Jak to sie robi z dziewczynami Cały Film (2002) - Oglądaj Online!

2002
90 min
3.6
Jeśli szukasz filmu, który wciągnie Cię od pierwszej minuty i sprawi, że nie będziesz chciał odrywać się od ekranu, to koniecznie musisz obejrzeć Jak to...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3472
Teraz ogląda: 120

Jak to sie robi z dziewczynami online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz filmu, który wciągnie Cię od pierwszej minuty i sprawi, że nie będziesz chciał odrywać się od ekranu, to koniecznie musisz obejrzeć Jak to sie robi z dziewczynami. To komedia o dojrzewaniu, która opowiada historię dwóch nieudaczników w dziedzinie miłosnej, Bogo i Rychu. Film został wyprodukowany w Polsce w 2002 roku, a reżyserem jest Przemysław Angerman. W rolach głównych występują Radosław Kaim i Maciej Kozłowski, a obok nich zobaczymy także Agnieszkę Dygant i Zdzisława Wardejna, którzy wspaniale wpisują się w klimat produkcji. Cały film trwa 90 minut i na pewno nie pozwoli Ci się nudzić.

Produkcja Jak to sie robi z dziewczynami online

Jak to sie robi z dziewczynami to pełna humoru produkcja, która nie tylko bawi, ale i zmusza do refleksji nad naszym dojrzewaniem. Przemysław Angerman, reżyser filmu, postarał się, aby jego dzieło odzwierciedlało rzeczywistość. W scenariuszu zobaczymy problemy, które dotyczą praktycznie każdego młodego człowieka, więc nie ma tu żadnych przesadzonych wątków. Montaż i efekty w Jak to sie robi z dziewczynami są proste i skromne, aby podkreślić naturalny styl produkcji. Wszystko to sprawia, że film jest tak dobry, jak powinien być – realistyczny.

Reżyser

Przemysław Angerman to polski reżyser, który zasłynął w latach 90. XX wieku dzięki serialowi „Wojna domowa”. Po serialu Angerman skupił się na reżyserii filmów kinowych, a w jego dorobku można znaleźć filmy takie jak „Lepiej być piękną i bogatą” oraz „Ja wam pokażę!”. Jednak to „Jak to sie robi z dziewczynami” przyniosło mu największy sukces i pokazało, że jako reżyser potrafi stworzyć film, który na długo zostaje w pamięci widza.

Obsada aktorska całego filmu Jak to sie robi z dziewczynami

W filmie Jak to sie robi z dziewczynami wystąpili znani polscy aktorzy. W rolę Bogo wcielił się Radosław Kaim, którego widzowie mogą kojarzyć z takich seriali jak „Kolacja na cztery ręce” czy „Lombard. Życie pod zastaw”. Maciej Kozłowski, który wcielił się w postać Rycha to natomiast aktor, który wzbudził największe emocje wśród widzów. Zobaczyliśmy go między innymi w filmie „Kobieta samotna”, gdzie zagrał u boku Elżbiety Czyżewskiej i Wojciecha Pszoniaka. Agnieszka Dygant z kolei wcieliła się w postać licealistki, w którą Bogo się zakochuje, ale i której nie umie zdobyć. W rolach drugoplanowych zobaczyliśmy także takie nazwiska jak Zdzisław Wardejn, Martyna Wojciechowska czy Iwona Siemieniuk.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Jak to sie robi z dziewczynami online

Film opowiada o problemach dwóch przyjaciół, którzy mają kłopoty z podrywaniem dziewczyn. Bogo jest pewny siebie i ma swoje własne sposoby na zdobywanie kobiet, które często jednak kończą się niepowodzeniem. Rychu natomiast jest marzycielem, który nigdy nie miał dziewczyny. Bohaterowie muszą zmierzyć się z trudami dorastania, stojącymi przed nimi wyborami i problemami w nauce. Wszystkie te wątki prowadzą do głównego pytania: jak to sie robi z dziewczynami? Bez wątpienia warto zobaczyć, jak Bogo i Rychu poradzą sobie z tym trudnym wyzwaniem.

Bohaterowie

Bogo to twardziel, który jest pewny siebie i swojej skuteczności w podrywaniu kobiet. Często jednak jego podrywy kończą się niepowodzeniem, a on sam wydaje się być zagubiony w świecie emocji. Rychu to zupełnie inny charakter. Jest marzycielem, który nigdy wcześniej nie miał dziewczyny. Wreszcie postanawia zmienić to, ale bez pomocy Bogusia nie poradziłby sobie. Bohaterowie obaj mają swoje problemy, ale razem postanawiają zmierzyć się z nimi i poznać sekrety podrywania.

Gdzie obejrzeć Jak to sie robi z dziewczynami cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film Jak to sie robi z dziewczynami, to powinieneś skorzystać z serwisu zalukaj-cc.pl. To miejsce, gdzie znajdziesz usługi legalne, z rodzajami filmów od animowanych przez dokumanetalne po thrillery. Przy wypożyczaniu filmów online korzystasz ze stabilnego sięć połączenia, a także nie musisz wychodzić z domu.

Jak to sie robi z dziewczynami lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć cały film Jak to sie robi z dziewczynami z polskim lektorem, możesz to zrobić w serwisie zalukaj-cc.pl. Dzięki temu możesz zrozumieć treść filmu bez przeszkadzających napisów, a jednocześnie cieszyć się wspaniałym dubbingiem i muzyką.

Zalukaj cały film Jak to sie robi z dziewczynami i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukasz filmu, który wciągnie Cię od pierwszej minuty i sprawi, że będziesz chciał poświęcić 90 minut swej uwagi, to koniecznie obejrzyj cały film Jak to sie robi z dziewczynami. To produkcja pełna humoru, która jednocześnie zmusza do refleksji nad naszym dojrzewaniem. Zachęcamy do obejrzenia filmu na stronie zalukaj i podzielenia się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy!