Monument Cały Film (2019) - Oglądaj Online!

2019
108 min
6
Czy znasz tajemniczy hotel, gdzie czas staje się niemożliwą figurą? Monument to tajemniczy i hipnotyczny dramat, który zapewni Ci dreszczyk emocji. Film opowiada historię grupy...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3505
Teraz ogląda: 101

Monument online cały film w kilku słowach

Czy znasz tajemniczy hotel, gdzie czas staje się niemożliwą figurą? Monument to tajemniczy i hipnotyczny dramat, który zapewni Ci dreszczyk emocji. Film opowiada historię grupy studentów hotelarstwa, którzy na praktyki przyjeżdżają do hotelu, opuszczanego w nocy. Niestety szybko staje się jasne, że miejsce to nie należy do zwyczajnych. Bohaterowie zostają pozbawieni imion i zmuszeni do wykonywania niezrozumiałych zadań przez despotyczną menedżerkę. Film Monument został wyreżyserowany przez Jagodę Szelc i premierę miał w 2019 roku. Cały film zajmuje 108 minut. Zagrały w nim m.in. takie gwiazdy, jak Mateusz Więcławek, Magdalena Wieczorek, Jakub Zajączkowsk oraz Anna Biernacik.

Jeśli lubisz filmy pełne tajemnic i nieprzewidywalnych zdarzeń, Monument online cały film to idealna opcja dla Ciebie. Zaufaj naszej recenzji i pozwól się porwać w świat tajemniczego hotelu.

Produkcja Monument online

Proces produkcji filmu Monument był bardzo wymagający i poprzedzony długim przygotowaniem. Reżyserka Jagoda Szelc pracowała nad scenariuszem, scenografią i kamerą, starając się wprowadzić widzów w tajemniczy klimat miejsca. Film został nakręcony w Polsce w 2019 roku, a jego montaż zajęło wiele miesięcy. W trakcie prac nad filmem zastosowano szczegółową postprodukcję, zapewniającą niezapomniane efekty wizualne i dźwiękowe.

Muzyka w filmie Monument to ważny element klimatu oraz dynamiki akcji. Kompozytor Paweł Szamburski stworzył unikalną ścieżkę dźwiękową, która wprowadzi nas w świat tajemniczego hotelu, a dzięki użyciu oryginalnych instrumentów i efektów, wzmocni emocje związane z fabułą.

Reżyser filmu Monument

Jagoda Szelc to wyjątkowa postać polskiego kina. Ukończyła studia filmowe na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, gdzie osiągnęła imponujące wyniki naukowe i artystyczne. Pracowała jako asystentka reżysera Wojciecha Smarzowskiego i Parsonsa, a także reżyserowała krótkie etiudy i filmy dokumentalne. Monument to jej drugi długometrażowy film, który został świetnie przyjęty przez krytyków oraz publiczność.

Szelc charakteryzuje się stylem, który łączy granice sztuk wizualnych z charakterem horroru i thrillerów. W filmie Monument nie boi się eksperymentować i pozostaje wierna swojemu unikalnemu stylowi reżyserii.

Obsada aktorska całego filmu Monument

W Monument występuje wspaniała obsada aktorska, która stworzyła niezapomniane wrażenie na widzach. Na ekranie zobaczymy m.in. Mateusza Więcławka, Magdalenę Wieczorek, Jakuba Zająca oraz Annę Biernacik. Każdy z aktorów wprowadza do filmu coś wyjątkowego i uchwytne, przez co widzowie w pełni wciągają się w tajemniczy świat Monumentu.

Więcławek zdobył popularność dzięki roli w filmie Boże Ciało, a Wieczorek zagrała m.in. w Jagodzie oraz w filmie Jak poślubić milionera. Zając wystąpił w filmie Body/Ciało i również zdobył uznanie krytyków. Biernacik gościła w produkcji telewizyjnej Diagnoza, a także w serialu Wataha.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Monument online

Akcja filmu Monument rozgrywa się w tajemniczym hotelu, w którym czas i przestrzeń tracą swój porządek. Miejsce to tajemnicze, a obecność menedżerki ułatwiającej pracę studentom bywa mrożąca krew w żyłach. Bohaterowie odkrywają wkrótce, że miejsce to nie jest zwyczajne i niezrozumiałe wydarzenia zmuszają ich do podejmowania trudnych decyzji. Czy uda im się opuścić hotel i wrócić do codzienności? Odpowiedź na to pytanie poznasz w Monument.

Bohaterowie

Fascynujący świat tajemniczego hotelu w Monument jest tworzony przez niezapomnianych bohaterów, którzy wprowadzają widzów w tajemniczy świat postaci. Główni bohaterowie zostają pozbawieni imion przez despotyczną menedżerkę i zmuszeni do wykonywania niezrozumiałych zadań. Ich odwaga, determinacja i ciekawość prowadzą do katharsis w finałowej scenie filmu.

Gdzie obejrzeć Monument cały film?

Monument cały film jest dostępny na platformie zalukaj-cc.pl. Ta strona oferuje bezpłatny dostęp do filmów, seriali i programów telewizyjnych. Bezpiecznie znajdziesz tu legalne źródła, online, łatwe do wyszukania za pomocą wyszukiwarki, która umożliwia filtrowanie według świeżości oraz gatunku produkcji. Pozwala to na łatwe poruszanie się po stronie i wybór czegoś odpowiedniego dla siebie.

Monument lektor pl dla widzów z Polski

Dla polskich widzów Monument dostępny jest z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to, jaki język preferujesz, możesz cieszyć się tajemniczym klimatem Monumentu.

Zalukaj cały film Monument i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli chcesz poznać tajemnice hotelu, w którym czas i przestrzeń tracą swój porządek, wybierz Monument online cały film i obejrzyj go na zalukaj-cc.pl. Poświęć 108 minut swojego czasu, aby przeżyć niezapomniane doświadczenie. Warto zaryzykować, aby zobaczyć jak ważnym elementem czas i przestrzeń mogą być w kinie. Po obejrzeniu filmu zapraszamy do podzielenia się swoją opinią i doświadczeniem w komentarzach.