Jeziorak Cały Film (2014) - Oglądaj Online!

2014
94 min
6.3
Film Jeziorak to pełna napięcia i emocji historia prowincjonalnej policjantki, która w zaawansowanej ciąży prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa młodej dziewczyny. Akcja filmu rozgrywa się...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1978
Teraz ogląda: 333

Jeziorak online cały film w kilku słowach

Film Jeziorak to pełna napięcia i emocji historia prowincjonalnej policjantki, która w zaawansowanej ciąży prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa młodej dziewczyny. Akcja filmu rozgrywa się w czasach, kiedy jeszcze nie istniały telewizyjne seriale kryminalne, a policja nie miała dostępu do tak nowoczesnych narzędzi jak teraz. To prawdziwy kryminał, pełen zagadek, tajemnic i niespodziewanych zwrotów akcji. Jeziorak to obraz świata, w którym dobro i zło mieszają się w nieprzewidywalny sposób.

Film został nakręcony w Polsce w 2014 roku, a reżyserem jest Michał Otłowski. Czas trwania filmu to 94 minuty, a gatunki to dramat i kryminał. W obsadzie znaleźli się znani i cenieni aktorzy, tacy jak Jowita Budnik, Sebastian Fabijański, Mariusz Bonaszewski, Łukasz Simlat, Agata Buzek, Maria Chwalibóg i Stanisław Brudny.

Jeżeli chcesz poznać tajemnicę zawiłych śledztw prowadzonych przez Izę Dereń, a przy tym spędzić czas na oglądaniu wspaniałego kina, to koniecznie obejrzyj Jeziorak online cały film. Przekonaj się sam, jak wiele emocji może wywołać w Tobie ta historia i zawładnie Twoją wyobraźnią od początku do końca filmu.

Produkcja Jeziorak online

Film Jeziorak to dzieło, które powstało dzięki ogromnemu zaangażowaniu ekipy filmowej. Produkcja zaczyna się od scenariusza, który w tym przypadku jest bardzo skomplikowany. Potrzebna była biegłość w układaniu wszystkich wątków i wydarzeń kryminalnych, by nie zniechęcić widza. Cudowność filmu polega na tym, że nie jest on oczywisty. Widz ma całkowitą swobodę w tym, jakie kroki zapadną w sprawie dochodzenia.

Reżyser i kierownictwo artystyczne postanowiło skorzystać z piękna przyrody polskich jezior i malowniczych miasteczek prowincjonalnych. Wszystko po to, by tworzyć niepowtarzalny klimat i odzwierciedlać rzeczywistość lat, w których akcja filmu się toczy.

Muzykę do filmu skomponował Jacek Grudzień, polski kompozytor i multiinstrumentalista, który od lat związany jest z filmem i teatrem. Większość filmu kręcono ręcznie i bez użycia specjalnych efektów. Dzięki temu, całość zdaje się być bardzo autentyczna i realistyczna.

Reżyser

Michał Otłowski to polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy, urodzony w 1978 roku w Łodzi. Z wykształcenia jest etnologiem, jednak od wielu lat działa w branży filmowej. Jego filmy zdobyły wiele nagród na festiwalach filmowych w Polsce i za granicą. Otłowski jest znany z intrygujących i rozbudowanych fabuł, a także ciekawych pomysłów na ujęcia filmowe.

W swojej karierze reżyserował takie filmy jak „Chrzest”, „Gwiazdy”, „Wołyń” i „Ostatnia rodzina”. Jego filmy są bardzo oryginalne, nierzadko poruszają tematy społeczno-polityczne, ale zawsze trzymają widza w napięciu od początku do końca.

Obsada aktorska całego filmu Jeziorak

W obsadzie filmu Jeziorak znalazło się wielu znanych i popularnych aktorów, którzy wspaniale poradzili sobie z rolami postaci. W roli podkomisarz Izy Dereń wystąpiła Jowita Budnik. Widzowie mogą znać ją z takich filmów jak „Belfer”, „Róża” czy „Body/Ciało”.

