Kobieta w Berlinie Cały Film (2008) - Oglądaj Online!

2008
131 min
7
Kobieta w Berlinie to wstrząsający film opowiadający o dramacie niemieckich kobiet po wojnie. Film ten został wyreżyserowany przez Maxa Färberböcka, w 2008 roku. Czas trwania...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1176
Teraz ogląda: 168

Kobieta w Berlinie online cały film w kilku słowach

Kobieta w Berlinie to wstrząsający film opowiadający o dramacie niemieckich kobiet po wojnie. Film ten został wyreżyserowany przez Maxa Färberböcka, w 2008 roku. Czas trwania to 131 minut i jest to produkcja niemiecka. W obsadzie występują Nina Hoss, Evgeniy Sidikhin, Juliane Köhler, August Diehl i wielu innych znanych aktorów. Jeśli chcesz obejrzeć poruszający i kontrowersyjny film o wojennych tragediach, Kobieta w Berlinie online czeka na Ciebie.

Produkcja Kobieta w Berlinie online

Film Kobieta w Berlinie był bardzo trudny w realizacji. Zdjęcia kręcono w nierealnych warunkach, w ruinach Berlina. Użyto świetnych efektów specjalnych oraz muzyki podkreślającej dramatyzm sytuacji. Film ten był dwukrotnie montowany, aby lepiej oddać nastrój tamtych dni. Scenariusz powstał na podstawie dziennika Anonimowej kobiety, która znalazła się wśród ofiar żołnierzy radzieckich.

Reżyser

Max Färberböck to niemiecki reżyser i scenarzysta urodzony w 1950 roku. Przed wyreżyserowaniem „Kobiety w Berlinie” zrobił wiele innych ciekawych filmów. Największe sukcesy osiągnął dzięki obrazowi „Aimée & Jaguar” (1999), a jego najnowszy film „Familie verpflichtet” pojawił się w 2015 roku. Färberböck jest znanym zarówno w Niemczech, jak i za granicą reżyserem, którego filmy cieszą się dużą popularnością.

Obsada aktorska całego filmu Kobieta w Berlinie

Każdy z aktorów w 'Kobiecie w Berlinie’ wniósł coś wyjątkowego do filmu. Nina Hoss, która gra główną rolę, to niemiecka aktorka najbardziej znana z analizy takich filmów jak „Barbara”. Yevgeni Sidikhin, wcielający się w rolę ryzykownego rosyjskiego majora, znany jest z występów w takich filmach jak: „All Inclusive” i „Dama pikowa”. Julianne Köhler, ulubiona aktorka Färberböcka, gra rolę Grace. Grała też w „Aimée & Jaguar” i innych filmach.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Kobieta w Berlinie online

Akcja filmu rozgrywa się w 1945 roku w Berlinie. Armia Czerwona wkracza do miasta, a tamtejsze kobiety, które przetrwały wojnę, muszą wybierać między przeżyciem a szacunkiem do samych siebie. Główna bohaterka, Anonima, zostaje wielokrotnie zgwałcona przez radzieckich żołnierzy. Nie zgadza się jednak na rolę ofiary i postanawia stanąć do walki o swoją godność. Chce znaleźć protektora, wysoko postawionego rosyjskiego oficera, który będzie jej „opiekunem”. Rolę tę przyjmuje melancholijny major Andriej Rybkin.

Bohaterowie

Główna bohaterka Anonima jest odważną i silną kobietą, która mimo okropnych doświadczeń nie traci nadziei i walczy o swoje prawa i godność. Major Andriej Rybkin jest melancholijnym rosyjskim oficerem, który staje się opiekunem kobiety. Inni bohaterowie, tak jak Gracja, także przetrwali wojnę i walczą, by odbudować swoje życie.

Gdzie obejrzeć Kobieta w Berlinie cały film?

Film Kobieta w Berlinie online jest dostępny na stronie zalukaj. Można łatwo znaleźć legalne źródła oglądania tego emocjonującego filmu. Nie przegap okazji, aby zobaczyć jedną z najlepszych produkcji o wojennej tragedii.

Kobieta w Berlinie lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski, cały film Kobieta w Berlinie będzie dostępny w wersji z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać opcję dla siebie. Nie przegap okazji, aby zobaczyć poruszający film o wojennych tragediach.

Zalukaj cały film Kobieta w Berlinie i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli chcesz obejrzeć film, który dotyka najsłabszych punktów ludzkiego serca, Kobieta w Berlinie online jest dla Ciebie. Dzięki zalukaj w prosty sposób możesz obejrzeć ten emocjonujący obraz, który zdobył uznanie krytyków i publiczności na całym świecie. Zobacz go już teraz i podziel się swoją opinią w komentarzach!