Kochany Urwis Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
81 min
5.4
Zapraszam do świata małego potwora – Juniora! Film opowiada historię małego osieroconego chłopczyka, który swoimi wybrykami trafia w ręce nieporadnych, lecz kochających rodziców adopcyjnych. Komediowa...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4845
Teraz ogląda: 84

Kochany Urwis online cały film w kilku słowach

Zapraszam do świata małego potwora – Juniora! Film opowiada historię małego osieroconego chłopczyka, który swoimi wybrykami trafia w ręce nieporadnych, lecz kochających rodziców adopcyjnych. Komediowa opowieść z 1990 roku jest doskonałą opcją dla całej rodziny. W obsadzie znajdują się znane nazwiska takie jak John Ritter, Michael Oliver czy Gilbert Gottfried. Reżyserem jest Dennis Dugan. Czas trwania filmu to 81 minut.

Słowo Zachęty: Przenieś się do czasów, kiedy baza do zabawy stanowiła wyłącznie wyobraźnia. Spraw, aby Twoja rodzina miała niezapomniane chwile i obejrzyj już dziś cały film Kochany Urwis online!

Produkcja Kochany Urwis online

Lead: Uroczy film Kochany Urwis powstał w 1990 roku w Stanach Zjednoczonych. Film został wyprodukowany przez Universal Pictures, Montage Films i Imagine Entertainment. Podobnie jak większość komedii, również ten film nie wymagał zastosowania dużej ilości efektów specjalnych. Podłożoną do filmu muzykę skomponował Miles Goodman. Scenariusz filmu powstał na podstawie powieści „Those Wicked Wyckeds” autorstwa Amaury’ego Blaise’a.

Reżyser

Lead: Reżyserem filmu Kochany Urwis jest Dennis Dugan. W swoim dorobku ma kilkanaście filmów, w tym między innymi: Beverly Hills Ninja, Sposób na rekina, Wielka dama i Łowcy głów. Dennis Dugan zdołał stworzyć niezwykłą atmosferę, która idealnie wpisuje się w klimat tego filmu.

Obsada aktorska całego filmu Kochany Urwis

Lead: W rolę Ben’a Healey’a, czyli adopcyjnego ojca Juniora wcielił się John Ritter, znany m.in. z serialu „Trzy’s Company”. Michael Oliver wciela się w głównego bohatera, którym jest urwis Junior. Aktor ten niestety zakończył karierę filmową w wieku 14 lat z powodu braku ról. W filmie pojawia się również Jack Warden, który gra dziadka Juniora, a także Gilbert Gottfried, Amy Yasbeck, Michael Richards, Peter Jurasik, Charlotte Akin, Anna Marie Allred i Adam Anderly.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Kochany Urwis online

Lead: Akcja filmu Kochany Urwis rozgrywa się w USA w latach 90-tych. Opowiada historię małego osieroconego chłopca, który trafia do adopcyjnych rodziców, z którymi prowadzi wyjątkowo komiczne wygłupy. Rodzice, w pewnym momencie zostają pozbawieni przyjaciół i rodzinnyh, ale wreszcie po okresie prób i błędów zauważają, że Junior ma w sobie coś szczególnego. Z czasem garbatego dzieciaka zaczynają polubić i w końcu zamieniają swoją niechęć w zrozumienie.

Bohaterowie

Lead: W filmie Kochany Urwis pojawiają się głównie trzy postacie. Są to Ben Healey – ojciec adopcyjny Juniora, Flo Healey – matka adopcyjna oraz Junior – mały osierocony chłopiec, którego opowieść opowiada fabuła. W obsadzie pojawiają się również dziadek Juniora, sąsiedzi oraz inni opiekunowie domów dziecka, w którym przebywał chłopczyk.

Gdzie obejrzeć Kochany Urwis cały film?

Lead: Film Kochany Urwis można obejrzeć przez stronę zalukaj-cc.pl. Na stronie dostępne są różne wersje językowe, w tym polski lektor, polskie napisy oraz polski dubbing.

h2>Kochany Urwis lektor pl dla widzów z Polski

Lead: Kochany Urwis całkowicie w polskiej wersji językowej to wspaniała propozycja dla widzów z Polski. Film możesz obejrzeć z polskim lektorem, polskimi napisami oraz polskim dubbingiem. Właśnie dlatego, każdy będzie w stanie znaleźć dla siebie najodpowiedniejszą formę odbioru filmu. Pamiętaj, że film ten docenili widzowie na całym świecie, a dzięki serwisowi zalukaj, Ty też możesz mieć okazję poczuć magię tego świata!

Zalukaj cały film Kochany Urwis i ciesz się dostępem już teraz!

Lead: Film Kochany Urwis to propozycja dla każdego z Was, którzy chce zrelaksować się i odczuć radość dzieciństwa. Film jest komedią, a jego fabuła zachowana jest w doskonałym stylu. Zalukaj-cc.pl to miejsce, gdzie Twoja emocjonalna poczta dostarczy najlepsze filmy online. Zachęcamy do podzielenia się swoimi wrażeniami po seansie i zostawienia komentarza pod artykułem. Nie zwlekaj! Wejdź na zalukaj i obejrzyj już dziś Kochany Urwis online!