Mistyfikacja Cały Film (2010) - Oglądaj Online!

2010
102 min
5.4
Film "Mistyfikacja" to fascynujący dramat, tajemniczy thriller, który wciągnie Cię w pełnej intryg historii. Został on wyprodukowany w Polsce w 2010 roku przez znanego reżysera...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3779
Teraz ogląda: 379

Mistyfikacja online cały film w kilku słowach

Film „Mistyfikacja” to fascynujący dramat, tajemniczy thriller, który wciągnie Cię w pełnej intryg historii. Został on wyprodukowany w Polsce w 2010 roku przez znanego reżysera Jaceka Koprowicza. W roli głównej występują Jerzy Stuhr i jego syn Maciej. Film trwa 102 minuty i jest pełen wrażeń. Czytając nasz artykuł, przekonasz się, czemu warto obejrzeć ten wciągający film online.

Produkcja Mistyfikacja online

Film „Mistyfikacja” został wyprodukowany przez polskiego reżysera Jaceka Koprowicza. Koprowicz to znany artysta, który wyreżyserował wiele wyjątkowych filmów. Montaż filmu zrobił Jacek Drosio. Wszystkie kolejne efekty specjalne, muzykę oraz scenariusz przygotował także Jacek Koprowicz. Dzięki dobrze wykonanej pracy zespołu, film jest nasycony wrażeniami i zaskakującymi momentami.

Reżyser

Jacek Koprowicz (ur. 1947) to polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy. W 1973 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera w Łodzi. Zdobył nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 1990 roku za film pt. „Cinema Blues”.

Koprowicz był także wykładowcą w PWSFTviT w Łodzi. Jest autorem wielu znanych filmów polskich, takich jak „Cinema Blues”, „Kamień i Źródło”, „Baby są jakieś inne”, „Komornik” i wiele innych. Zdobył wiele nagród i wyróżnień za swoje osiągnięcia.

Obsada aktorska całego filmu Mistyfikacja

Głównym bohaterem filmu jest Jakub Łazowski, grany przez Jerzego Stuhra. W obsadzie pojawił się także jego syn, Maciej Stuhr, grający postać reportera. W pozostałych rolach: Ewa Błaszczyk jako Desa, Karolina Gruszka jako Zofia Oksza, Mariusz Benoit jako Marian Kryński, Andrzej Chyra jako Tadeusz, Ewa Dałkowska jako Ewa Dormanowa, Ewa Kasprzyk jako babcia Jakuba, Władysław Kowalski jako profesor Saski oraz Olgierd Łukaszewicz jako Feliks Kryński.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Mistyfikacja online

Fabuła filmu rozpoczyna się w 1969 roku, a bohaterem jest Jakub Łazowski (Jerzy Stuhr), który zostaje wydalony z uczelni tuż przed obroną pracy magisterskiej. Ich dochodzenie prowadzi do wniosku, że Witkacy (którego przedstawiał na swoim portrecie) nie popełnił samobójstwa w 1939 roku, a może i wciąż żyje. Wraz z reporterką (grana przez syna Stuhra) Łazowski podejmuje próby śledzenia tropów, które mogą przyciągnąć ich do Witkacego. Wszystko wskazuje na to, że Witkacy przebywa w Polsce, a jego kłamstwa i mistyfikacje są nadal aktualne.

Bohaterowie

Jakub Łazowski – protagonista filmu, wykluczony z uczelni, zafascynowany postacią Witkacego, którego mistyfikacje stają się elementem jego życia.

Desa – kochanka Witkacego, dostarcza Łazowskiemu nieznane dotąd portrety artysty.

Zofia Oksza – dawna kochanka Witkacego, przechowuje karteczki, które dostała od niego po jego śmierci.

Marian Kryński – kandydat na prezydenta miasta, bohateria filmu, zamieszany w mistyfikacje Witkacego.

Tadeusz – mąż Zofii Okszy.

Ewa Dormanowa – młoda dziewczyna, będąca ofiarą Witkacego.

Feliks Kryński – ojciec kandydata na prezydenta, związany z Witkacym.

Gdzie obejrzeć Mistyfikacja cały film?

Film „Mistyfikacja” jest dostępny online na stronie zalukaj-cc.pl. To łatwe w użyciu narzędzie do szukania legalnych źródeł darmowych filmów.

Mistyfikacja lektor pl dla widzów z Polski

Na stronie zalukaj-cc.pl film Mistyfikacja jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Masz możliwość wybrania preferowanej wersji językowej, dzięki czemu będziesz mógł w pełni skupić się na fabule.

Mistyfikacja to interesujący dramat, tajemniczy thriller. Dzięki swej fabule i wspaniałym aktorom, grającym postaci dobrze wykreowane przez reżysera, film z pewnością będzie Cię wciągnął.

Zalukaj cały film Mistyfikacja i ciesz się dostępem już teraz!

„Mistyfikacja” to film pełen intryg, dzięki któremu poczujesz klimat lat 60. oraz dowiesz się, że istnieją rzeczy, które nie zawsze są tym, czym się wydają. Zachęcamy do obejrzenia filmu online na stronie zalukaj-cc.pl. W sekcji komentarzy pod tym artykułem możesz podzielić się swoją opinią o tym wciągającym filmie.