Kochankowie z Marony Cały Film (2006) - Oglądaj Online!

2006
107 min
5.8
Film "Kochankowie z Marony" to polski dramat romantyczny wyreżyserowany przez Izabellę Cywińską. Premiera odbyła się w 2006 roku i trwa 107 minut. W obsadzie mamy...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5039
Teraz ogląda: 364

Kochankowie z Marony online cały film w kilku słowach

Film „Kochankowie z Marony” to polski dramat romantyczny wyreżyserowany przez Izabellę Cywińską. Premiera odbyła się w 2006 roku i trwa 107 minut. W obsadzie mamy m.in. Karolinę Gruszkę, Łukasza Simlata, Krzysztofa Zawadzkiego i Danutę Stenkę. Film opowiada o miłości, która przetrwać musi mimo przeciwności losu. Świetnie zagrana rola, piękna muzyka, a także przepiękna sceneria sprawiają, że warto obejrzeć cały film. Znajdziesz go na stronie zalukaj-cc.pl.

Produkcja Kochankowie z Marony online

„Kochankowie z Marony” to dzieło wyreżyserowane przez Izabellę Cywińską. Scenariusz został stworzony przez Katarzynę Grocholę. Film nakręcony został w Polsce, a produkcją zajęło się Studio Filmowe Kronika. Muzyka do filmu skomponowana została przez Macieja Majchrzaka, a montażem zajmował się Jarosław Kamiński.

Reżyser

Izabella Cywińska to polska reżyserka, scenarzystka i producentka filmowa. Znana jest przede wszystkim ze swojego udziału w programie „Taniec z gwiazdami” jako członkini jury. Wśród filmów, które wyreżyserowała, znajdują się m.in. „Kochankowie z Marony” oraz „Sukces”. Jej film „Suzanne B.” był nominowany do nagrody za najlepszy film w sekcji „East of the West” na 43. MFF w Karlowych Warach.

Obsada aktorska całego filmu Kochankowie z Marony

W obsadzie filmu Kochankowie z Marony możemy zobaczyć takie gwiazdy, jak Karolina Gruszka, Łukasz Simlat, Krzysztof Zawadzki, Danuta Stenka i wielu innych. Karolina Gruszka to polska aktorka, znana m.in. z filmów „Francuski numer” i „Obce ciało”. Łukasz Simlat to również polski aktor, którego mogliśmy zobaczyć w filmach „Ida” i „Body/Ciało”. Danuta Stenka to aktorka teatralna i filmowa, była m.in. członkinią zespołu Teatru Ateneum w Warszawie.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Kochankowie z Marony online

Akcja filmu Kochankowie z Marony rozgrywa się w Polsce pod koniec lat 60. XX wieku. Głównymi bohaterami są Marona i Paweł. Ona to artystka, która tworzy rzeźby, on – wykładowca akademicki. Spotykają się przypadkiem i zaczyna się między nimi miłość. Niestety, ich związek zostaje zniszczony przez konflikt pokoleń. Maronie i Pawłowi nie udaje się utrzymać swojego związku, ale ich miłość przetrwa do końca życia.

Bohaterowie

Głównymi bohaterami filmu Kochankowie z Marony są Marona i Paweł. Marona to artystka, która tworzy rzeźby. Znana jest z tego, że potrafi oddać w swojej sztuce emocje i uczucia. Jej związek z Pawłem jest burzliwy, ale pełen miłości. Paweł to wykładowca akademicki, który jest wiele starszy od Marony. Mężczyzna bardzo kocha artystkę i jest gotów zrobić dla niej wiele rzeczy.

Gdzie obejrzeć Kochankowie z Marony cały film?

Film „Kochankowie z Marony” można obejrzeć na stronie zalukaj-cc.pl. To legalna strona, która oferuje filmy online, w tym polskie produkcje. Strona ta ma wyszukiwarkę legalnych źródeł, dzięki czemu łatwo możemy znaleźć film, który chcemy obejrzeć. Polecamy, aby obejrzeć cały film i cieszyć się pełną emocjami historią Marii i Pawła.

Kochankowie z Marony lektor pl dla widzów z Polski

Kochankowie z Marony online możemy obejrzeć z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Lektor pl to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie radzą sobie z angielskim lub chcą bardziej skupić się na obrazie niż na czytaniu napisów. Dla fanów dubbingu mamy dobrą wiadomość – film ten jest dostępny z polskim dubbingiem. Zachęcamy, aby wybrać odpowiedni dla siebie wariant i obejrzeć cały film.

Zalukaj cały film Kochankowie z Marony i ciesz się dostępem już teraz!

Film „Kochankowie z Marony” to piękna opowieść o miłości, która przetrwać musi mimo przeciwności losu. Świetnie zagrana rola, piękna muzyka, a także przepiękna sceneria – to wszystko sprawia, że warto obejrzeć cały film online na stronie zalukaj-cc.pl. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Obejrzyj teraz cały film i poczuj piękno polskiego kina!