Kongres Cały Film (2013) - Oglądaj Online!

2013
122 min
6.4
Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest, gdy aktorzy przestają się starzeć? W filmie Kongres Robin Wright gra siebie samą, ale to nie jedyna niespodzianka,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1193
Teraz ogląda: 99

Kongres online cały film w kilku słowach

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest, gdy aktorzy przestają się starzeć? W filmie Kongres Robin Wright gra siebie samą, ale to nie jedyna niespodzianka, jaką kryje ten film. To pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji obraz, którym warto się zainteresować. Film powstał w 2013 roku i został wyreżyserowany przez Ariego Folmana. W rolach głównych zobaczymy oprócz Robin Wright także Harveya Keitela, Jona Hamma oraz Danny’ego Hustona. Kongres to animacja, dramat i sci-fi w jednym.

Zachęcamy Was do obejrzenia całego filmu online, który dostępny jest teraz na zalukaj.pl.

Produkcja Kongres online

Kongres to nie tylko ciekawa fabuła, ale również świetnie zrealizowany film. Reżyser wykorzystał nie tylko typową animację, ale także technologie 3D. Film ma bardzo przyjemną dla oka kolorystykę i niebanalną kompozycję kadrów. W trakcie seansu usłyszymy nie tylko ciekawą muzykę, ale i obejrzymy wiele efektów specjalnych. Warto zwrócić uwagę także na scenografię, kostiumy oraz charakteryzację postaci.

Reżyser

Ari Folman to izraelski reżyser, pisarz i scenarzysta. Znany jest przede wszystkim ze swoich ambitnych i innowacyjnych filmów. „Czarny Kot, Biały Kot” czy „Persepolis” to tylko niektóre z nich. W 2009 roku zrealizował film animowany „Walc z Bashirem”, który nominowany był do Oscara. Folman ma na koncie także wiele nagród i wyróżnień, co wskazuje na jego niekwestionowany talent.

Obsada aktorska całego filmu Kongres

Robin Wright w filmie Kongres gra samą siebie. Aktorka jest znana przede wszystkim z takich produkcji jak „Forrest Gump” czy „House of Cards”. W innych rolach zobaczymy Harveya Keitela z „The Irishman”, Jona Hamma, znanego przede wszystkim z „Mad Men” oraz Danny’ego Hustona, aktora m.in. z „X-Men Origins: Wolverine”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Kongres online

Akcja filmu rozgrywa się w nieodległej przyszłości, w czasach gdy już nie ma gwiazd filmowych, ale są tylko ich numeryczne odtworzenia. Robin Wright zostaje zaproszona na Kongres Przyszłości Technologicznej, gdzie ma podpisać umowę na zeskanowanie swojej osoby, dzięki czemu będzie mogła dalej grać w filmach, bez konieczności starzenia się. Po 20 latach Robin spotyka swojego menadżera, który przekazuje jej informacje o produkcie, który rozwija firma i który pozwala na indywidualny projekt filmowy. Wright decyduje się na wyjazd do Abrahama City, gdzie ma zostać zeskanowana. Tam zostaje poddana zabiegowi, a kopia jej ciała zostaje wprowadzona do filmów. Na zakończenie warto zwrócić uwagę także na finalne sceny, które są szczególnie emocjonalne.

Bohaterowie

Główną bohaterką filmu jest Robin Wright, aktorka, która chce przeciwdziałać procesowi starzenia się, nie rezygnując jednocześnie z tego, co robi najlepiej, czyli z gry aktorskiej. Otacza ją grupa ludzi, którzy ściśle współpracują z nią w procesie tworzenia kopi jej postaci.

Gdzie obejrzeć Kongres cały film?

Chcielibyście już teraz obejrzeć Kongres w całości? Zapraszamy na zalukaj.pl, tam znajdziecie ten film w dobryj jakości. Doceniamy platformy streamingowe, ponieważ stawiają one na legalne źródła dostępu do filmów. Na zalukaj.pl znajdziecie wiele innych ciekawych filmów, więc warto odwiedzić tę stronę.

Kongres lektor pl dla widzów z Polski

Większość z nas woli oglądać filmy z polskim dźwiękiem lub napisami. Na szczęście na zalukaj.pl mamy do wyboru film z polskim lektorem, z napisami lub wybieramy wersję oryginalną z angielskim dźwiękiem. Wybór należy do Was.

Zalukaj cały film Kongres i ciesz się dostępem już teraz!

Kongres to dojrzały film, który z pewnością zostanie na długo w Waszej pamięci. Polecamy go wszystkim kinomanom, którzy cenią sobie wartościowe opowieści, oryginalne pomysły i dobre wykonanie. Koniecznie obejrzyjcie Kongres online na zalukaj.pl, a następnie podzielcie się swoją opinią z nami i innymi internautami w sekcji komentarzy!