Nikita Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
117 min
7.3
Jeśli lubisz filmy sensacyjne z mocnym akcentem dramatycznym, koniecznie musisz obejrzeć Nikitę online. To francuski thriller z 1990 roku, który zapewni Ci prawdziwie emocjonujące chwile....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 7961
Teraz ogląda: 253

Nikita online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz filmy sensacyjne z mocnym akcentem dramatycznym, koniecznie musisz obejrzeć Nikitę online. To francuski thriller z 1990 roku, który zapewni Ci prawdziwie emocjonujące chwile. Film został wyreżyserowany przez Luc Bessona a główną rolę zagrała Anne Parillaud. Cały film trwa 117 minut i pomimo upływu czasu dalej wciąga widzów w świat kapitalnej zabawy w kotka i myszkę.

Produkcja Nikita online

Nikita to film, który powstał w 1990 roku we Francji. Reżyserem produkcji był Luc Besson, który w swoim czasie zdobył sławę dzięki innym filmom jak “Léon zawodowiec” oraz “Piąty element”. Besson był również scenarzystą Nikity, co pozwoliło mu dokładnie ukształtować to, co dzieje się na ekranie. Efekty specjalne są niemal niezauważalne, co świadczy o dużym kunszcie całego zespołu, który pracował nad tym narodym projektem.

Reżyser

Luc Besson to jedna z największych postaci w historii francuskiego kina. Zaczynał od niewielkich produkcji, które jednak szybko zwróciły na niego uwagę krytyków filmowych. W Nikicie pokazał, że potrafi wciągnąć widza w świat hollywoodzkiego thrillera, ale jednocześnie zachować swoją europejską wrażliwość. Tworząc intrygujący świat przy pomocy soczystej kolorystyki, Besson ukazał, że reżyseria to arcydzieło.

Obsada aktorska całego filmu Nikita

Główną rolę w filmie Nikita zagrała Anne Parillaud. Francuska aktorka zdołała wcielić się w postać dziewczyny, która przemienia się w bezwzględną zabójczynię z taką łatwością, że widzom trudno oderwać oczy od ekranu. W obsadzie znaleźli się również tacy aktorzy jak Jean-Hugues Anglade, Tchéky Karyo czy Jean Reno.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Nikita online

Akcja filmu rozgrywa się we Francji w latach osiemdziesiątych XX wieku. Nikita to młoda kobieta, która zostaje skazana na dożywocie za zabójstwo policjanta. Otrzymuje ona jednak propozycję różnego rodzaju wyjścia: może pogodzić się z losem, lub też dać sobie szansę i spróbować swoich sił jako zabójca. W filmie jakośc zobaczyć jej transformację i sposób, w jaki radzi sobie z coraz trudniejszymi zleceniami.

Bohaterowie

Nikita to postać, która od samego początku wzbudza wiele emocji. Młoda kobieta, która została skazana na dożywocie za zabójstwo, z czasem przemienia się w bezwzględną zabójczynię, która łatwo radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zleceniami. Na swojej drodze napotyka takie postaci jak sadystycznego Boba (grany przez Tchéky Karyo) czy swojego nowego partnera – Marco (Jean-Huges Anglade).

Gdzie obejrzeć Nikita cały film?

Film Nikita online możesz obejrzeć na stronie zalukaj-cc.pl. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na stronę i wpisać tytuł filmu w wyszukiwarce. Zalukaj-cc.pl to legalna polska platforma, która umożliwia dostęp do najnowszych filmów online. Zachęcamy, aby korzystać z legalnych źródeł.

Nikita lektor pl dla widzów z Polski

Nikita to film, który dostępny jest dla widzów z Polski, a w szczególności tych, którzy nie znają języka francuskiego. Opcje, jakie oferuje zalukaj-cc.pl to polskie napisy oraz polski lektor. Wybór należy do Ciebie, tak aby obejrzeć cały film w najlepszej dla Ciebie wersji.

Zalukaj cały film Nikita i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jesteś na etapie rozmyślania, czy warto obejrzeć film Nikita online, to niewątpliwie zachęcamy Cię do przełamania oporu i sięgnięcia po ten tytuł. Nikita to historia, która wciąż pozostaje aktywna, mimo że od XX wieku trochę już wody w Wiśle upłynęło. Warto zobaczyć produkcję Luc’a Bessona i odkryć niepowtarzalny klimat, jaki towarzyszy temu kultowemu filmowi. Zachęcamy także, aby podzielić się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy pod artykułem – czekamy na Twój wpis!