W roli aspiranta Marca zobaczymy Sebastiana Fabijańskiego, aktora, którego kariera rozwija się równie szybko, co popularność. Jego filmografia obejmuje takie filmy jak „Panie Dulskie”, „Pitbull. Ostatni pies” i „Kobieta sukcesu”.

Mariusz Bonaszewski, którego zobaczymy w podwójnej roli, jako komendanta męża Izy Dereń oraz bimbrownika Dweda, to znany i cieszący się popularnością aktor filmowy i telewizyjny. W jego dorobku znajdziemy takie filmy jak „W ciemności”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Złoty wiek”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Jeziorak online

Akcja filmu Jeziorak rozpoczyna się w małym miasteczku nad jeziorem, gdzie dochodzi do strzelaniny w czasie likwidacji bimbrowni. W tym samym czasie w łódce dryfującej po jeziorze znajdowane jest ciało młodej dziewczyny, a kilku policjantów zaginęło. Wszystkie te wydarzenia sprowadzają do miasteczka podkomisarz Izę Dereń. Podczas pracy nad śledztwem zaczynają wychodzić na jaw tajemnice z przeszłości bohaterów filmu, a sprawy kryminalne i tragizm okazują się stanowić tylko element większej historii, w której kluczem jest bohaterka filmu.

Akacja filmu toczy się w latach 70., które charakteryzują się brakiem dostępu do nowoczesnych technologii i środków do pracy policjantów. Mimo to, detektywi dają radę, a Iza Dereń, prowadząc dochodzenie w zaawansowanej ciąży, okazuje się niesamowicie zdecydowana i odważna. W trakcie filmu widzowie będą mieli okazję przeżyć mnóstwo emocji i doznać niespodziewanych zwrotów akcji.

Bohaterowie

W filmie Jeziorak znajdziemy szereg ciekawych bohaterów, którzy tajemniczo się splatają. Główną bohaterką jest Iza Dereń, policjantka w ciąży ze złożonym życiem prywatnym i pełnym dramatów służbowym, która z zacięciem prowadzi śledztwo. Bohaterka jest bardzo zdeterminowana i nie cofnie się przed niczym, aby zakończyć swoją misję sukcesem.

Drugim istotnym bohaterem filmu jest aspirant Marek, młodszy kolega Izabeli, z którym tworzy bardzo dobrze zgrany zespół. W trakcie śledztwa okazuje się, że między Izą i Markiem rodzi się coś więcej, niż tylko partnerska relacja.

W filmie pojawiają się także inne ważne postacie, które wpływają na losy bohaterów i przebieg całej historii. Każda z postaci zabarwiona jest indywidualnym kolorem, dzięki czemu tworzą spójną i ciekawą fabułę.

Gdzie obejrzeć Jeziorak cały film?

Cały film Jeziorak możesz obejrzeć online na zalukaj. Portal ten oferuje dostęp do filmów online na całym świecie, a do obejrzenia nie trzeba pobierać żadnego programu. Zalukaj.cc to witryna typu VOD, na której znajdziesz nietypowe i rzadko prezentowane tytuły z różnych krajów.

Jeśli więc chcesz zobaczyć Jeziorak online, wystarczy znaleźć film na zalukaj.cc i kliknąć opcję odtwarzania. Film jest dostępny w jakości HD i z polskim lektorem, a także z opcjami dla niesłyszących czy dla osób nieznających języka polskiego.

Jeziorak lektor pl dla widzów z Polski

Obejrzenie filmu Jeziorak na zalukaj.cc to nie tylko wspaniała zabawa, ale także możliwość wyboru polskiego lektora, dubbingu czy napisów. Portal jest bardzo łatwy w użyciu, a użytkownik może wybrać dowolną z wymienionych opcji, aby zrozumieć całą historię.

Dla osób lubiących wciągające i pełne napięcia filmy kryminalne, „Jeziorak” to strzał w dziesiątkę. Film jest doskonale zrealizowany i niezwykle intrygujący, a aktorskie kreacje gwarantują emocje na najwyższym poziomie. Dołącz do grona fanów tego niezwykłego filmu i obejrzyj go na zalukaj.cc już teraz!

Zalukaj cały film Jeziorak i ciesz się dostępem już teraz!

„Jeziorak” to prawdziwy kryminał,