Miłość po angielsku Cały Film (2010) - Oglądaj Online!

2010
120 min
6
Przedstawiamy film Miłość po angielsku, opowiadającym o kanadyjskiej dziennikarce, którą opuszcza mąż i postanawia zacząć nowe życie w Londynie. Film został wyprodukowany w Kanadzie w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2470
Teraz ogląda: 155

Miłość po angielsku online cały film w kilku słowach

Przedstawiamy film Miłość po angielsku, opowiadającym o kanadyjskiej dziennikarce, którą opuszcza mąż i postanawia zacząć nowe życie w Londynie. Film został wyprodukowany w Kanadzie w roku 2010 i reżyserowany przez Philipa Johna. W rolach głównych występują Liane Balaban, Andrew Buchan, Daisy Haggard i Adam Rayner. Cały film trwa 120 minut, a jego gatunkiem jest komedia romantyczna. Zachęcamy do obejrzenia Miłości po angielsku online, gdyż jest to historia, która poruszy każdego.

Produkcja Miłość po angielsku online

Film Miłość po angielsku został wyprodukowany w Kanadzie w 2010 roku. Zajmujący się montażem filmu był Jamie Trevill, a muzykę skomponował Mark Russell. Scenariusz napisał Philip John, reżyser filmu. Miłość po angielsku to lekka i przyjemna historia o zmianie swojego życia i odkryciu swoich prawdziwych pragnień.

Reżyser

Philip John to brytyjski reżyser filmowy, który przede wszystkim kojarzy się z produkcją komedii. Zanim zaczął karierę filmową, był wykładowcą filmu. W 2002 roku zadebiutował filmem The Trip, a później nakręcił między innymi seriale telewizyjne Mistresses i In the Flesh. Pośród jego osiągnięć wśród miłośników kina warto wymienić także Jingle Bell Rocks! – dokument o świątecznych piosenkach rockowych. Wśród fanów kina Philip John cieszy się bardzo dobrą opinią jako twórca, któremu udaje się zachować równowagę między humorem a emocjami.

Obsada aktorska całego filmu Miłość po angielsku

Liane Balaban to kanadyjska aktorka, która wcieliła się w rolę Amy w filmie Miłość po angielsku. W 1995 roku zadebiutowała rolą w filmie Tyson, ale największą popularność przyniosła jej rola w serialu Co nowego u Scooby’ego?. Andrew Buchan, brytyjski aktor, zagrał w filmie postać Edwarda Walpola – byłego męża Amy. Aktor ten zyskał popularność dzięki roli Marka Latimera w serialu Broadchurch. Daisy Haggard to brytyjska aktorka, która zagrała w filmie postać Gwen, przyjaciółki Amy. Z kolei Adam Rayner, brytyjski aktor, był dla widzów bardziej znany z roli Simona w serialu Atak na WTC. W filmie Miłość po angielsku zagrał Edwarda Walpola, byłego męża bohaterki.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Miłość po angielsku online

Akcja filmu Miłość po angielsku rozgrywa się w Londynie, dokładniej mówiąc – w latach 90. XX wieku. Amy, bohaterka filmu, niedawno się rozwiodła i wraz z córką przeprowadza się do Londynu, gdzie rozpoczyna nową karierę dziennikarki. Tam spotyka swojego byłego męża. Zmieszana Amy zaczyna pisać artykuły do gazety, ale bezskutecznie. W końcu jednak staje się powieściopisarką i pisze książkę o swoim życiu. Niestety, podróż w przeszłość i uczucia do byłego męża powodują, że jej prywatne życie ponownie ulega niekontrolowanemu chaosowi.

Bohaterowie

Amy (Liane Balaban) jest kanadyjską dziennikarką, która na skutek nieudanego związku zdecydowała się na przeprowadzkę do Londynu. W Londynie zaczyna pracę dziennikarki i pisze książkę o swoim życiu. Jej kariera zawodowa idzie w górę, jednak prywatnie powtarzają się niepowodzenia. Edward Walpol (Adam Rayner) jest byłym mężem Ami, z którym spotyka się ponownie. Gwen (Daisy Haggard) jest przyjaciółką Amy, a jej rodzina udziela bohaterce oparcia w trudnych momentach.

Gdzie obejrzeć Miłość po angielsku cały film?

Miłość po angielsku online możesz obejrzeć na stronie zalukaj-cc.pl. Znajdziesz tam cały film, który możesz bezpiecznie i legalnie obejrzeć w swoim domu. Zalukaj-cc.pl oferuje również wyszukiwarkę legalnych źródeł noclegów, wycieczek czy usług, więc jest to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz podczas wakacji lub weekendu.

Miłość po angielsku lektor pl dla widzów z Polski

Cieszymy się, że film Miłość po angielsku jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy widz z Polski zrozumie i doceni historię w pełni. Lektor, napisy lub dubbing – wybierz to, co Ci najlepiej odpowiada i subtelnie wpadnij w klimat Miłości po angielsku!

Zalukaj cały film Miłość po angielsku i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli lubisz romantyczne historie z nutą humoru, to Miłość po angielsku online z pewnością przypadnie Ci do gustu. Pełna zwrotów akcji historia, którą pokocha się od pierwszej minuty. Zalecamy obejrzenie tego filmu na zalukaj-cc.pl – legalnego źródła, które umożliwi Ci zobaczenie pełnego filmu w domowym zaciszu. Po obejrzeniu zachęcamy do podzielenia się własnymi wrażeniami w sekcji komentarzy pod artykułem. Zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi wrażeniami!