Ida” i zagraniu na dużych festiwalach filmowych. Reżyser zaproponował w Ida online zupełnie nowe podejście do tematu. Film wyróżnia się sugestywnymi obrazami, wspaniałą kolorystyką, odpowiednią muzyką i profesjonalnym montażem. Wszystkie te elementy wprowadzają nas w sam środek wydarzeń i pozwalają nam na zapoznanie się z rodzinami z przeszłości. Filmowa operacja chirurgiczna przeprowadzona przez reżysera na własnej osobie i na kulturowym dziedzictwie Polski.

Reżyser

Paweł Pawlikowski jest polskim reżyserem, znakomitym twórcą, który ma na swoim koncie wiele ciekawych filmów. Studiował literaturę i filozofię na Uniwersytecie w Londynie, pracował jako dziennikarz w radiu, ale jego pasją od zawsze była reżyseria filmowa. To właśnie za jego film „Ida” otrzymał Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Pawlikowski jest znany przede wszystkim z umiejętności wprowadzenia widza w szczególną atmosferę, wiodąc jego spojrzenie, by wprowadzić nas w intymne opowieści i niezapomniane doświadczenia. Poczułeś już tajemnicę filmu?

Obsada aktorska całego filmu Ida

Obsada filmu Ida to zgrany duet Agata Kulesza i Agata Trzebuchowska, którzy wykonali swoją rolę na bardzo wysokim poziomie. Kolesza zagrała rolę Wandii, stojącej na skraju życia i śmierci, która odkrywa mroczne tajemnice swojej rodziny. Zakres aktorski tej kobiety był już wielokrotnie nagradzany przez krytyków i widzów oraz zyskiwał pozytywne recenzje w mediach.

Agata Trzebuchowska zagrała role Anny, siostry Wandii, która przeżywa swoją pierwszą w życiu przygodę w kontaktach z innymi ludźmi. Aktorka otrzymała wiele pozytywnych komentarzy za swoją rolę w filmie. Dawid Ogrodnik (Jacek) także zagrał znakomitą i poruszającą rolę, jaką często podkreślają krytycy.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Ida online

Film Ida rozgrywa się w Polsce, w roku 1962. Opowiada o Anna, młodej dziewczynie, która zostaje zakonnicą. Przed przyjęciem święceń musi udać się do Wandii, swojej jedynnej krewni, by dowiedzieć się więcej o swojej przeszłości. Na miejscu Anna dowiaduje się, że jest Żydówką i że jej prawdziwe nazwisko to Izabela, a na czele tej rodziny stał jej bratanek Dawid. Razem z Wandą rozpoczyna ona poszukiwania ciał zmarłych członków rodziny, w nadziei, że uda im się pochować ich zgodnie z obrządkiem żydowskim. Historia tak się komplikuje, że nasza bohaterka musi zmierzyć się z bardzo trudnymi życiowymi decyzjami.

Bohaterowie

Anna to zakonnica, której życie zmienia się w momencie, gdy wraz z Wandą odkrywają rodzinne tajemnice dotyczące II wojny światowej i zagadek związanych z żydowską historią Polski. Wandą z kolei jest starszą siostrą Anny i jedyną żyjącą krewną. To ona odkrywa przesłanki, których poszukiwały całe życie, co angażuje ją w rozwiązywanie rodzinnych tajemnic. Na uwagę zasługują także Dawid, bratanek Anny, którego nadzieje splatają się z poszukiwaniami Anny i Wandą, a także Klara, żyjąca w swojej osobnej rzeczywistości, której Ania daje pomarańcze, czyniąc ją szczęśliwą.

Gdzie obejrzeć Ida cały film?

Film Ida w całości można obejrzeć na stronie zalukaj. To legalne źródło the, które oferuje szereg interesujących filmów. Oglądaj filmy w klubie, w domu lub na łóżku na ekranie swojego telefonu. Zalukaj-cc.pl to wyszukiwarka legalnych źródeł, która pozwala na łatwe znajdowanie interesujących treści.

Ida lektor pl dla widzów z Polski

Cały film Ida jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. To interesujące rozwiązanie dla naszych widzów. Niezależnie od tego, czy chcesz zrozumieć wszystko perfekcyjnie, czy też przedkładasz naturalne brzmienie języka, oglądanie Ida online na pewno będzie dla Ciebie interesujące.

Zalukaj cały film Ida i ciesz się dostępem już teraz!

Film Ida online to prawdziwa gratka dla miłośników polskiej kinematografii. Poprzez przybliżenie nas do polskiej historii i rodzinnych tajemnic, czujemy się bardziej związani z krajem i jego kulturowym dziedzictwem. Obejrzenie Ida online to przygoda, którą naprawdę warto przeżyć! Nie czekaj dłużej, wejdź na stronę zalukaj-cc.pl i ciesz się dostępem już teraz! A po seansie, nie zapomnij podzielić się swoją opinią na temat filmu Ida w sekcji komentarzy!