Oczy Anioła Cały Film (2001) - Oglądaj Online!

2001
102 min
5.7
Oczy Anioła to wspaniały romantyczny thriller z 2001 roku, którego akcja toczy się w mrocznym Chicago. Film opowiada historię dwóch ludzi, których połączyła prawdziwa miłość,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3402
Teraz ogląda: 241

Oczy Anioła online cały film w kilku słowach

Oczy Anioła to wspaniały romantyczny thriller z 2001 roku, którego akcja toczy się w mrocznym Chicago. Film opowiada historię dwóch ludzi, których połączyła prawdziwa miłość, mimo że pochodzą z odmiennych środowisk i mają różne demony, które ich nawiedzają. W obsadzie m.in. Jennifer Lopez, Jim Caviezel, Jeremy Sisto i Terrence Howard. Reżyserem jest Luis Mandoki. Czas trwania filmu to 102 minuty. W ostatnim zdaniu zachęcamy do obejrzenia całego filmu – zapewniamy, że warto!

Produkcja Oczy Anioła online

W produkcji filmu Oczy Anioła ważne było przede wszystkim oddanie klimatu niebezpiecznego Chicago. W filmie pojawiają się mroczne ulice, fatalne osiedla i niebezpieczni ludzie. Montaż filmu był dopracowany i pozwolił na dynamiczne tempo, które utrzymuje się przez cały czas trwania produkcji. Muzyka była skomponowana przez Marco Beltrami, który stworzył ciekawą i adekwatną atmosferę. Scenarzyści – Gerald Di Pego i Nicholas Kazan – stworzyli historyjkę, łączącą elementy romansu, dramatu i thrillera.

Reżyser

Luis Mandoki to reżyser, który zawsze stawia na przekazanie widzom ważnych przesłań i emocji. W swojej karierze reżyserował takie filmy jak „Kiedy byłeś ze mną”, „Anioły w Ameryce” czy też „Bvumba”. Wyreżyserowanie filmu Oczy Anioła przyniosło mu wiele sławy, a film ten do dziś uważany jest za jedno z jego najlepszych dzieł. Reżyser zawsze stawia na realizm i szczerość, co widać również w Oczach Anioła.

Obsada aktorska całego filmu Oczy Anioła

Jennifer Lopez w filmie Oczy Anioła zagrała szeryf w Chicago, która po tragicznym zdarzeniu trafia na trop przestępcy. Ryder (grany przez Jima Caviezela) jest tajemniczym mężczyzną, który ma mroczną przeszłość. Obydwaj pochodzą z różnych środowisk i w życiu spotkały ich zupełnie inne problemy. Aktorka jest laureatką nagrody ALMA oraz nagrody im. GLAAD. Jim Caviezel znany jest przede wszystkim z roli Jezusa w filmie Mela Gibsona „Pasja”. W Oczach Anioła świetnie odnalazł się w roli tajemniczego Rydera.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Oczy Anioła online

Fabuła filmu Oczy Anioła rozgrywa się w Chicago w latach 90-tych. Jennifer Lopez wciela się w postać szeryfa Sharon Pogue, która po tragicznym wypadku zostaje uratowana przez tajemniczego Rydara (grany przez Jima Caviezela). Pomiędzy nimi rodzi się prawdziwe uczucie. Ale co kryje przeszłość Rydera? Czy przeszłość Sharon wpłynie na ich uczucie? A może zawładnie nimi mroczna przeszłość Chicaga, która wcale nie zamierza ich puszczać?

Bohaterowie

Sharon Pogue to bohaterka, która wyróżnia się w świecie męskich policjantów. Ryder jest tajemniczym mężczyzną, który uratował jej życie. Terrence Howard gra właściciela restauracji, który jest przyjacielem Sharon. Sônia Braga wciela się w postać matki Sharon. To właśnie bohaterowie Oczu Anioła tworzą historię pełną emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Gdzie obejrzeć Oczy Anioła cały film?

Cały film Oczy Anioła można obejrzeć na zalukaj.cc. Zalukaj.cc to legalna platforma streamingowa, która udostępnia filmy w najlepszej jakości i z polskim lektorem. Aby obejrzeć film, wystarczy wyszukać go w wyszukiwarce i cieszyć się najlepszą jakością i polskim tłumaczeniem.

Oczy Anioła lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski do wyboru są trzy opcje: lektor, napisy i dubbing. Lektor to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą słyszeć dialogi w swoim języku, ale jednocześnie zachować oryginalny dźwięk filmu. Napisy pozwolą na przeczytanie dialogów w dowolnym momencie i łatwiejsze zrozumienie języka oryginału. Dubbing to przetłumaczone na polski dialogi nakładane na oryginalną ścieżkę dźwiękową.

Zalukaj cały film Oczy Anioła i ciesz się dostępem już teraz!

Zapraszamy do obejrzenia filmu Oczy Anioła online na zalukaj.cc. To wspaniałe dzieło sztuki, które w pełni zasługuje na uwagę widzów. Historia pełna emocji i wspaniałej gry aktorskiej na długi czas zostanie w pamięci widzów. Obejrzenie filmu to wspaniała przygoda, którą warto przeżyć. W sekcji komentarzy podzielcie się swoją opinią o filmie!