Niewolnik Cały Film (2021) - Oglądaj Online!

2021
29 min
6.5
Masz ochotę na poruszający film, który zostawi po sobie trwałe wrażenie? Niewolnik to właśnie taki film. Premiera już w 2021 roku, a w obsadzie takie...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1649
Teraz ogląda: 335

Niewolnik online cały film w kilku słowach

Masz ochotę na poruszający film, który zostawi po sobie trwałe wrażenie? Niewolnik to właśnie taki film. Premiera już w 2021 roku, a w obsadzie takie gwiazdy jak Marta Nieradkiewicz, Marcin Czarnik czy Andrzej Chyra. Czas trwania to 29 minut, w których przeniesiesz się do czasów, których nie chcesz znać, ale warto je poznać. Reżyserem filmu jest Grzegorz Piekarski. Sprawdź już dzisiaj, co kryje się pod tytułem Niewolnik i doświadcz poruszającej historii.

Produkcja Niewolnik online

Niewolnik to dzieło Grzegorza Piekarskiego, którego większość produkcji pokazywała mroczną stronę życia. Tak jest również w przypadku Niewolnika. Scenariusz do filmu napisał Izabela Kalinowska. Produkcja filmu została zrealizowana przez amerykańską wytwórnię filmową. W filmie wykorzystano skomplikowane efekty specjalne, które wprowadzają widza w klimat przedwojennych czasów. Muzyka autorstwa Adama Włodarczyka wprowadza w odpowiednie nastroje. Montażem zajął się Jan Pietrzak.

Reżyser

Grzegorz Piekarski to polski reżyser, który swoje sukcesy odnosił już kilka lat temu. W swoim dorobku ma wiele znakomitych filmów, takich jak: „Łowcy skór”, „Złota rękawiczka” czy „Traktorzysta”. Piekarski to twórca mrocznych histiorii, które zawsze pozostają w pamięci widza. Niewolnik to kolejne dzieło w którym udowadnia, jak wiele jest w stanie pokazać widzowi, ale przede wszystkim jak wiele jest w stanie wydobyć z aktorów. To reżyser, który wie jak wziąć życie pod lupę i jak na ekranie pokazać najtrudniejsze problemy, z którymi boryka się ludzkość.

obsada aktorska

Główne role w filmie Niewolnik odgrywają Marta Nieradkiewicz, Marcin Czarnik oraz Andrzej Chyra. Każdy z tych aktorów ma już na swoim koncie wiele znakomitych ról. Marta Nieradkiewicz to zdobywczyni Złotej Kaczki oraz Orła za najlepszą rolę żeńską w filmie Body/Ciało. Marcin Czarnik to aktor teatralny, któremu udało się zagrać m.in. w filmie Oko za oko. Andrzej Chyra to jeden z czołowych polskich aktorów filmowych, który zdobył liczne nagrody za swoją grę aktorską. W Niewolniku odgrywa on ważną, ale niezbyt długą rolę.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Niewolnik online

Akcja filmu rozgrywa się w przedwojennych czasach, gdzie niemiecki oficer porwał Polkę, a ta zmuszona była do pracy w domu publicznym w Radomiu. Główna bohaterka, którą w filmie gra Marta Nieradkiewicz, mając jedynie 14 lat, zostaje sprzedana przez swojego ojca w zamian za pogrzeb matki.

Bohaterowie

Główną bohaterką filmu Niewolnik jest młoda dziewczyna, która zostaje porwana. Na przestrzeni filmu można obserwować, jak potrafi ona pokonywać przeciwności losu i stawiać czoła swoim przeciwnikom. Kolejną ważną postacią jest niemiecki oficer, który odpowiada za uprowadzenie bohaterki. W filmie pojawia się też grupa bohaterów drugoplanowych, którzy otaczają dziewczynę w trudnych sytuacjach.

Gdzie obejrzeć Niewolnik cały film?

Film możesz obejrzeć na platformie zalukaj.cc. Na tej stronie nie tylko znajdziesz wiele filmów, ale także legalne źródła. To właśnie na zalukaj.cc znajdziesz cały film Niewolnik.

Niewolnik lektor pl dla widzów z Polski

Cały film jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Wybór języka zależy tylko od Ciebie. Lektor lub napisy mogą znacznie ułatwić zrozumienie filmu. Dubbing zaś, pozwoli Ci w pełni skupić się na grze aktorskiej.

Zalukaj cały film Niewolnik i ciesz się dostępem już teraz!

Niewolnik to film, który na długo zostawi po sobie ślad w Twoim umyśle. To opowieść o siłą kobiet, którzy walczą o swoje prawa i godność. Romantyzmu w tej historii nie ma, jednakże warto obejrzeć Niewolnik ze względu na pojęcie mocy i nadziei. Sprawdź Niewolnika na zalukaj.cc i podziel się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy!