Kocham cię na zabój Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
94 min
6.4
Jeśli szukasz satysfakcjonującej mieszanki kryminału i komedii, to film Kocham cię na zabój z 1990 roku będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Reżyseria tego obrazu należy...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1865
Teraz ogląda: 211

Kocham cię na zabój online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz satysfakcjonującej mieszanki kryminału i komedii, to film Kocham cię na zabój z 1990 roku będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Reżyseria tego obrazu należy do Lawrence’a Kasdana, a w obsadzie pojawiają się gwiazdy takie jak Kevin Kline, Tracey Ullman, Joan Plowright, River Phoenix i Keanu Reeves. Opowieść zaczyna się w małej amerykańskiej mieścinie, gdzie buntownicza Serbka, Nadja, wymyśla plan, jak pomścić swą córkę, za zdradę małżeńską. Ten plan to śmierć jej zdradzieckiego zięcia, Joeya, ale jak ono ma to zrobić? Odpowiedź jest prosta – wynajmuje dwóch nieudolnych płatnych zabójców, którzy równie beztrosko co Joey próbują stawić czoła przeciwnościom. Film trwa 94 minuty, klimatycznie wprowadzając nas w lata 90-te, jest kopalnią dobrego humoru uzupełnioną o elementy kryminalne.

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji obejrzeć tego filmu, to gwarantujemy, że na pewno warto!

Produkcja Kocham cię na zabój online

Reżyser Lawrence Kasdan i scenarzysta John Kostmayer, którzy wcześniej współpracowali przy filmie Silverado, raz jeszcze łączą siły w komedii kryminalnej pod tytułem Kocham cię na zabój. Film nagrywano na terenie stanów Pensylwania i New Jersey. Montażem zajęła się Carol Littleton, a za muzykę odpowiadał James Horner. Podobnie jak w przypadku wielu innych filmów Lawrence’a Kasdana, Kocham cię na zabój został i jest doceniany przez wiele osób ze względu na swój złożony, ale zabawny scenariusz.

Reżyser

Lawrence Kasdan jest amerykańskim reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym. Urodzony w 1949 roku, ukończył Uniwersytet Michigan w Ann Arbor. W swojej filmografii Kasdan ma wiele znanych filmów, takich jak „Mumia” z 1999 roku, „Wybór Sophie” z 1982 roku, „Kocham cię na zabój” z 1990 roku i wiele innych. W 1981 roku reżyser po raz pierwszy wyreżyserował film, „Nietykalni”, który przyniósł mu uznanie i nagrodę na festiwalu Sundance. W 1990 roku Kasdan otrzymał nominację do Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny za pracę nad filmem „Grand Canyon”, który wyreżyserował i który stworzył razem z żoną i partnerką w pisaniu scenariuszy, Meg Kasdan.

Obsada aktorska całego filmu Kocham cię na zabój

W filmie Kocham cię na zabój występuje wiele znanych gwiazd filmowych. W rolę Joeya Bocy wciela się Kevin Kline, a jego żona, Rosalie, jest grana przez Tracey Ullman. W ciężkiej roli płatnych morderców pojawiają się William Hurt jako Harlan i Keanu Reeves jako Marlon. River Phoenix gra postać Deva oraz Joan Plowright jako Nadja, matka Rosalie, nieco szalonej Serbki, która planuje morderstwo Joeya.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Kocham cię na zabój online

Akcja filmu Kocham cię na zabój rozgrywa się w małym mieście w stanach Pensylwania i New Jersey z lat 80-tych. Film opowiada historię Joeya Boca, włoskiego właściciela dobrze prosperującej pizzerii, który nie może oprzeć się urokowi innych kobiet. Jego żona, Rosalie, po przyłapaniu go na zdradzie, postanawia się zemścić, wynajmując dwóch płatnych zabójców. Tymczasem Joey wynajmuje podobnych ludzi, aby zabić Rosalie. Akcja utworu oscyluje pomiędzy komedią a kryminałem, co powoduje, że długo nie tracimy zainteresowania filmem.

Bohaterowie

W filmie Kocham cię na zabój na uwagę zasługują zwłaszcza dwaj bohaterowie – Rosalie i Joey. Rosalie to święta krowa, typowa matka, katoliczka. Czuje się obrażona, zdradzona, ale gdyż wierzy w świętość małżeństwa i w gruncie rzeczy kocha swojego męża, nie chce się z nim rozstać. Joey zaś jest typem beztroskiego włoskiego macho, który uważa, że wszystkie kobiety wokół chcą tylko walczyć o jego względy. Bohaterowie są paradoksalni – w zasadzie żadnemu z nich nie można było kibicować, ale jednocześnie nie dało się ich od siebie oderwać.

Gdzie obejrzeć Kocham cię na zabój cały film?

Jeśli chcesz zobaczyć Kocham cię na zabój online, to można odwiedzić stronę zalukaj-cc.pl. To miejsce, gdzie można się obecnie ucieszyć dostępem do wielu interesujących filmów i seriali. Nie bez znaczenia jest fakt, że Zalukaj-cc.pl to strona legalna, co oznacza, że można obejrzeć filmy na nią dodane bez obawy, że naruszymy jakieś prawa autorskie, a tym samym uniknięcia późniejszych problemów. Oprócz tego, ten serwis internetowy jest bardzo wygodny w obsłudze, co z pewnością usatysfakcjonuje każdego użytkownika.

Kocham cię na zabój lektor pl dla widzów z Polski

Kocham cię na zabój jest dostępny online cały film z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. To świetna wiadomość dla polskich widzów, którzy chcą zobaczyć ten film w swoim własnym języku. Lektor pozwoli na wygodne podążanie za filmem, co z pewnością przysporzy wiele przyjemności widzom, natomiast napisy będą świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią lektora. Dubbing z kolei to opcja dla najmłodszych widzów, którzy chcą obejrzeć ten film w swoim języku.

Zalukaj cały film Kocham cię na zabój i ciesz się dostępem już teraz!

Kocham cię na zabój to wspaniała komedia kryminalna, która nie opuszcza widza ani na chwilę. Wesoła akcja, wspaniała obsada i genialny scenariusz to tylko niektóre z czynników, które przysparzają temu filmowi licznych fanów. Załóż konto na stronie zalukaj-cc.pl i ciesz się dostępem do tego na prawdę wciągającego filmu już teraz! Obejrzenie Kocham cię na zabój online to świetny sposób na rozrywkę w trakcie wolnego czasu. Zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu, gdzie legalnie obejrzysz ten film. Podziel się wrażeniami w komentarzu pod tym artykułem po tym, jak uda Ci się obejrzeć cały film Kocham cię na zabój online i przekonaj innych, że warto!