Jesteś bogiem Cały Film (2012) - Oglądaj Online!

2012
110 min
6.6
Jeśli jeszcze nie masz pojęcia, co obejrzeć w najbliższym czasie, to mamy propozycję dla Ciebie! Film "Jesteś bogiem" to polski dramat muzyczny, który warto zobaczyć....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 9812
Teraz ogląda: 343

Jesteś bogiem online cały film w kilku słowach

Jeśli jeszcze nie masz pojęcia, co obejrzeć w najbliższym czasie, to mamy propozycję dla Ciebie! Film „Jesteś bogiem” to polski dramat muzyczny, który warto zobaczyć. Produkcja ta opowiada historię trzech chłopaków, którzy kilkanaście lat temu postanowili stworzyć zespół Paktofonika. Pierwsze próby nie były łatwe, ale po wielu trudach udało się im zaistnieć w świetle reflektorów. Niestety, droga na szczyt wiąże się z wieloma wyzwaniami, a czasem upadkiem, który okazuje się być dosłownym. Film porusza ważny w tamtych latach temat hip-hopu w Polsce, ukazuje codzienną rzeczywistość i trudności życia, a także zmagań młodych raperów w bezlitosnym środowisku muzycznym. Warto zobaczyć, jakie przesłanie skrywa się za tym dramatem.

Film „Jesteś bogiem” powstał w 2012 roku, reżyserem jest Leszek Dawid. W rolach głównych występują Marcin Kowalczyk, Dawid Ogrodnik oraz Tomasz Schuchardt. W obsadzie znaleźli się również inni znani polscy aktorzy, tak jak Arkadiusz Jakubik, Marcin Dorociński czy Przemysław Bluszcz.

Jeśli lubisz dramaty i muzykę, a zarazem interesują Cię polskie produkcje filmowe, to warto obejrzeć „Jesteś bogiem”. Przekonaj się, jakie problemy i wyzwania stają na drodze ambitnym, młodym artystom. Obejrzyj cały film online i przekonaj się, czy spełni on Twoje oczekiwania.

Produkcja Jesteś bogiem online

Film „Jesteś bogiem” powstał w 2012 roku i od razu zyskał uznanie wielu widzów. Reżyserem produkcji jest Leszek Dawid, który opowiedział historię trzech przyjaciół z Katowic i Mikołowa, którzy postanowili stworzyć zespół hip-hopowy Paktofonika. W trakcie filmu możemy prześledzić ich trudną drogę na szczyt, ale także upadek, który okazuje się dla jednego z nich śmiertelny.

Montaż filmu „Jesteś bogiem” wykonano na poziomie przemysłowym, z zastosowaniem ciekawych efektów specjalnych. Charakterystyczna dla całego filmu jest muzyka, która stanowi ważny element jego ścieżki dźwiękowej.

Scenariusz to kolejna mocna strona filmu. Opowiada on o ważnym w tamtych latach temacie hip-hopu w Polsce, ukazując codzienną rzeczywistość, zmagania młodych raperów w bezlitosnym środowisku muzycznym oraz ich szkołę życia. Historia opowiedziana w filmie niejednokrotnie budzi mocne emocje u widzów.

Podsumowując, „Jesteś bogiem” to ciekawy dramat muzyczny, który warto zobaczyć. Film przedstawia wiele ważnych problemów i tematów, które były charakterystyczne dla Polski tamtych lat. Muzyka, montaż, efekty specjalne, scenariusz – wszystko to sprawia, że produkcja ta jest godna naszej uwagi.

Reżyser

Leszek Dawid to reżyser filmu „Jesteś bogiem”. Urodził się w 1971 roku w Katowicach. Studiował na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jego debiutem reżyserskim był film dokumentalny „Wyjście awaryjne”, który opowiadał o życiu ludzi w konkretnej części miasta.

Do najbardziej znanych filmów Dawida zaliczamy także produkcje takie jak „Ki”, „Ostatnia akcja”, „You WIll Be Over There” czy „Papusza”. Oczywiście jednym z największych osiągnięć reżysera jest właśnie film „Jesteś bogiem”, który zyskał ogromne uznanie wśród widzów i krytyków.

Leszek Dawid to artysta, który zaskakuje każdym kolejnym projektem. Jego autorski styl, chęć eksperymentowania i nieustanna praca nad sobą sprawiają, że jego filmy zawsze wzbudzają duże emocje.

