Kobieta, która pragnęła mężczyzny Cały Film (2010) - Oglądaj Online!

2010
100 min
5
Jeśli lubisz romantyczne kino z nutą dramatu, to Koniecznie musisz obejrzeć film Kobieta, która pragnęła mężczyzny. Ta duńska produkcja opowiada historię Karen - fotografki, która...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2076
Teraz ogląda: 255

Kobieta, która pragnęła mężczyzny online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz romantyczne kino z nutą dramatu, to Koniecznie musisz obejrzeć film Kobieta, która pragnęła mężczyzny. Ta duńska produkcja opowiada historię Karen – fotografki, która time przygodę z wykładowcą z Polski, Maciejem. Oboje są w związkach i mają rodziny, ale opór przed uczuciem okazuje się bezcelowy. Co się dzieje dalej – przekonaj się sam, oglądając film online!

Film powstał w 2010 roku w Danii, a w roli głównej zobaczyć możemy Sonję Richter oraz przystojnego Polaka – Marcina Dorocińskiego. Za reżyserię odpowiada Per Fly, który wcześniej zasłynął m.in. filmami „Bænken” czy „Arv og Miljø”. Czas trwania filmu wynosi 100 minut, a jego gatunkiem są dramat i romantyczne kino.

Produkcja Kobieta, która pragnęła mężczyzny online

Film Kobieta, która pragnęła mężczyzny to doskonałej jakości produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu fanom romantycznych historii. Twórcy przyłożyli się do każdego elementu filmu – scenariusz napisali Kim Fupz Aakeson i Per Fly. Za montaż odpowiadał Morten Giese, a muzykę skomponował Jonas Struck.

Reżyser

Reżyserem filmu Kobieta, która pragnęła mężczyzny jest Per Fly. Dobrej jakości romantyczne kino to jego specjalność – Fly to duński reżyser, przed którym jeszcze wiele wspaniałych projektów. Zasłynął m.in. filmem „Arven” (pol. „Dziedzictwo”) i „Terapia szokowa”. Fly stawia na autentyczność, prowokację i emocje, dzięki czemu jego filmy zawsze wyróżniają się na tle innych produkcji.

Obsada aktorska całego filmu Kobieta, która pragnęła mężczyzny

W filmie Kobieta, która pragnęła mężczyzny możemy podziwiać znakomitych aktorów, którzy perfekcyjnie oddają nastrój romantycznej historii. W rolę Karen wcieliła się Sonja Richter, znana z takich filmów jak „W betonie” czy „Open Hearts”. Natomiast w roli Marcina, polskiego wykładowcy, zobaczyć możemy Marcina Dorocińskiego – aktora, który w ostatnich latach zasłynął filmy takie jak „Róża” czy „Pitbull”. W filmie pojawia się także wielu innych znakomitych aktorów, m.in. Michael Nyqvist, Janusz Franciszek Komodowski czy Olga Bołądź.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Kobieta, która pragnęła mężczyzny online

Akcja filmu Kobieta, która pragnęła mężczyzny rozgrywa się w Paryżu i Warszawie, co nadaje filmowi uroku i klimatu tamtych czasów. Karen jest znaną fotografką, która czasami zaczyna mieć koszmary senne o nieznajomym mężczyźnie. Pewnego dnia, na ulicy w Paryżu, spotyka go na własne oczy – to Maciej, wykładowca z Polski. Kobieta zakochuje się w Polaku i angażuje w związek, chociaż od samego początku wie, że ten romans nie ma przyszłości. Wkrótce kochankowie muszą się rozstać i wrócić do swoich rodzin. Co jeszcze się wydarzy – przekonaj się sam, oglądając cały film online!

Bohaterowie

Głównymi bohaterami filmu Kobieta, która pragnęła mężczyzny są Karen – fotografka – i Maciej – polski wykładowca. Karen jest kobietą ambitną, która zawsze stara się osiągać swoje cele. Maciej to typowy playboy, który zawsze stawia na przygodę i zabawę. Wokół tych bohaterów kręci się cała akcja filmu, której akcenty emocjonalne są bardzo mocno zaznaczone.

Gdzie obejrzeć Kobieta, która pragnęła mężczyzny cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film Kobieta, która pragnęła mężczyzny, polecam Ci skorzystanie z usługi zalukaj-cc.pl, gdzie film jest dostępny za darmo. Szukaj legalnych źródeł, bo to gwarantuje Ci dobrej jakości seans w pocie czoła.

Kobieta, która pragnęła mężczyzny lektor pl dla widzów z Polski

Film Kobieta, która pragnęła mężczyzny dostępny jest z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Nieważne, jakiej opcji będziesz chciał użyć – w każdym przypadku zachowana jest wysoka jakość dźwięku i obrazu. Obejrzenie filmu z polskim lektorem jest świetną opcją dla widzów, którzy chcą skupić się na dialogach i w pełni zrozumieć fabułę.

Zalukaj cały film Kobieta, która pragnęła mężczyzny i ciesz się dostępem już teraz!

Jak widzisz, film Kobieta, która pragnęła mężczyzny to doskonała propozycja dla miłośników romantycznych historii z nutą dramatu. Jeśli chcesz przekonać się, jak potoczyły się losy Karen i Macieja – koniecznie obejrzyj ten film online. Zachęcam do skorzystania z naszej wyszukiwarki legalnych źródeł, gdzie z pewnością znajdziesz legalny i bezpieczny do oglądania film. Podziel się swoją opinią w komentarzu – czekamy na Ciebie!