Jeszcze dzień życia Cały Film (2018) - Oglądaj Online!

2018
86 min
7.3
Jeszcze dzień życia to film oparty na książce Ryszarda Kapuścińskiego, którego akcja rozgrywa się w Angoli w 1975 roku. To stylizowana animacja z fragmentami zdjęć...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2373
Teraz ogląda: 160

Jeszcze dzień życia online cały film w kilku słowach

Jeszcze dzień życia to film oparty na książce Ryszarda Kapuścińskiego, którego akcja rozgrywa się w Angoli w 1975 roku. To stylizowana animacja z fragmentami zdjęć dokumentalnych, która opowiada historię reportera, który zdał sobie sprawę, że musi wyjść poza rolę obserwatora. Film trwa 86 minut, a reżyserem jest Damian Nenow. W filmie występują m.in. Artur Queiroz, Luis Alberto Ferreira i Joaquim António Lopes Farrusco. Aby poczuć to, co czuli bohaterowie filmu, warto obejrzeć całość online.

Produkcja Jeszcze dzień życia online

Film Jeszcze dzień życia został wyprodukowany w Belgii w 2018 roku. Montażem zajęła się Katarzyna Maciejko-Kowalczyk. Użyte efekty specjalne zrobiły wrażenie na widzach. Muzykę skomponował Miki Levy. Scenariusz filmu powstał na podstawie książki Ryszarda Kapuścińskiego. Film opowiada bardzo ważną historię, którą warto poznać, nawet w tak stylizowanej formie, jak animacja z fragmentami dokumentów.

Reżyser

Reżyserem filmu Jeszcze dzień życia jest Damian Nenow. Jest on znany z filmu „Sztuka spadania”, który zdobył wiele prestiżowych nagród, takich jak MFF w Cannes. Nenow jest uważany za jednego z najlepszych reżyserów animacji w Polsce. W filmie Jeszcze dzień życia, zrobił niesamowitą robotę, tworząc stylizowaną animację z fragmentami zdjęć dokumentalnych, co nadało filmowi swojego rodzaju surrealizmu.

Obsada aktorska całego filmu Jeszcze dzień życia

W filmie Jeszcze dzień życia wystąpili znani aktorzy, m.in. Artur Queiroz, Luis Alberto Ferreira i Joaquim António Lopes Farrusco. Artur Queiroz znany jest z filmów takich jak „Portugal. Niechęć” i „Wesele bez panny młodej”. Luis Alberto Ferreira to portugalski aktor kojarzony z najnowszą historią Portugalii, który po raz pierwszy trafił na ekran w 1976 roku. Joaquim António Lopes Farrusco to aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Każdy z aktorów stworzył znakomitą grę aktorską, dzięki której zdołali wzruszyć publiczność.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Jeszcze dzień życia online

Akcja filmu Jeszcze dzień życia rozgrywa się w czasie wojny w Angoli. Reportaż Kapuścińskiego, który posłużył za inspirację dla filmu, dramatyzm sytuacji, której był świadkiem, przyciągają uwagę widzów od samego początku. Film opowiada o prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w 1975 roku. Film przedstawia zarówno wojenną rzeczywistość Angoli, jak i opowieść o samego reportera.

Bohaterowie

Film Jeszcze dzień życia opowiada o historii reportera, który staje się świadkiem dramatycznych wydarzeń. Jego bohaterstwo, determinacja i odwaga przez cały film czują się niemal fizycznie. Warto poznać historię Kapuścińskiego i to, co czuł i widział. To nie tylko pokazanie wojennej rzeczywistości Angoli, ale również historia człowieka, który ma odwagę stanąć po stronie tych, którzy są zdominowani przez wojnę i reżim.

Gdzie obejrzeć Jeszcze dzień życia cały film?

Jeszcze dzień życia można obejrzeć w serwisie zalukaj. Strona ta oferuje również wyszukiwarkę legalnych źródeł. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z tej wyszukiwarki, ponieważ umożliwia to legalne i bezpieczne obejrzenie ulubionych filmów bez ryzyka nałożenia wysokich kar.

Jeszcze dzień życia lektor pl dla widzów z Polski

Film Jeszcze dzień życia jest dostępny nie tylko z angielskimi napisami czy dubbingiem, ale również z polskim lektorem. Sprawia to, że film będzie jeszcze bardziej zrozumiały dla widzów polskojęzycznych, którzy nie są biegli w języku angielskim. Oba tłumaczenia są bardzo dobre, więc każdy może wybrać dla siebie lepszą opcję i cieszyć się całym filmem.

Zalukaj cały film Jeszcze dzień życia i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jeszcze nie widzieliście tego filmu, zdecydowanie polecamy! Film Jeszcze dzień życia to jedna z tych animacji, której fabuła zapada w pamięć na długo. Nie tylko dlatego, że opowiada o prawdziwych wydarzeniach, ale również ze względu na wykonanie, scenografię i muzykę. Po obejrzeniu filmu warto podzielić się swoją opinią w komentarzach pod tym artykułem. Zachęcamy do obejrzenia filmu Jeszcze dzień życia online na zalukaj-cc.pl już teraz i cieszenia się prawdziwie filmowym doświadczeniem!