Obsada aktorska całego filmu Jesteś bogiem

Film „Jesteś bogiem” to nie tylko dobrze opowiedziana historia, ale także udział znanych polskich aktorów. Wśród nich możemy wymienić przede wszystkim Marcin Kowalczyk, Dawida Ogrodnika oraz Tomasza Schuchardta. W rolach mniejszych pojawili się m.in. Arkadiusz Jakubik, Marcin Dorociński czy Przemysław Bluszcz.

Marcin Kowalczyk to aktor, który zagrał w wielu filmach i serialach. W roli Tede udowodnił, że potrafi zaprezentować się także jako raper. Dawid Ogrodnik, to aktor urodzony w Bydgoszczy, który grał m.in. w takich produkcjach jak „Ida”, „Body/Ciało”, czy „Drogówka”. Tomasz Schuchardt to natomiast aktor, który zagrał m.in. w „Listach do M. 3”. Aktorzy ci to tylko niewielka część obsady filmu „Jesteś bogiem”, ale z pewnością stanowią o sile tej produkcji.

Cała obsada filmu „Jesteś bogiem” wcieliła się w swoje role bardzo dobrze, tworząc charakterystyczne postacie, które wpisały się na stałe w polską filmografię.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Jesteś bogiem online

Akcja filmu „Jesteś bogiem” rozgrywa się kilkanaście lat temu na szarych blokowiskach w Katowicach i Mikołowie. Trzej przyjaciele, połączonych pasją do muzyki, postanawiają stworzyć zespół hip-hopowy Paktofonika. Początki nie są łatwe – muszą udźwignąć na swoich barkach wiele trudów i przeciwności losu. Wkrótce udało im się jednak nawiązać pierwsze kontakty z kilkoma wytwórniami płytowymi/dystrybutorami muzycznymi, co otworzyło przed nimi drogę na szczyt.

Niestety, droga ta prowadziła przez walki o publiczność i sympatię krytyków muzycznych. Wraz z mediami, które zaczęły ich obserwować, nadchodziły także problemy, walki o pieniądze oraz problemy z uzależnieniami. W końcu trudna droga i naciski środowiska doprowadzają do upadku zespołu. Śmierć jednego z raperów zamyka pewien etap ich życia.

Fabuła jest opowiedziana w sposób bardzo przekonujący, pozwalając zrozumieć realia tamtych lat.

Bohaterowie

W filmie „Jesteś bogiem” poznajemy trzy główne postacie – Magika, Fokusa i Rahima. Wspomniani bohaterowie tworzą zespół Paktofonika, dla którego miłość do muzyki była najważniejsza. Bohaterowie starają się przebić w hip-hopowym środowisku zdominowanym przez innych wykonawców. W trakcie filmu możemy śledzić ich losy, zmagania i sukcesy, ale również porażki.

Bohaterowie „Jesteś bogiem” są bardzo dobrze wykreowanymi postaciami, których losy możemy poznać w trakcie blisko 110 minut filmu. Każdy z bohaterów jest inny – jednocześnie silny i słaby. Warto zobaczyć, jak każdy z nich radzi sobie w młodym wieku z trudnymi sytuacjami, z jakimi napotykają na swojej drodze.

Gdzie obejrzeć Jesteś Bogiem cały film?

Jeśli zainteresował Cię film „Jesteś bogiem”, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Cały film jest dostępny online na portalu zalukaj-cc.pl. Dzięki temu już teraz możesz obejrzeć go z dowolnego miejsca na świecie, o każdej porze dnia czy nocy.

Przed przystąpieniem do oglądania filmu warto skorzystać z dedykowanej wyszukiwarki legalnych źródeł, którą oferuje portal Zalukaj-cc.pl. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnego stresu i uzyskasz pewność, że oglądasz film w legalnym źródle.

Przekonaj się, jakie emocje kryje w sobie film „Jesteś bogiem”. Wszystko to jest na wyciągnięcie Twojej ręki!

Jesteś bogiem lektor pl dla widzów z Polski

Czy wiesz, że film „Jesteś bogiem” jest również dostępny z polskim lektorem? To znakomita wiadomość dla wszystkich, którzy nie lubią napisów, a chcą zrozumieć całą fabułę filmu. Wersję z polskim