Maryjki Cały Film (2020) - Oglądaj Online!

2020
80 min
6
Nie przegap filmu Maryjki - dramatu z 2020 roku opowiadającego historię 50-letniej Marii, która żyje samotnie, oddając się pasji czytania groszowych romansów i kolekcjonowaniach figurek...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3196
Teraz ogląda: 406

Maryjki online cały film w kilku słowach

Nie przegap filmu Maryjki – dramatu z 2020 roku opowiadającego historię 50-letniej Marii, która żyje samotnie, oddając się pasji czytania groszowych romansów i kolekcjonowaniach figurek Panny Marii. W jednym z miesięcy u ginekologa kobieta zostaje poddana kuracji hormonalnej, co budzi jej zmysły do życia. W tym samym czasie w mieszkaniu Marii pojawia się jej imprezowa siostrzenica, mająca serdecznie dość relacji damsko-męskich. Film trwa 80 minut i został wyreżyserowany przez Darię Woszek, a w obsadzie znaleźli się m.in. Grazyna Misiorowska, Janusz Chabior czy Barbara Jonak.

Jeśli chcesz poczuć mieszankę dobrego humoru i nostalgii, a przy tym zobaczyć ciekawych bohaterów, zapraszamy do obejrzenia Maryjki online.

Produkcja Maryjki online

Tajemniczy świat, w którym żyją bohaterowie Maryjki, został zrealizowany dzięki harmonijnemu połączeniu różnych elementów filmowej sztuki. Należą do nich: reżyseria, scenariusz, muzyka, zdjęcia i montaż. Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu efektów specjalnych i dźwiękowych udało nam się osiągnąć niepowtarzalny klimat filmu i wprowadzić nasze postaci do naszych serc.

Reżyser

Reżyserka Daria Woszek posługuje się niezwykle wyrafinowaną estetyką, skupiającą się na ludzkich emocjach i wewnętrznych konfliktach. Zdążyła już wyreżyserować kilka interesujących filmów, w tym Naucz mnie mówić (2011) i Karuzela (2018). Maryjki to jej kolejny światowy sukces. Daria Woszek jest znana z niebanalnego podejścia do tematów i cierpliwej pracy z aktorami.

Obsada aktorska całego filmu Maryjki

W tej sekcji przedstawimy aktorów, którzy odnoszą sukcesy zarówno w kraju, jak i poza granicami naszego kraju. Grazyna Misiorowska, Janusz Chabior, Barbara Jonak oraz Magdalena Koleśnik zapewniają profesjonalne wykonanie roli, tworząc interesujące postacie, które zapadają w pamięć. Każdy z nich ma za sobą wiele wspaniałych ról – warto poznać ich wcześniejsze osiągnięcia, aby jeszcze bardziej docenić ich pracę w filmie Maryjki.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Maryjki online

Akcja filmu Maryjki rozgrywa się w Polsce, a jej korzenie sięgają lat 80. Z czasów, w których kobiety wciąż miały mało swobody i musiały coraz bardziej walczyć o swoje prawa. Film opowiada historię Marii, która samotnie żyje i oddaje się swoim pasjom, aż trafia na kurację hormonalną, która budzi jej zmysły. W tym samym czasie w jej mieszkaniu pojawia się jej imprezowa siostrzenica, której już nic w Polsce nie trzyma. Film ukazuje zmagania bohaterek z codziennością, domowymi problemami, a przede wszystkim z samym sobą.

Bohaterowie

Maria jest żyjącą samotnie dziewicą, która miłości szuka w groszowych romansach i zbiorze figurek Panny Marii. Jej siostrzenica Helena to prędko żyjąca, młoda kobieta, która nie potrafi sobie poradzić z życiem. Obie postaci stanowią doskonałą mieszankę przeciwieństw i kontrastów, dopełnioną przez mniejsze postaci na ich drodze.

Gdzie obejrzeć Maryjki cały film?

Maryjki możesz obejrzeć online na stronie zalukaj, gdzie za darmo dostępne są wszelkie najnowsze filmy i seriale. Wyszukiwarka legalnych źródeł pozwoli Ci na znalezienie najlepszych filmów. Przeglądaj, zapisuj i ciesz się najlepszymi filmami nigdy wcześniej nie widzianymi w Polsce.

Maryjki lektor pl dla widzów z Polski

Maryjki są dostępne z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Wybierz najlepszą opcję dla siebie. Połączenie z nami pozwoli Ci cieszyć się najlepszymi filmami, nie tracąc czasu na szukanie innych rozwiązań.

Zalukaj cały film Maryjki i ciesz się dostępem już teraz!

Połączenie z zalukaj daje Ci możliwość oglądania filmów za darmo, bez żadnych barier. Jedyne co musisz zrobić to wejść na stronę i wybrać film Maryjki. Daj się porwać historii powstrzymywania swoich pragnień i wątpliwości wobec siebie samej. Zachęcamy do skomentowania filmu w sekcji komentarzy – podziel się swoją opinią i poczuciem wrażliwości, jakie film Maryjki wywołał w Tobie.