Królik po berlinsku Cały Film (2009) - Oglądaj Online!

2009
51 min
7.5
Masz ochotę na mocne wrażenia i nietypowy dla dokumentu klimat? Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Cię film Królik po berlinsku. To nieszablonowy dokument, który...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4950
Teraz ogląda: 195

Królik po berlinsku online cały film w kilku słowach

Masz ochotę na mocne wrażenia i nietypowy dla dokumentu klimat? Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Cię film Królik po berlinsku. To nieszablonowy dokument, który opowiada o pewnym szalonym pomysle władz Berlina i jego nieoczekiwanych konsekwencjach. Film ten został wyprodukowany w 2009 roku, a w reżyserii zasiadł Bartosz Konopka. Cały film trwa 51 minut i można go obejrzeć online. Czy warto? Na pewno – przekonaj się sam!

Produkcja Królik po berlinsku online

Bartosz Konopka to nie tylko reżyser, ale też pomysłodawca całej produkcji Królik po berlinsku. Film powstał jako efekt eksperymentu władz Berlina, które postanowiły wykorzystać środki miejskie (między innymi m.in. króliki) jako przyciągające turystów elementy. Całość nie była jednak do końca przemyślana, co w krótkim czasie stało się oczywiste. W filmie wykorzystano przeróżne efekty, które nadają mu wyjątkowego charakteru. Gra świateł, kolorów, a także dźwięków – wszystko to oczaruje widza od pierwszych minut.

Reżyser

Bartosz Konopka to polski reżyser, który swoją karierę zaczynał od filmów dokumentalnych. W 2010 roku otrzymał Oscara dla najlepszego krótkometrażowego filmu dokumentalnego za „Królik po berlinsku”. Oprócz wyjątkowych produkcji na swoim koncie posiada także wiele innych, nie mniej ciekawych projektów. Jego filmy to przede wszystkim dokumenty, które często poruszają trudne, społeczne tematy i zachęcają do refleksji. Wszystko to sprawia, że jego projekty zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem.

Obsada aktorska całego filmu Królik po berlinsku

Chociaż to film dokumentalny, to pojawiają się tutaj także ludzie posiadający swoje niepowtarzalne opowieści. Głównym bohaterem jest Felix, który opowiada o swoim doświadczeniu pracy na układaniu sieci turystycznych miasta Berlina. Pojawia się również grupka sympatycznych szlifierzy, którzy dokładają wszelkich starań, aby przywrócić drugie życie… królikom! Ich historia to niezwykła opowieść o sile ludzkiej determinacji i miłości do zwierząt.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Królik po berlinsku online

Film „Królik po berlinsku” to nie tylko dokument o królikach, ale także o ludziach i ich miłości i trosce o zwierzęta. Akcja filmu rozgrywa się w Berlinie, gdzie władze zdecydowały się na nietypowe rozwiązanie w celu przyciągnięcia do miasta turystów. Postanowiły wypuścić w mieście króliki, aby uatrakcyjnić krajobraz. Jak się okazało, tego typu eksperymenty nie zawsze kończą się dobrze, co zresztą pokazuje film. Historia gigantycznej populacji królików w stolicy Niemiec to jedna z tych opowieści, którą warto poznać.

Bohaterowie

W filmie „Królik po berlinsku” można zobaczyć ludzi, którzy swoją pasją udowadniają, że nawet bezinteresowna opieka nad zwierzętami może przynieść niesamowite korzyści. Bohaterowie filmu, dzięki swojemu zaangażowaniu, wiedzy, ale także determinacji, pokazują jak ważne jest, aby swoją wrażliwość przekładać na działanie. Ich postawa względem przyrody, sztuki i kultury jest zarówno wzruszająca, jak i inspirująca.

Gdzie obejrzeć Królik po berlinsku cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć „Królik po berlinsku” online, to jest to jedynie jeden kliknięciem. Film dostępny jest na zalukaj oraz innych legalnych serwisach. Warto korzystać z wyłącznie legalnych źródeł, które dają nam swobodny dostęp do filmów. Wszystko to w 100% legalne i bezpieczne.

Królik po berlinsku lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli obcujesz z filmami tylko w wersji z polskim dubbingiem lub lektorem, to dla Ciebie także jest dobra wiadomość! Cały film jest dostępny w polskim języku, więc nie ma potrzeby szukania innych wersji językowych. Każdy bez względu na upodobania językowe z pewnością znajdzie wariant dla siebie.

Zalukaj cały film Królik po berlinsku i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukasz interesującego i nietypowego dokumentu, to już teraz możesz obejrzeć „Królik po berlinsku” online. To emocjonująca historia, która skłoni do refleksji nad naszą relacją z przyrodą oraz zwierzętami. To także film o ludziach, którzy pokazują, że możemy wiele zdziałać dla ratowania środowiska. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu i wyrażenia swojej opinii w komentarzach poniżej.