Noc Walpurgi Cały Film (2015) - Oglądaj Online!

2015
75 min
6.4
Lubisz dramatyczne filmy z napiętą atmosferą? Jeśli tak, to warto obejrzeć Noc Walpurgi online. Film opowiada historię dziennikarza, który umawia się na wywiad z wielką...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1803
Teraz ogląda: 258

Noc Walpurgi online cały film w kilku słowach

Lubisz dramatyczne filmy z napiętą atmosferą? Jeśli tak, to warto obejrzeć Noc Walpurgi online. Film opowiada historię dziennikarza, który umawia się na wywiad z wielką divą operową, która nieustannie go przyciąga i odpycha. Czy uda mu się zdobyć jej zaufanie? Film powstał w Polsce w 2015 roku, a jego reżyserem jest Marcin Bortkiewicz. W rolach głównych występują Malgorzata Zajaczkowska, Philippe Tłokiński, Monika Mariotti i Mieczysław Gajda. Noc Walpurgi trwa 75 minut i wprowadza widzów w czas największych przeżyć artystycznych, ale też prowokuje do refleksji na temat ludzkich relacji. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online już teraz!

Produkcja Noc Walpurgi online

Noc Walpurgi to film, którego produkcją zajął się Zair. Montaż filmu wykonał Filip Drzewiecki, a zdjęcia Andrzej Wojciechowski. Muzykę skomponował Miłosz Zabek, a scenariusz filmu napisał sam reżyser – Marcin Bortkiewicz. W filmie użyto prostych, ale przejmujących efektów specjalnych, co dodaje mu nieco tajemniczości.

Reżyser

Marcin Bortkiewicz jest polskim reżyserem filmowym, teatralnym i telewizyjnym. Zasłynął dzięki swemu filmowi „Fucha” o trudnym życiu pracowników magazynów logistycznych. W swojej karierze reżyserował różnorodne gatunki filmowe, od komedii po kryminał. W Nocy Walpurgi uchwycił napiętą atmosferę, która daje mocne doznania widzom.

Obsada aktorska całego filmu Noc Walpurgi

Malgorzata Zajaczkowska, znana szczególnie z roli w serialu telewizyjnym „Ranczo”, wcieliła się w postać wielkiej divy operowej, Koblovy. Philippe Tłokiński zagrał rolę młodego dziennikarza, Roberta, który umawia się z nią na wywiad. Monika Mariotti i Mieczysław Gajda to aktorzy, którzy uzupełniają obsadę tego wspaniałego dramatu.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Noc Walpurgi online

Film rozgrywa się w nocy Walpurgi, 30 kwietnia 1969 roku, w szwajcarskiej operze. Akcja toczy się tuż po zakończeniu przedstawienia „Turandot” Giacomo Pucciniego. Anonimowy dziennikarz, Robert, umawia się z wielką divą operową, Norą Sedler, na wywiad. Impulsywna artystka nieustannie go przyciąga i odpycha, misternie prowadząc z nim grę. W powietrzu unosi się napięcie seksualne, a relacje między nimi stają się coraz bardziej skomplikowane. Czy uda im się znaleźć wspólne język?

Bohaterowie

W filmie Noc Walpurgi Robert to młody dziennikarz, który próbuje zdobyć zaufanie Koblovy. Nora Sedler to wielka diva operowa, która prowokuje i fascynuje niedoświadczonego reportera.

Gdzie obejrzeć Noc Walpurgi cały film?

Film Noc Walpurgi dostępny jest na portalu zalukaj. Warto skorzystać z legalnych źródeł, by uniknąć niebezpieczeństwa związanego z piractwem.

Noc Walpurgi lektor pl dla widzów z Polski

Noc Walpurgi online dostępna jest z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy widz znajdzie opcję odpowiadającą jego preferencjom. Lepiej obejrzeć film z polskim tłumaczeniem, by jak najlepiej zrozumieć dialogi i napiętą atmosferę dramatu.

Zalukaj cały film Noc Walpurgi i ciesz się dostępem już teraz!

Koniec końców, warto obejrzeć cały film Noc Walpurgi online. To emocjonujący i ciekawy dramat, który wciąga od pierwszych minut. Portal zalukaj oferuje legalne źródło do obejrzenia dzieła Marcin Bortkiewicza bez obaw o naruszenie prawa. Oglądaj, delektuj się scenami, arcydziełem operatora i wspaniałą muzyką. Podziel się swoją opinią w komentarzach pod tym artykułem!