Kler Cały Film (2018) - Oglądaj Online!

2018
133 min
7.4
Czy zastanawiałeś się, co dzieje się w kuluarach polskiego Kościoła? Film Kler opowiada historię trzech księży, których życia połączyła jedna tragiczna katastrofa. To kontrowersyjny dramat,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5388
Teraz ogląda: 277

Kler online cały film w kilku słowach

Czy zastanawiałeś się, co dzieje się w kuluarach polskiego Kościoła? Film Kler opowiada historię trzech księży, których życia połączyła jedna tragiczna katastrofa. To kontrowersyjny dramat, który wywołał wiele dyskusji i zagrażał rozłamem w Kościele. Film reżysera Wojciecha Smarzowskiego to jednak nie tylko skandaliczny obraz polskiej duchowieństwa, ale również z przytłaczającą siłą przedstawiający ich ludzką stronę. Premiera odbyła się w 2018 roku, a w rolach głównych występują Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz oraz Jacek Braciak.

Jeśli chcesz zobaczyć, co kryje się za fasadą Kościoła, obejrzyj Kler online cały film już teraz.

Produkcja Kler online

Wojciech Smarzowski stworzył dramat, który porusza trudne tematy i wzbudza wiele emocji. Za scenariusz odpowiadał sam reżyser oraz Maciej Świerzawski. Filmowcy nakręcili Kler w Polsce w 2018 roku. W rolach głównych wystąpili doświadczeni polscy aktorzy, w tym Arkadiusz Jakubik, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak, Janusz Gajos i Joanna Kulig. Film produkuje TVP, a opiera się na autentycznych wydarzeniach.

Film przyciąga uwagę nie tylko dzięki skandalicznym wątkom związanym z życiem duchowieństwa, ale także dzięki maestrii reżysera oraz efektom wizualnym. Kler to po prostu arcydzieło kinematografii, które warto obejrzeć.

Reżyser

Wojciech Smarzowski to jeden z najważniejszych polskich reżyserów na scenie filmowej. Urodzony w Łodzi w 1963 roku, ukończył Wydział Operatorski PWSFTvit. Andrzejewskiego. Najbardziej znany jest z filmów takich jak Wesele (2004), Róża (2011) czy Wołyń (2016). Wszystkie jego filmy są wysoko oceniane przez krytyków i publiczność.

W swojej karierze Smarzowski otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia, w tym sześć nagród Orłów. W Klerze reżyser przedstawia mroczną stronę Kościoła. Smarzowski nie bał się dotyczyć kontrowersyjnych tematów i pokazać świat, jaki jest naprawdę. Bez wątpienia Kler to kolejna pozycja na liście jego sukcesów.

Obsada aktorska całego filmu Kler

Kler to film, w którym grają doskonali aktorzy. Arkadiusz Jakubik wciela się w postać księdza Lisowskiego, Robert Więckiewicz gra księdza Trybusa, a Jacek Braciak księdza Kukulę. W rolach drugoplanowych występują też takie sławy, jak Joanna Kulig, Janusz Gajos i Magdalena Celówna-Janikowska. To gwiazdy z najwyższej półki, które sprostały niełatwym rolom w tym filmie.

Arkadiusz Jakubik to aktor bardzo wszechstronny, znany z takich filmów jak Chaos, Pogoda na jutro czy Lekarze. Robert Więckiewicz zagrał już w takich filmach jak Wołyń, Pod Mocnym Aniołem czy Kamienie na szaniec. Jacek Braciak to aktor, który zagrał m.in w Pitbullu oraz w Drodze na szczęście. Warto pamiętać, że te postacie, które zagrały w Klerze, są tylko fikcyjnymi postaciami, a ich rola nie miała na celu obrażać ludzi w sutannach.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Kler online

Film Kler rozgrywa się w Polsce, a akcja filmu dzieje się na przestrzeni kilku lat. Historia opowiada o trzech księżach- Lisowskim, Trybusie i Kukule, którzy z pozoru są odważnymi i pobożnymi duchownymi. Jednak każdy z nich skrywa swoje sekrety, a w miarę jak akcja filmu się rozwija, ich życie osobiste ulega drastycznym zmianom.

W filmie widzimy, jak każdy z nich zmaga się z problemami, które wynikają ze społecznej pozycji, którą zajmują. Duchowni popełniają wiele błędów, a ich decyzje mają wpływ na życie innych ludzi. Film porusza wiele trudnych tematów, takich jak homoseksualizm w Kościele, alkoholizm czy pedofilia. Jednak to nie tylko pokazanie ciemnych stron ludzi w sutannach, ale również historia o sile wiary i nadziei.

Bohaterowie

Ksiądz Lisowski to człowiek ambitny, który marzy o karierze w Watykanie. Ksiądz Trybus to proboszcz w małej wiosce. Żyje bardzo skromnie, ale jego cnoty stają się zagrożeniem, gdy zaczyna mieć kłopoty z alkoholem. Ksiądz Kukula to charyzmatyczny duchowny, który jednak przegrywa walkę z chorobą.

Każdy z bohaterów przedstawiony jest tak, aby wzbudzić u widza mieszane uczucia. Film porusza tematy, które nie każdemu się spodobają. Jednak warto poświęcić czas, aby zobaczyć tę prawdziwą opowieść o Kościele z bliska.

Gdzie obejrzeć Kler cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć Kler online cały film, musisz zrobić to w legalny sposób. Film można obejrzeć na zalukaj-cc.pl. Wystarczy wpisać tytuł w wyszukiwarkę, a otworzy się wiele legalnych źródeł, z których można wybrać.

Dzięki zalukaj-cc.pl masz pewność, że oglądasz film w 100% legalnie, a jednocześnie nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Kler lektor pl dla widzów z Polski

Film Kler online dostępny jest nie tylko z napisami czy lektorem, ale również z pełnym dubbingiem. Każdy może wybrać opcję, która mu odpowiada. Lektor i napisy są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie lubią dubbingu, natomiast osoby bardziej wymagające mogą wybrać wersję z pełnym dubbingiem.

Obejrzyj Kler online cały film i sam wybierz swoją ulubioną opcję.

Zalukaj cały film Kler i ciesz się dostępem już teraz!

Film Kler to historia, która nie pozostawi nikogo obojętnym. Jest to film, który warto obejrzeć, aby poznać prawdziwe oblicze Kościoła. Zalukaj-cc.pl to idealne miejsce, aby obejrzeć ten film online w 100% legalnie.

Jeśli masz ochotę poszerzyć swoją wiedzę na temat Kościoła i przekonasz się, co kryje się za jego fasadą, obejrzyj Kler online cały film na zalukaj-cc.pl. Podziel się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy i zachęć innych do obejrzenia tej znakomitej produkcji.