Jestem Cały Film (2005) - Oglądaj Online!

2005
93 min
7.3
Film "Jestem" to poruszający dramat, który opowiada historię jedenastolatka, który ucieka z domu dziecka i zamieszkuje na opuszczonej barce. Mieszkańcy miasteczka, w którym przebywa chłopiec,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5310
Teraz ogląda: 378

Jestem online cały film w kilku słowach

Film „Jestem” to poruszający dramat, który opowiada historię jedenastolatka, który ucieka z domu dziecka i zamieszkuje na opuszczonej barce. Mieszkańcy miasteczka, w którym przebywa chłopiec, ignorują go, a jedynymi osobami, które zwracają na niego uwagę, są dwie siostry. Pewnego dnia zazdrosna starsza z sióstr dzwoni na policję i dzieci muszą się rozstać. Film został wyprodukowany w Polsce w 2005 roku, a jego reżyserką była Dorota Kędzierzawska. W aktorskich rolach możemy zobaczyć: Piotra Jagielskiego, Agnieszkę Nagórzycką, Edytę Jungowską i Barbarę Szkalubę. Cały film trwa dokładnie 1 godzinę i 33 minuty.

Jeśli jesteś miłośnikiem poruszających historii i chcesz poznać tę wspaniałą historię „Jestem”, to niezwłocznie oglądaj ten film.

Produkcja Jestem online

Film „Jestem” został stworzony z dużą dbałością o szczegóły. W produkcję zaangażowana była całkiem sporą grupa ludzi – scenarzyści, reżyser, aktorzy, ekipa techniczna i efektowcy. Film przedstawia piękną opowieść o miłości, przyjaźni, samotności i zdrowym kontakcie z innymi ludźmi.

Montaż filmu, muzyka oraz skorzystanie z efektów specjalnych są bardzo dobrze dobrane, tak aby jak najlepiej oddać nastrój i klimat filmu. Scenarzyści dokonali wnikliwych badań nad tematem samotności i odosobnienia, aby jak najlepiej oddać nastrój filmu. Efekt końcowy jest zaskakujący i wzruszający.

Reżyser

Reżyserem i scenarzystką filmu „Jestem” jest niezwykle utalentowana Dorota Kędzierzawska. Jest jedną z najważniejszych polskich reżyserów, uznawaną za mistrza kina psychologicznego. Zajmuje się problematyką dzieci i dorastających, skupiając się na ich kondycji emocjonalnej i relacjach z otoczeniem.

Jej poprzednie filmy zdobywały uznanie krytyków i zdobywały nagrody na wielu znanych i prestiżowych festiwalach filmowych, takich jak Berlinale czy Cannes. Kędzierzawska do swojej pracy podchodzi w sposób bardzo emocjonalny i dba o każdy detal swojego filmu.

Obsada aktorska całego filmu Jestem

W filmie „Jestem” możemy zobaczyć wiele wspaniałych aktorów polskiej sceny filmowej. W rolę jedenaścieletniego chłopca wcielił się Piotr Jagielski, a jego partnerką w grze była Agnieszka Nagórzycka. W rolach sióstr możemy zobaczyć Edytę Jungowską i Barbarę Szkalubę.

Piotr Jagielski zagrał w wielu filmach i serialach telewizyjnych. Jest uznawany za jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Natomiast Agnieszka Nagórzycka zagrała w wielu filmach, serialach i spektaklach teatralnych.

Edyta Jungowska jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych aktorek w Polsce. Z kolei Barbara Szkaluba to aktorka teatralna i filmowa, która już na stałe zapisała się w polskiej kinematografii. Wszyscy aktorzy w filmie „Jestem” stworzyli wspaniałe kreacje i doskonale oddali nastrój i emocje swoich postaci.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Jestem online

Akcja filmu „Jestem” rozgrywa się na opuszczonej barki, gdzie mieszka samotny jedenastolatek. Chłopiec ucieka z domu dziecka w poszukiwaniu rodziców, którzy go rzekomo porzucili. Mieszkańcy miasteczka, w którym przebywa, ignorują go, a jedynymi osobami, które zwracają na niego uwagę, są dwie siostry.

Chłopiec i młodsza z sióstr zaprzyjaźniają się i bardzo się polubią, jednak zazdrosna starsza z sióstr dzwoni na policję. Dzieci muszą się rozstać. Na końcu filmu jest jeszcze kilka ważnych wydarzeń, które trudno opisać bez spoilerów, więc lepiej po prostu obejrzeć film.

Bohaterowie

Głównym bohaterem filmu „Jestem” jest jedenastolatek, uciekinier z domu dziecka, który mieszka na opuszczonej barce. Jest to chłopiec bardzo mądry, wrażliwy, a jednocześnie bardzo samotny i poszukujący miłości. Drugim bohaterem filmu jest siedmioletnia dziewczynka, która również jest samotna i szuka miłości, z którą dziecko się zaprzyjaźnia. Świetnym uzupełnieniem obsady są dwie siostry, które zwracają uwagę na jedenaścieletniego chłopca, ale w końcu jedna z nich powoduje, że dzieci muszą się rozstać.

Gdzie obejrzeć Jestem cały film?

Cały film „Jestem” możesz obejrzeć na platformie zalukaj.cc. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą w wygodny sposób obejrzeć ten wspaniały film bez wychodzenia z domu. Zalukaj.cc to darmowa i legalna platforma, gdzie znajdziesz wiele filmów i seriali w dobrej jakości obrazu i dźwięku.

Jestem lektor pl dla widzów z Polski

Film „Jestem” jest dostępny także w wersji z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Wszystko po to, aby każdy mógł wybrać preferowaną opcję. Lektor został wykonany przez świetnych aktorów głosowych, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia film. Natomiast napisy i dubbing są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy mają problemy z odbiorem fonetycznym języka polskiego.

Jeśli chcesz poznać wersję z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, to koniecznie obejrzyj ten film. „Jestem” to poruszająca historia, która zostanie na długo w Twojej pamięci.

Zalukaj cały film Jestem i ciesz się dostępem już teraz!

Oglądanie filmu „Jestem” to dla każdego z nas doskonała okazja, aby przypomnieć sobie o tym, że miłość, przyjaźń i bliskość z innymi ludźmi są niezwykle ważne w życiu. Film można zobaczyć w prosty sposób na zalukaj.cc, więc już teraz możesz skorzystać z okazji i obejrzeć ten wspaniały film. Po obejrzeniu filmu nie zapomnij podzielić się swoją opinią w komentarzach.