Los numeros Cały Film (2011) - Oglądaj Online!

2011
82 min
3.8
Los numeros to polski film z 2011 roku w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Opowiada historię policjanta imieniem Kuba, który wygrywa na loterii, ale zamiast otrzymać 17...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2230
Teraz ogląda: 220

Los numeros online cały film w kilku słowach

Los numeros to polski film z 2011 roku w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Opowiada historię policjanta imieniem Kuba, który wygrywa na loterii, ale zamiast otrzymać 17 milionów złotych, zostaje oskarżony o wyłudzenie. Kuba rozpoczyna śledztwo, aby rozwikłać zagadkę. Bohater stracił właśnie pracę w elitarnej jednostce i pół miliona złotych z policyjnej kasy. Jego sąsiadka, początkująca dziennikarka Ania, pomaga mu w sprawie. Film trwa 82 minuty i można go obejrzeć na zalukaj-cc.pl. Zdecydowanie warto zobaczyć Los numeros i przekonać się, jak policjant poradzi sobie z nowym wyzwaniem.

Produkcja Los numeros online

Los numeros to polska produkcja filmowa wyreżyserowana przez Ryszarda Zatorskiego. Ciekawostką jest, że film był kręcony w Warszawie i Poczerninie. Prace nad montażem filmu zajęły ponad pół roku, z czego najwięcej czasu poświęcono na dopracowanie dźwięku i koloryzacji. Muzyka w filmie została stworzona przez niemieckiego kompozytora, razem z utworami z polskich list przebojów. Scenarzystą był Tomasz Konecki, znany z filmów Jak oni śpiewają i Pitbull. Efekty specjalne zostały wykonane w studio Platige Image, która zyskała uznanie za pracę nad filmami takimi jak Sin City czy Harry Potter i Czara Ognia.

Reżyser

Ryszard Zatorski to polski reżyser i scenarzysta filmowy. Ukończył reżyserię na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Zatorski jest autorem wielu filmów fabularnych, dokumentalnych i reklamowych. W swoim dorobku ma także wiele nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. w Cannes i Berlinie. Jest także wykładowcą w PWSFTiT w Łodzi.

Obsada aktorska całego filmu Los numeros

W filmie Los numeros wystąpili m.in. Lesław Żurek (policjant Kuba), Justyna Schneider (dziennikarka Ania), Tamara Arciuch (dziennikarka Ola), Marek Włodarczyk (szef Kuby), Antoni Pawlicki (bogata ofiara), Joanna Kulig (dziewczyna z bingo), Krzysztof Czeczot (komisarz) oraz Jadwiga Basinska (bliska przyjaciółka Kuby). Żurek i Schneider otrzymali za swoje role pochwałę krytyki, a debiutująca w filmie Kulig stała się jedną z czołowych aktorek młodego pokolenia. Warto zobaczyć Los numeros, aby poznać nie tylko fabułę, ale także zobaczyć polskich aktorów w dobrej formie.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Los numeros online

Akcja filmu Los numeros rozgrywa się w Warszawie i Poczerninie w czasach, gdy Polska była jeszcze krajem transformacji ustrojowej. Główny bohater, Kuba, zostaje oskarżony o wyłudzenie pieniędzy z loterii, której właśnie wygrał. Policjant traci pracę i w czterech ścianach zaczyna rozwiązywać zagadkę. Bohater odkrywa, że to nie on był winny i z pomocą dziennikarki Ani postanawia poznać prawdziwego sprawcę. Na drodze pary staje wiele przeszkód, a każda próba rozwiązania zagadki kończy się w niespodziewany sposób. Czy uda im się odkryć tożsamość oszusta?

Bohaterowie

Policjant Kuba to główny bohater filmu Los numeros. Rozwódka z córką i niewypał w pracy sprawiają, że z ogromną nadzieją podchodzi do loterii. Kuba to bohater ambitny i zdeterminowany, ale też zagubiony i przegrany przez życie. Dziennikarka Ania to spragniona szczegółów początkująca reporterka, która postanowiła pomóc Kubie w odnalezieniu prawdziwego oszusta. Między bohaterami zaczyna rodzić się uczucie, a ich pościg za oszustem staje się równocześnie kampanią przeciwko korupcji i układowi.

Gdzie obejrzeć Los numeros cały film?

Film można obejrzeć na zalukaj-cc.pl. Na tej stronie film jest dostępny za darmo w jakości HD. Przy okazji warto skorzystać z wyszukiwarki legalnych źródeł filmowych, która znajduje się na zalukaj-cc.pl. Oglądanie filmów na stronach internetowych jest coraz popularniejsze, ale trzeba pamiętać, że korzystanie z nielegalnych źródeł jest karalne.

Los numeros lektor pl dla widzów z Polski

Film Los numeros na zalukaj-cc.pl ma trzy warianty językowe: lektor pl, napisy pl oraz dubbing pl. Zbliżone tłumaczenia zapewniają, że każdy, niezależnie od upodobań, może zrozumieć fabułę filmu. Dla widzów, którzy cenią sobie ścieżkę dźwiękową filmu, polecamy wersję z napisami. Osoby z preferencjami co do języka, szczególnie mogą się cieszyć, że film można obejrzeć w tak wielu różnych wersjach.

Zalukaj-cc.pl cały film Los numeros i ciesz się dostępem już teraz!

Los numeros to film, który warto zobaczyć ze względu na mocną i aktualną tematykę korupcji. Kuba i Ania to dwie postacie, które warto poznać podczas filmowego seansu. Dzięki zalukaj-cc.pl można obejrzeć ten film bez większych kosztów i w dobrej jakości. Oby coraz więcej legalnych źródeł pozwalało na oglądanie filmów w internecie i nie trzeba było ryzykować korzystania z pirackich źródeł. A teraz, lecimy na seans z Los numeros!