Jakarta vs Everybody Cały Film (2022) - Oglądaj Online!

2022
101 min
6.2
Jakarta vs Everybody to indonezyjski dramat z 2022 roku, którego reżyserem jest Ertanto Robby Soediskam. Film opowiada o życiu mieszkańców stolicy Indonezji, którzy muszą walczyć...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3453
Teraz ogląda: 245

Jakarta vs Everybody online cały film w kilku słowach

Jakarta vs Everybody to indonezyjski dramat z 2022 roku, którego reżyserem jest Ertanto Robby Soediskam. Film opowiada o życiu mieszkańców stolicy Indonezji, którzy muszą walczyć z przeciwnościami losu, by przetrwać. W rolach głównych wystąpili m.in. Jefri Nichol, Wulan Guritno, Ganindra Bimo i Jajang C. Noer. Całkowity czas trwania to 101 minut. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online, gdyż z pewnością dostarczy on wiele emocji i wrażeń!

Produkcja Jakarta vs Everybody online

Jakarta vs Everybody to film wyprodukowany w Indonezji. Montażem i efektami wizualnymi zajęli się profesjonaliści z branży filmowej, którzy dołożyli wszelkich starań, aby film był jak najbardziej dopracowany pod każdym względem. Muzykę do filmu skomponował doświadczony muzyk filmowy, a scenariusz napisał zespół doświadczonych scenarzystów. Wszystko po to, by przedstawić widzom historię, która zostanie na długo w ich pamięci!

Reżyser

Ertanto Robby Soediskam to jedna z najbardziej utalentowanych postaci wśród indonezyjskich reżyserów. Jest znany z kilku znakomitych produkcji, w tym między innymi z filmu Cliché, który zdobył liczne nagrody na międzynarodowych festiwalach filmowych. Soediskam jest również autorem kilku innych znakomitych produkcji filmowych, które wyróżniają się szczególnie oryginalnym i przemyślanym stylem reżyserskim.

Obsada aktorska całego filmu Jakarta vs Everybody

Jakarta vs Everybody to film, w którym występowało wiele wybitnych aktorów indonezyjskich, m.in. Jefri Nichol, Wulan Guritno, Ganindra Bimo i Jajang C. Noer. Wszyscy aktorzy mają już na swoim koncie występy w innych znakomitych produkcjach filmowych, co pozwala na ocenienie ich talentu i doświadczenia. Dzięki ich profesjonalizmowi, każdy z bohaterów w filmie został przedstawiony w sposób bardzo realistyczny i wiarygodny.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Jakarta vs Everybody online

Akcja filmu rozgrywa się w dzisiejszej dziczy stolicy Indonezji – Dżakarcie. Film przedstawia losy kilku mieszkańców miasta, którzy muszą walczyć z przeciwnościami losu i prowadzić swoje życie wśród zawirowań i napięć społecznych. W filmie przewijają się różne wątki, począwszy od miłosnych perypetii, przez problemy z pracą i rodziną, aż po konflikty między klasami społecznymi. Mimo dramatycznej tematyki, film jak najbardziej zasługuje na uwagę, gdyż przedstawia realia życia w jednym z najbardziej zatłoczonych miast Azji.

Bohaterowie

Cały film Jakarta vs Everybody to wspaniały zbiór postaci, z którymi utożsamimy się na różnych etapach życia. Wśród nich znajdują się między innymi: Alvin (granym przez Jefri Nichol), który próbuje rozwikłać skomplikowane problemy związane z rodziną i pracą, a także Elsa (graną przez Wulan Guritno), która usiłuje znaleźć swoje miejsce w życiu wychowując dziecko samotnie. Reszta postaci w filmie również boryka się z różnymi problemami, które przedstawione zostały w sposób bardzo realistyczny i prawdziwy.

Gdzie obejrzeć Jakarta vs Everybody cały film?

Film Jakarta vs Everybody można obejrzeć w całości na zalukaj-cc.pl, a także skorzystać z reklamowanej przez tę stronę wyszukiwarki legalnych źródeł. Jest to doskonała okazja, by zobaczyć ten wspaniały film z wygodnego miejsca swojego domu.

Jakarta vs Everybody lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski mamy dobrą wiadomość – film Jakarta vs Everybody jest dostępny nie tylko z angielskim lektorem i napisami, ale także z polskim lektorem, dubbingiem i napisami. Dzięki takiemu wyborowi, która każdy z nas może zdecydować jak chce oglądać ten wspaniały film – z polskim lektorem, angielskim dubbingiem lub napisami. Bez względu na to, jakie wybierzemy opcję, film pozostanie długo w naszej pamięci.

Zalukaj cały film Jakarta vs Everybody i ciesz się dostępem już teraz!

Jak widać, film Jakarta vs Everybody zasługuje na uwagę. Jest to wspaniały dramat, który dostarczy wiele emocji i wrażeń. Zachęcamy więc, aby obejrzeć cały film już teraz na stronie zalukaj-cc.pl i dzielić się swoją opinią o nim w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Film można obejrzeć w doskonałej jakości i na najwygodniejszych zasadach. Wszystko po to, by cieszyć się tą wspaniałą produkcją razem z nami!