Kariera Nikosia Dyzmy Cały Film (2002) - Oglądaj Online!

2002
110 min
6.2
Szukasz dobrej komedii, która zmusi Cię do głośnego śmiechu? Polecamy film Kariera Nikosia Dyzmy, który został wyprodukowany w Polsce w 2002 roku przez Jacka Bromskiego....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2616
Teraz ogląda: 89

Kariera Nikosia Dyzmy online cały film w kilku słowach

Szukasz dobrej komedii, która zmusi Cię do głośnego śmiechu? Polecamy film Kariera Nikosia Dyzmy, który został wyprodukowany w Polsce w 2002 roku przez Jacka Bromskiego. Niegrzeczny i nieogolony Nikos Dyzma, który pracuje jako mówca pogrzebowy, przypadkowo zostaje zaproszony na raut pełen polityków i biznesmenów. W trakcie przyjęcia Nikos zyskuje sympatię wpływowych osób, a jego droga do władzy się zaczyna. Cały film trwa 110 minut i jest pełen niespodziewanych zwrotów akcji. W rolach głównych występują Cezary Pazura, Anna Przybylska, Andrzej Grabowski i Ewa Kasprzyk.

Jeśli jesteś gotów na dawkę humoru i niezapomniane przeżycia, to polecamy obejrzenie filmu Kariera Nikosia Dyzmy online już teraz!

Produkcja Kariera Nikosia Dyzmy online

Kariera Nikosia Dyzmy to film, który został wyprodukowany w Polsce w 2002 roku przez Jacka Bromskiego. Reżyserem filmu jest również Jacek Bromski.

Film wyróżnia się doskonałymi efektami wizualnymi i przemyślanym scenariuszem, który świetnie wpasowuje się w tamte czasy. Muzyka z filmu niewątpliwie wprowadzi Cię w klimat tamtych czasów i będzie stanowiła doskonałą oprawę dla wydarzeń na ekranie.

Reżyser

Jacek Bromski, reżyser Kariera Nikosia Dyzmy, jest znany w Polsce jako jeden z najbardziej utalentowanych reżyserów obecnych na polskim rynku filmowym. Jego kariera rozpoczęła się w latach 80. XX wieku, kiedy nakręcił kilka filmów krótkometrażowych. Następnie zajął się reżyserią pełnometrażowych filmów, które spotkały się z uznaniem krytyków i publiczności. Dzięki swoim filmom, Jacek Bromski zdobył wiele nagród na festiwalach filmowych w kraju i za granicą. Niektóre z najlepszych filmów wyreżyserowanych przez Jacka Bromskiego to „U Pana Boga za piecem”, „Nie ma róży bez ognia” czy „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”.

Obsada aktorska całego filmu Kariera Nikosia Dyzmy

Kariera Nikosia Dyzmy to film, w którym występuje wiele polskich aktorów. W rolę Nikosa Dyzmy wcielił się Cezary Pazura, a jego partnerką na ekranie została Anna Przybylska. Oprócz nich występują między innymi Andrzej Grabowski, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Figura, Krzysztof Globisz, Krzysztof Pieczyński, Mikołaj Grabowski i Olgierd Łukaszewicz. Każdy z aktorów zagrał swoją rolę doskonale, dzięki czemu widzowie zostali wciągnięci w historię i przeżywali ją razem z bohaterami.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Kariera Nikosia Dyzmy online

Akcja filmu Kariera Nikosia Dyzmy rozpoczyna się, kiedy Nikoś Dyzma przypadkowo zostaje zaproszony na raut dla ważnych osobistości. Okazuje się, że jego niegrzeczne zachowanie zamiast zrazić gości, zyskuje ich sympatię. Nikoś zaczyna zdobywać wpływy i wkrótce zostaje wiceprezesem spółki. Jednak jego kariera jest zagrożona, gdy okazuje się, że jego przeszłość nie jest taka czysta, jakby się wydawało. Czy Nikoś będzie w stanie uchronić swoją karierę i zdobyć jeszcze więcej wpływów? Odpowiedzi na te pytania dowiesz się, obejrzał cały film Kariera Nikosia Dyzmy online.

Bohaterowie

W filmie Kariera Nikosia Dyzmy pojawia się wiele interesujących postaci. Głównym bohaterem jest Nikoś Dyzma, który jest początkowo niegrzeczny i niechlujny, ale z czasem zyskuje wpływy i uznawany jest za jednego z najważniejszych ludzi w spółce. Przeciwieństwem Nikoś Dyzmy jest Maciej Terkowski, którego Nikoś zaczyna mieć w swojej mocy. W filmie pojawiają się również inni interesujący bohaterowie, którzy dodają komedii charakteru i rozwijają fabułę.

Gdzie obejrzeć Kariera Nikosia Dyzmy cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film Kariera Nikosia Dyzmy online, polecamy skorzystać z portalu zalukaj. Jednym z najlepszych elementów zalukaj-cc.pl jest jego wyszukiwarka legalnych źródeł, co oznacza, że możesz obejrzeć Kariera Nikosia Dyzmy bezpiecznie i legalnie.

Kariera Nikosia Dyzmy lektor pl dla widzów z Polski

Kariera Nikosia Dyzmy jest dostępna z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki tym opcjom będziesz mógł zrozumieć każde słowo i skomentować na bieżąco przebieg filmu.

Zalukaj cały film Kariera Nikosia Dyzmy i ciesz się dostępem już teraz!

Kariera Nikosia Dyzmy to film, który zainspiruje Cię i może nawet pomóc Ci w zdobyciu pewności siebie. Jeśli chcesz obejrzeć go online, polecamy skorzystanie z portalu zalukaj. Skorzystaj z naszej polecanej wyszukiwarki legalnych źródeł i ciesz się wysokiej jakości filmami w domowym zaciszu. Po obejrzeniu filmu, nie zapomnij podzielić się swoją opinią w sekcji komentarzy. Miłego seansu!