Kamerdyner Cały Film (2018) - Oglądaj Online!

2018
150 min
6.3
"Czasy, w których żyjesz, to nieodrodne dzieci wojny, która tu dopiero nadejdzie" - takie słowa padają w filmie Kamerdyner. To opowieść o miłości, lojalności, odwadze...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5151
Teraz ogląda: 167

Kamerdyner online cały film w kilku słowach

„Czasy, w których żyjesz, to nieodrodne dzieci wojny, która tu dopiero nadejdzie” – takie słowa padają w filmie Kamerdyner. To opowieść o miłości, lojalności, odwadze i zmieniającym się świecie. Film zdobył sympatię krytyków i publiczności – no i na pewno zasługuje na Twoją uwagę! Kamerdyner to polski dramat historyczny z 2018 roku z Januszem Gajosem, Anną Radwan, Sebastianem Fabijańskim i Marianną Zydek w rolach głównych. Cały film trwa 150 minut, ale to nie przeraża – przeciwnie, warto zainwestować czas w obejrzenie tego arcydzieła.

Produkcja Kamerdyner online

Mówiąc o filmie, warto też napomknąć o produkcji – bo nie da się ukryć, że jest to także istotny element. Film został wyprodukowany w Polsce przez Aurum Film, a na ekrany kin wszedł pod koniec 2018 roku. Reżyserem Kamerdynera jest Filip Bajon – polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy, który zasłynął szeregiem udanych produkcji, takich jak Generał Nil, Przedwiośnie, czy rzecz jasna Kamerdyner. Montaż filmu to dzieło Cezarego Kowalczuka, a muzykę skomponował Jan A.P. Kaczmarek.

Reżyser

Filip Bajon – to on stoi za reżyserią Kamerdynera. Swoją karierę rozpoczynał w latach 70. w Teatrze Telewizji, a potem pracował m.in. w TVP i w Producenckiej Spółce Filmowej. Do dzisiaj jest znany z wielu ważnych dla polskiej kinematografii produkcji. Do jego najważniejszych osiągnięć zaliczyć można chociażby film Przedwiośnie, nawiązujący do powieści Stefana Żeromskiego.

Obsada aktorska całego filmu Kamerdyner

Zacznijmy od Janusza Gajosa – polskiego aktora, zagranicznego ekwiwalenta Meryl Streep. Gajos to jedna z największych gwiazd polskiej kinematografii, zasłynął rolami w filmach Krzysztofa Kieślowskiego czy też Andrzeja Wajdy. Obok niego w filmie Kamerdyner wystąpiła Anna Radwan – znana i utalentowana aktorka teatralna, która w filmie zagrała rolę von Krauss. Nie sposób pominąć Sebastiana Fabijańskiego – obecnie jednego z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich aktorów młodego pokolenia, Marianny Zydek czy też Adama Woronowicza.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Kamerdyner online

Akcja filmu rozgrywa się w przedwojennej Polsce, na Kaszubach. Bohaterem jest Mateusz Krol (Sebastian Fabijański), kaszubski chłopiec. Po śmierci matki zostaje przygarnięty przez Gerdę von Krauss (Anna Radwan), arystokratkę pochodzącą z majętnego pruskiego rodu. Chłopak wychowuje się w pałacu, a jego rówieśniczką jest córka Kraussów Marita (Marianna Zydek). Wśród bohaterów mamy także kaszubskiego patriote Bazyli Miotke (Janusz Gajos), który podczas konferencji pokojowej walczy o miejsce dla Kaszub na mapie Polski, a potem buduje symbol jej gospodarczego sukcesu: Gdynię. Wszyscy bohaterowie czują, że świat, który znali, wkrótce diametralnie się zmieni. Zbliża się II wojna światowa. Wśród żyjących obok siebie Kaszubów, Polaków i Niemców wzbierają niechęć i nienawiść. Tragicznym finałem tych napięć jest brutalny mord w lasach Piaśnicy…

Bohaterowie

W filmie Kamerdyner pojawia się wiele bohaterów, których losy i wybory pozornie się od siebie różnią. Jest Gerda von Krauss (Anna Radwan) – arystokratka, która przyjmuje pod swoje skrzydła Mateusza Krola (Sebastian Fabijański). Janusz Gajos wcielił się w postać Bazyli Miotke – kaszubskiego patriotę. Obok nich w filmie pojawią się także inni – o odgrywanych przez nich rolach można by pisać długo i szeroko. Jednak to nie wyłącznie bohaterowie są ważni – to ich życia i wybory w kontekście wydarzeń historycznych stanowią o sile Kamerdynera.

Gdzie obejrzeć Kamerdyner cały film?

Jeżeli chcesz obejrzeć cały film Kamerdyner, warto zwrócić uwagę na legalne źródła. Film jest dostępny na wielu serwisach, ale trzeba uważać, by nie trafić na pirackie kopie. Jeden z najlepszych serwisów legalnych, gdzie można obejrzeć Kamerdyner online to zalukaj-cc.pl.

Kamerdyner lektor pl dla widzów z Polski

Na zalukaj-cc.pl cały film jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Możesz wybrać najlepszą dla siebie opcję dzięki łatwej w użyciu wyszukiwarce. Bez problemu znajdziesz na tej stronie każdy film, który Cię interesuje.

Zalukaj cały film Kamerdyner i ciesz się dostępem już teraz!

Kamerdyner to jeden z ciekawszych polskich dramatów historycznych ostatnich lat. Ujmuje swoją historią, przepiękną scenografią i świetną obsadą. Zachwycił nie tylko krytyków, ale i widzów – a Ty możesz do nich dołączyć. Nie czekaj, obejrzyj cały film Kamerdyner już teraz na zalukaj-cc.pl! A potem koniecznie podziel się swoimi wrażeniami w komentarzach pod tym artykułem.