Nic nie ginie Cały Film (2020) - Oglądaj Online!

2020
71 min
6.3
Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się zobaczyć film, który z jednej strony dostarcza rozrywki, a z drugiej zostawia po sobie refleksyjny smak? Jeśli nie, to musisz...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3010
Teraz ogląda: 169

Nic nie ginie online cały film w kilku słowach

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się zobaczyć film, który z jednej strony dostarcza rozrywki, a z drugiej zostawia po sobie refleksyjny smak? Jeśli nie, to musisz koniecznie obejrzeć „Nic nie ginie” – najnowszy dramat polskiego reżysera Kaliny Alabrudzińskiej. Film opowiada historię pięciorga ludzi, którzy biorą udział w terapeutycznym turnusie pod przewodnictwem Remka. Bohaterowie – Klaudia, Przemek, Donatello, Aktor i Maja – stają przed wyzwaniem, by przezwyciężyć swoje problemy i odnaleźć sens życia. Film jest pełen emocji, refleksji i niezapomnianych momentów, za co otrzymał wiele pozytywnych recenzji. Cały film „Nic nie ginie” można obejrzeć za darmo i legalnie na zalukaj-cc.pl. Nie zwlekaj dłużej i już teraz zanurz się w świat bohaterów, którzy przypominają nam, że nic nie ginie, a wszystko ma swój sens.

Produkcja Nic nie ginie online

Film „Nic nie ginie” był produkowany w Polsce w 2020 roku. Montażem zajęła się Katarzyna Majda, a muzykę skomponował Robert Ratuszny. Całe zdjęcia trwały 71 minut. Scenariusz wyreżyserowała Kalina Alabrudzińska.

Reżyser

Reżyserem filmu „Nic nie ginie” jest Kalina Alabrudzińska, polska artystka filmowa i reżyserka. Urodziła się w 1987 roku w Gdańsku. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, gdzie zrobiła dyplom z filmu animowanego. W 2018 roku ukończyła także studia reżyserskie na Polskiej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Jest autorką wielu krótkometrażowych filmów, a „Nic nie ginie” to jej pełnometrażowy debiut reżyserski. Alabrudzińska jest znana z twórczości, która łączy w sobie elementy animacji i dokumentu. W swojej pracy często odwołuje się do swojego doświadczenia jako grafik komputerowy.

Obsada aktorska całego filmu Nic nie ginie

W głównych rolach w filmie „Nic nie ginie” występują Michał Surosz (Przemek), Zuzanna Puławska (Klaudia), Piotr Pacek (Donatello), Jan Hrynkiewicz (Aktor) i Wiktoria Filus (Maja). Każdy z aktorów zagrał świetnie, wcielając się w swoją postać z dużym wyczuciem, co spotkało się z uznaniem fanów i krytyków filmowych.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Nic nie ginie online

Akcja filmu „Nic nie ginie” rozgrywa się na terenie Polski, a cała historia dzieje się w jednym miejscu – terapeutycznym ośrodku prowadzonym przez Remka. Film osadzony jest w rzeczywistości współczesnej, pełnej zagrożeń, wyzwań, ale też nadziei i miłości. Bohaterowie, którzy znajdują się na terapii, próbują poradzić sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi i swoimi problemami psychicznymi. Klaudia jest osaczona przez krytyczną matkę i obsesyjnie niesie pomoc innym. Przemek wielbi Polskę i nienawidzi głupich ludzi. Donatello kocha żółwie błotne, Aktor – tylko siebie. Maja żyje i chilluje jak Netflix przykazał. Ich drogi krzyżują się na terapii, co pozwala im na wzajemną pomoc oraz poznanie wewnętrznych motywacji i konfliktów.

Bohaterowie

Każdy bohater w filmie „Nic nie ginie” jest wyjątkowy i posiada własne historie, z którymi musi się zmierzyć. Klaudia to młoda dziewczyna, która ma problem z matką i uwielbia pomagać innym. Przemek to chłopak, który nienawidzi ludzi, ale kocha Polskę. Donatello pasjonuje się żółwiami błotnymi. Aktor to narcyz, który przede wszystkim myśli o sobie. Maja z kolei nie ma wyraźnego celu w życiu i żyje chwilą. Z czasem, dzięki terapii, bohaterowie dostają szansę na przełamanie wewnętrznych barier i zmianę swojego życia.

Gdzie obejrzeć Nic nie ginie cały film?

Jeśli chcesz zobaczyć cały film „Nic nie ginie” online, to polecamy odwiedzić portal zalukaj-cc.pl. To legalne źródło, na którym można zobaczyć film za darmo. Portal oferuje również wyszukiwarkę legalnych źródeł, dzięki której można znaleźć filmy w internecie bez obawy o naruszenie prawa.

Nic nie ginie lektor pl dla widzów z Polski

„Nic nie ginie” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki takiej opcji każdy widz z Polski będzie mógł zrozumieć fabułę filmu. Lektor pl, napisy i dubbing to świetne narzędzia, które pomagają usłyszeć i zrozumieć mowę bohaterów.

Zalukaj cały film Nic nie ginie i ciesz się dostępem już teraz!

„Nic nie ginie” to film, który warto zobaczyć. To opowieść o ciężkich chwilach w życiu, o nadziei i zmianie. Bohaterowie, mimo swoich wewnętrznych problemów, udowadniają, że nic nie ginie i że każdy ma szansę na przełamanie barier. Film można obejrzeć na zalukaj-cc.pl. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o „Nic nie ginie” w sekcji komentarzy na naszej stronie internetowej. Dochodząc do końca, zapraszamy do obejrzenia tego filmu, który poruszył tylu ludzi i odmienił ich życie.