Liczba doskonała Cały Film (2022) - Oglądaj Online!

2022
87 min
5.5
Jeśli interesuje Cię matematyka i poszukiwania sensu życia, to koniecznie musisz obejrzeć film "Liczba doskonała". Film opowiada o młodym matematyku Davidzie, który podporządkował całe swoje...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4859
Teraz ogląda: 176

Liczba doskonała online cały film w kilku słowach

Jeśli interesuje Cię matematyka i poszukiwania sensu życia, to koniecznie musisz obejrzeć film „Liczba doskonała”. Film opowiada o młodym matematyku Davidzie, który podporządkował całe swoje życie badaniom nad liczbami pierwszymi. Wszystko zmienia spotkanie z dalekim kuzynem Joachimem, który osiągnął w życiu wiele sukcesów i postanowił spędzić ostatnie lata w Polsce. Film został wyreżyserowany przez Krzysztofa Zanussiego, a w obsadzie znajdują się znani aktorzy, tak jak Jan Marczewski, Andrzej Seweryn i Julia Latosińska. „Liczba doskonała” to polski film z roku 2022, który trwa 87 minut.

Fantastycznie zagrana rola, oryginalny pomysł i ciekawe, mądrze nakręcone zakończenie – to tylko kilka powodów do obejrzenia tego filmu. Jeśli chcesz zanurzyć się w świat matematyki i docenić, jak wiele ona może wnieść w nasze codzienne życie, to koniecznie musisz obejrzeć cały film online.

Produkcja Liczba doskonała online

Film „Liczba doskonała” to jedno z najnowszych dzieł Krzysztofa Zanussiego. Reżyser znany jest z tworzenia filmów, które poruszają problematykę moralną i etyczną. Produkcja filmu trwała przez kilka miesięcy, a prace nad schematem dźwiękowym zostały powierzone znanym kompozytorom. Wszystko to sprawiło, że film „Liczba doskonała” to dzieło, które jest nie tylko piękne wizualnie, ale też interesujące pod względem merytorycznym.

Reżyser

Krzysztof Zanussi to polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy, urodzony w 1939 roku w Warszawie. Jest jednym z najbardziej znanych twórców polskiego kina, a w swojej karierze wyreżyserował ponad 40 filmów. Jego filmy charakteryzują się głębokim przesłaniem moralnym i etycznym oraz są doceniane przez krytyków i publiczność. Za swoje dokonania otrzymał wiele nagród i wyróżnień, takich jak Złota Palma na festiwalu w Cannes czy Złoty Lwów na festiwalu w Gdyni.

Obsada aktorska całego filmu Liczba doskonała

W filmie „Liczba doskonała” zobaczymy Janusza Marczewskiego, który gra główną rolę młodego matematyka, Davida. Występują też znani aktorzy, tak jak Andrzej Seweryn, Julia Latosińska. Wszyscy aktorzy świetnie odnaleźli się w swoich rolach, dzięki czemu film jest jeszcze bardziej autentyczny. Janusz Marczewski to polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, który w swojej karierze zagrał w wielu filmach, takich jak „C.K. Dezerterzy” czy „Pan Tadeusz”. Andrzej Seweryn to wyjątkowy aktor, którego kariera aktorska trwa już kilkadziesiąt lat. Julia Latosińska to aktorka teatralna i filmowa, która zdobyła uznanie krytyków swoją rolą w filmie „Moja córka złodziejka”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Liczba doskonała online

Akcja filmu toczy się w Polsce. David, młody matematyk spędza czas badając liczby pierwsze. Do jego domu wpada daleki kuzyn, Joachim, który osiągnął w życiu wiele sukcesów, ale postanowił spędzić resztę swojego życia w Polsce. Wspólne poszukiwanie sensu życia i rozmowy o ogólnoludzkich problemach zmienią na zawsze życie obu mężczyzn. Dzięki nieodgadnionemu porządkowi świata i przemijaniu, uczą się szacunku do innych ludzi i doceniają relacje międzyludzkie.

Bohaterowie

Głównym bohaterem jest młody matematyk, David, który poszukuje sensu życia. Joachim, jego daleki kuzyn, osoba sukcesu z Polski, będzie dla niego mentorem, który nauczy go, jak cieszyć się życiem i doceniać to, co mamy. Ich rozmowy i poszukiwania sensu życia na zawsze zmienią ich podejście do życia.

Gdzie obejrzeć Liczba doskonała cały film?

Film „Liczba doskonała” możesz obejrzeć legalnie na zalukaj-cc.pl. Ta platforma umożliwi Ci przeszukiwanie wyszukiwarek, które pozwolą Ci znaleźć film na innych stronach, ale legalnych źródłach. Pamiętaj, że korzystanie z nielegalnych źródeł filmów jest nielegalne i niebezpieczne dla użytkowników.

Liczba doskonała lektor pl dla widzów z Polski

Cały film „Liczba doskonała” obejrzysz na zalukaj-cc.pl, ze zrozumiałym lektorem lub polskimi napisami. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na fabule i przemyśleniach bohaterów. Jesteśmy przekonani, że obrazki i dźwięki razem z lektorem lub napisami zrobią na Tobie wrażenie.

Zalukaj cały film Liczba doskonała i ciesz się dostępem już teraz!

W filmie „Liczba doskonała” znajdziesz inspirację do poszukiwania sensu naszego życia i refleksji nad relacjami międzyludzkimi. Zapraszamy do obejrzenia całego filmu legalnie na zalukaj-cc.pl i do podzielenia się swoją opinią na temat filmu w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Zachęcamy do nawiązania wirtualnej dyskusji oraz do podzielenia się filmem z rodziną i przyjaciółmi, którzy tak samo jak Ty, są ciekawi świata matematyki i życia. Ciesz się dostępem już teraz!