Murina Cały Film (2022) - Oglądaj Online!

2022
95 min
6.8
Jeśli szukasz nowego filmu do obejrzenia, to koniecznie musisz zwrócić uwagę na "Murina". To dramat, który wciągnie Cię na wiele godzin. Film opowiada o młodej...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5414
Teraz ogląda: 275

Murina online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz nowego filmu do obejrzenia, to koniecznie musisz zwrócić uwagę na „Murina”. To dramat, który wciągnie Cię na wiele godzin. Film opowiada o młodej dziewczynie, która trafia na wyspę, by poznać swojego ojca. Premiera odbyła się w 2022 roku, a reżyserem jest Antoneta Alamat Kusijanović. To naprawdę dobry film, który z pewnością mocno Cię zaciekawi.

Produkcja Murina online

„Murina” to film, którego produkcję warto poznać bliżej. Montaż i efekty specjalne są na najwyższym poziomie. Muzyka w filmie również jest doskonała i idealnie wpasowuje się w akcję. Scenariusz jest mądry i wciągający. Film świetnie oddaje rozmach i klimat tamtych czasów.

Reżyser

Antoneta Alamat Kusijanović to urodzona w Dubrowniku reżyserka, scenarzystka i producentka filmowa. Jej filmy wystawiane były na licznych festiwalach na całym świecie. Antoneta pragnie skupić swoją twórczość na kobietach i ich drodze do wolności. „Murina” to kolejny film w reżyserii Kusijanović – idealna propozycja dla miłośników dobrego kina.

Obsada aktorska całego filmu Murina

W „Murinie” możemy podziwiać wielu utalentowanych aktorów. Wśród nich są między innymi: Gracja Filipović, Danica Ćurčić, Leon Lučev oraz Cliff Curtis. To wspaniała obsada, która świetnie poradziła sobie z trudnymi rolami. Każdy z aktorów ma bogate doświadczenie w branży filmowej i z pewnością zaciekawi Cię ich praca.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Murina online

Akcja filmu rozgrywa się na wspaniałej, zapomnianej wyspie w Chorwacji w latach 90. XX wieku. Tam młoda dziewczyna, Julija, poznaje swojego ojca, którego nigdy wcześniej nie widziała. Między ojcem a córką rodzi się niezwykłe uczucie, które jednakże zostaje zniweczone przez nadchodzący konflikt. Fabuła „Muriny” to mocna opowieść o rodzinie, miłości i poświęceniu.

Bohaterowie

Główną bohaterką „Muriny” jest Julija, która odkrywa, że nie jest sama na świecie. Pojawiający się ojciec, Ante, również odgrywa kluczową rolę w filmie. Pozostałe postacie w filmie także odgrywają istotne role w tworzeniu historii.

Gdzie obejrzeć Murina cały film?

„Murina” to film, który możesz obejrzeć na zalukaj-cc.pl. Na stronie znajdziesz legalne źródła, w których można obejrzeć ten film. To idealny wybór dla widzów, którzy cenią sobie jakość, dzięki temu będą mogli obejrzeć „Murinę” bez obaw.

Murina lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć „Murinę” z polskim lektorem, dobrym rozwiązaniem jest zupełnie legalna opcja – dostępne są napisy, lektor i dubbing. Każdy może więc obejrzeć film w taki sposób, w jaki najbardziej mu odpowiada. Nie czekaj, zacznij oglądać „Murinę” już teraz.

Zalukaj cały film Murina i ciesz się dostępem już teraz!

„Murina” to doskonały film, który z pewnością zainteresuje każdego miłośnika dobrego kina. Zachęcamy, by obejrzeć go w całości na zalukaj-cc.pl. Pamiętaj, że po obejrzeniu warto podzielić się swoją opinią na temat filmu w sekcji komentarzy – można zainicjować inspirującą dyskusję. Zdecydowanie polecamy „Murinę”!