Obywatel Cały Film (2014) - Oglądaj Online!

2014
108 min
5.7
Obywatel to polski film z 2014 roku, w reżyserii Jerzego Stuhra. Jego głównym bohaterem jest Jan Bratek, który zostaje wplątany w szereg nieprzewidywalnych zdarzeń dziejących...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1860
Teraz ogląda: 404

Obywatel online cały film w kilku słowach

Obywatel to polski film z 2014 roku, w reżyserii Jerzego Stuhra. Jego głównym bohaterem jest Jan Bratek, który zostaje wplątany w szereg nieprzewidywalnych zdarzeń dziejących się na przestrzeni kilku dziesięcioleci w Polsce. Film łączy w sobie elementy dramatu i komedii, a w obsadzie znaleźli się tacy aktorzy jak Jerzy i Maciej Stuhr, Janusz Gajos czy Dorota Stalińska. Czas trwania to 108 minut, a premiera odbyła się w 2014 roku.

Jeśli szukasz filmu, który na pewno nie pozwoli Ci się nudzić, Obywatel to idealna propozycja. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online już teraz!

Produkcja Obywatel online

Obywatel to film, który został wyprodukowany w Polsce. W reżyserii Jerzego Stuhra, trafił na ekrany kin w 2014 roku. Na uwagę zasługuje świetna praca operatora i montażysty, dzięki którym film prezentuje się bardzo profesjonalnie. Muzyka, która towarzyszy filmowi, jest również dobrze dopasowana do klimatu obrazu. Scenariusz został napisany przez samego Jerzego Stuhra, a także Joannę Didik i Katarzynę Stemplewską.

Reżyser

Jerzy Stuhr to nie tylko reżyser filmu Obywatel, ale również jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, który znany jest z wielu genialnych ról. Wspomniany wyżej film był jego szóstym dziełem fabularnym jako reżysera, choć wcześniej był już asystentem reżysera w filmie „Vabank”. Pojawiając się również przed kamerą, często wprowadza do swoich filmów elementy postmodernistyczne, sprawiając że oglądający zostają wciągnięci w fabułę na dobre kilka godzin.

Obsada aktorska całego filmu Obywatel

Głównym aktorem w filmie Obywatel jest sam Jerzy Stuhr, który wciela się w postać Janusza Bratka. Wśród pozostałych aktorów trafiają się również takie nazwiska jak Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Dorota Stalińska czy Barbara Horawianka. Każda z postaci jest dobrze wykreowana, przez co całość prezentuje się bardzo przekonująco.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Obywatel online

Akcja filmu rozgrywa się w różnych miejscach i na przestrzeni lat, w tym okresie gdy Polska przechodziła z okresu komunizmu do czasów nowoczesnych. Główny bohater, Jan Bratek, zostaje uwikłany w szereg zdarzeń, które doprowadzają do zabawnych i nieprzewidywalnych sytuacji. Film przedstawia historię Polski w ciekawy sposób, łącząc dramatyczne momenty z komedią.

Bohaterowie

Jan Bratek to główny bohater filmu, któremu towarzyszą inni bohaterowie, odgrywający ważne role w fabule. Każdy z nich jest wykreowany w sposób przekonujący i niepowtarzalny, co sprawia, że oglądając film, czujemy się tak, jakbyśmy znali tych ludzi osobiście.

Gdzie obejrzeć Obywatel cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film Obywatel online, zajrzyj na stronę zalukaj-cc.pl. To legalne źródło, które zapewnia dostęp do filmów i seriali bez ryzyka naruszania praw autorskich. Szybko i łatwo znajdziesz tam obraz, który Cię interesuje. Nie przegap okazji, aby zobaczyć film, który pochłonie Cię od pierwszej minuty do ostatniej!

Obywatel lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć Obywatel z polskim lektorem, możesz to zrobić za pośrednictwem serwisu zalukaj-cc.pl. Tam znajdziesz także inne warianty językowe, takie jak napisy lub dubbing. Każdy wybierze to, co dla niego najlepsze.

Jeśli szukasz filmu, który pozwoli Ci zrelaksować się i odpocząć po ciężkim dniu, Obywatel jest idealnym wyborem. Jest to film pełen humoru i emocji, który na pewno zostanie z Tobą na dłużej. Nie przegap okazji, aby obejrzeć go już dzisiaj! A po seansie, nie zapomnij podzielić się swoją opinią w komentarzach!