Jestem Mordercą Cały Film (2016) - Oglądaj Online!

2016
117 min
6.9
Jeśli lubisz kryminały i historie oparte na faktach, to film Jestem Mordercą jest dla Ciebie! To thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70-tych. Główny...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3429
Teraz ogląda: 160

Jestem Mordercą online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz kryminały i historie oparte na faktach, to film Jestem Mordercą jest dla Ciebie! To thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70-tych. Główny bohater filmu, Janusz Jasiński, jest młodym porucznikiem milicji, który zostaje mianowany szefem grupy dochodzeniowej zajmującej się brutalnymi zabójstwami kobiet. Czy uda mu się złapać seryjnego mordercę? Obejrzyj cały film online i przekonaj się sam!

Produkcja Jestem Mordercą online

Film Jestem Mordercą to polska produkcja z 2016 roku, wyreżyserowana przez Macieja Pieprzycę. W filmie możemy podziwiać efektyowną scenografię, wciągającą muzykę i świetne aktorstwo. Scenariusz został napisany przez Katarzynę Terechowicz i Macieja Pieprzycę, a za montaż odpowiadał Krzysztof Szpetmański.

Reżyser

Maciej Pieprzyca to uznany na całym świecie polski reżyser, który swoją karierę zaczynał od filmów krótkometrażowych. W 2005 roku zadebiutował fabułą Wszystko będzie dobrze, która zdobyła nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach. Największy sukces zebrał jednak w 2013 roku dzięki filmowi Chce się żyć, który zdobył nagrodę na Moskiewskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym. W Jestem Mordercą Pieprzyca pokazuje, że potrafi poruszać trudne tematy i stworzyć wciągający thriller.

Obsada aktorska całego filmu Jestem Mordercą

W filmie Jedem Mordercą możemy zobaczyć wspaniałych polskich aktorów. W roli Janusza Jasińskiego występuje Piotr Adamczyk, który jest znany z roli w filmie Kariera Nikodema Dyzmy. Agata Kulesza, która wcieliła się w rolę Matki Jasińskiego, zagrała między innymi w Ida, które zdobyła Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny. Magdalena Popławska, grająca postać dziewczyny zamordowanej przez seryjnego mordercę, zagrała również w filmie Body/Ciało, który zdobył nagrodę na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Pozostałych aktorów, między innymi Arkadiusza Jakubika i Mirosława Haniszewskiego, też możemy podziwiać w innych wspaniałych polskich produkcjach.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Jestem Mordercą online

Fabuła filmu Jestem Mordercą rozgrywa się na początku lat 70-tych w Polsce. Porucznik Jasiński zostaje mianowany szefem grupy dochodzeniowej, zajmującej się brutalnymi zabójstwami kobiet. Z czasem zaczyna on poświęcać coraz więcej dla śledztwa, stawiając na szali swoje prywatne życie i relacje z najbliższymi. Czy uda mu się złapać nieuchwytnego mordercę? Obejrzyj cały film online i dowiedz się czegoś więcej na ten temat!

Bohaterowie

W filmie Jestem Mordercą poznajemy kilku ważnych bohaterów. Głównym z nich jest Janusz Jasiński, młody porucznik milicji, który zostaje mianowany szefem grupy dochodzeniowej zajmującej się brutalnymi zabójstwami kobiet. Oprócz niego na ekranie możemy zobaczyć Matkę Jasińskiego – kobietę, która ma duży wpływ na życie swojego syna. W filmie pojawiają się też postacie zamordowanych kobiet oraz osoby z otoczenia Jasińskiego, które wpływają na jego decyzje i działania.

Gdzie obejrzeć Jestem Mordercą cały film?

Jestem Mordercą to film, który możesz obejrzeć online na zalukaj. Na tej stronie znajdziesz legalne źródła, które oferują dostęp do całego filmu. Wyszukiwarka pozwala Ci także na łatwe znalezienie innych filmów, które Cię interesują. Korzystając z zalukaj.cc.pl masz pewność, że oglądasz legalne źródła, a nie pirackie kopie.

Jestem Mordercą lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli nie lubisz oglądać obcojęzycznych filmów, to Jestem Mordercą jest dla Ciebie! Film jest dostępny z polskim lektorem, ale także z napisami i dubbingiem. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Obejrzyj cały film online z polskim lektorem i ciesz się wciągającą historią.

Zalukaj cały film Jestem Mordercą i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli lubisz kryminały oparte na faktach, to Jestem Mordercą jest dla Ciebie. W tej polskiej produkcji możesz podziwiać świetnych aktorów oraz wciągającą fabułę. Cały film możesz obejrzeć online na zalukaj, korzystając z legalnych źródeł. Obejrzyj cały film, a potem podziel się swoją opinią na temat produkcji w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Przekonaj swoich znajomych, aby obejrzeli ten wspaniały thriller!