Milion dolarów Cały Film (2011) - Oglądaj Online!

2011
107 min
4.1
Czy zawsze jesteśmy zadowoleni ze swojego życia? Co się dzieje, gdy nagle trafiamy na milion dolarów? O tym opowiada film "Milion dolarów", której reżyserem jest...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 7034
Teraz ogląda: 114

Milion dolarów online cały film w kilku słowach

Czy zawsze jesteśmy zadowoleni ze swojego życia? Co się dzieje, gdy nagle trafiamy na milion dolarów? O tym opowiada film „Milion dolarów”, której reżyserem jest Janusz Kondratiuk. Ten polski film komediowy został wyprodukowany w 2011 roku i trwa 107 minut. W filmie występują tacy aktorzy jak Jakub Gierszał, Joanna Kulig, Kinga Preis i Tomasz Karolak. Film opowiada historię urzędniczki z banku, Bożeny, która wraz z mężem przekonują się, że pieniądze nie zawsze przynoszą szczęście. Czy warto obejrzeć film „Milion dolarów” online? Oczywiście! Wypełnij swoje popołudnie zabawną i pełną humoru historią Bożeny i Stasinka.

Produkcja Milion dolarów online

Produkcja filmowa „Milion dolarów” powstała w Polsce w 2011 roku. Reżyserem filmu jest Janusz Kondratiuk, a scenariusz napisał Andrzej Buda. Montażem zajęła się Katarzyna Leśniak, a muzykę skomponował Bartłomiej Gliniak. Film zawiera wiele zabawnych efektów specjalnych, które z pewnością dostarczą wiele emocji, a także pozwolą na zabawne spędzenie czasu. „Milion dolarów” to zabawna i przemyślana produkcja, która z pewnością będzie w stanie dostarczyć dużo rozrywki i pozytywnej energii.

Reżyser

Janusz Kondratiuk to polski reżyser i scenarzysta, który zadebiutował w 1972 roku filmem „Gospodarze domu”. Przez ponad czterdzieści lat swojej kariery wyreżyserował wiele filmów, które zostały docenione przez krytyków i publiczność. W swoim dorobku ma takie filmy jak „Cudowne dziecko”, „Małżeństwo z rozsądku” czy „Och Karol 2”. Kondratiuk zawsze postanawia rozmawiać ze swoim widzem w sposób ciepły i zabawny. To właśnie dzięki jego talentom i odpowiedniemu wyczuciu komedii, „Milion dolarów” jest dziś jednym z najbardziej zabawnych polskich filmów.

Obsada aktorska całego filmu Milion dolarów

Aktorzy w filmie „Milion dolarów” to gromada znanych i lubianych przez widzów polskich artystów. W głównych rolach występują Kinga Preis oraz Tomasz Karolak. W filmie zobaczymy również Jakuba Gierszała, który wciela się w rolę młodego studenta, oraz Joannę Kulig, którą możemy kojarzyć z filmu „Ida”. „Milion dolarów” to z pewnością gratka dla fanów polskiej kinematografii i doskonała okazja do zobaczenia polskich aktorów w jednym miejscu.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Milion dolarów online

Akcja filmu „Milion dolarów” rozgrywa się w fikcyjnym mieście, Aberystwyth, gdzie mieszka pani Bożena. Ona wraz z mężem marzą o lepszym życiu, w którym pieniądze nie będą odgrywać tak ważnej roli. Pewnego dnia ich sąsiadka, pani Marysia, umiera i zostawia po sobie spadek w postaci miliona dolarów. Bożena i Stasinek już marzą o pieniądzach, które pozwolą im na samochód, podróże i wymarzone studia dla syna. Jednakże, pieniądze nie są idealnym rozwiązaniem. Czy Bożena i Stasinek nauczą się, że szczęście nie zawsze jest warte milionów?

Bohaterowie

W filmie „Milion dolarów” poznajemy wyjątkowe postacie, które, mimo wielu problemów, dążą do spełnienia swoich marzeń. W rolę Bożeny wciela się Kinga Preis, która jest pracownicą banku i poszukuje swojego miejsca w życiu. Tomasz Karolak gra jej męża, Stasinia, który marzy o życiu bez stresu i zmartwień. Jakub Gierszał wciela się w postać Janka, syna Bożeny i Stasinka, który marzy o studiach. Joanna Kulig, jako Kasia, dziewczyna Janka, także odgrywa ważną rolę w filmie.

Gdzie obejrzeć Milion dolarów cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film „Milion dolarów” online, możesz skorzystać z platformy zalukaj-cc.pl, która oferuje legalne źródła filmów. Wyszukaj film „Milion dolarów” na platformie, aby cieszyć się wspaniałą historią Bożeny i Stasinka.

Milion dolarów lektor pl dla widzów z Polski

Na portalu zalukaj-cc.pl cały film „Milion dolarów” jest dostępny z lektorem, napisami i polskim dubbingiem. Możesz wybrać dowolną opcję, która najlepiej Ci odpowiada, aby w pełni cieszyć się zabawną i poruszającą historią „Milion dolarów”.

Zalukaj cały film Milion dolarów i ciesz się dostępem już teraz!

„Milion dolarów” to komedia, która dostarczy Ci wiele rozrywki i emocji. Na zalukaj-cc.pl cały film jest dostępny online, dzięki czemu możesz cieszyć się historią Bożeny i Stasinka w dowolnym miejscu i czasie. Wejdź na zalukaj i obejrzyj już dziś! Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy.