Odnajdę cię Cały Film (2018) - Oglądaj Online!

2018
83 min
4.5
Jeśli masz ochotę na porządny kryminał, to film Odnajdę cię na pewno spełni Twoje oczekiwania. To historia policjantki, która zrobi wszystko, żeby złapać przestępcę zza...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2019
Teraz ogląda: 102

Odnajdę cię online cały film w kilku słowach

Jeśli masz ochotę na porządny kryminał, to film Odnajdę cię na pewno spełni Twoje oczekiwania. To historia policjantki, która zrobi wszystko, żeby złapać przestępcę zza krat. Bądź świadkiem jej walki o sprawiedliwość i przeszłość, która ciągle do niej wraca. Film został wyprodukowany w Polsce w 2018 roku przez reżysera Beatę Dzianowicz. W rolach głównych zobaczymy między innymi Ewę Kaim, Dariusza Chojnackiego i Piotra Stramowskiego. Cały film trwa 83 minuty i zalicza się do gatunku thrilleru.

Jeżeli jesteś fanem kryminału, to Odnajdę cię koniecznie musisz obejrzeć.

Produkcja Odnajdę cię online

Film Odnajdę cię to dzieło polskiej produkcji, wyprodukowane przez firmę Double Vision sp. z o.o. w 2018 roku. Scenariusz filmu napisała Karolina Szablewska, której scenariusz zdobył wiele nagród. Montażem filmu zajęła się Monika Sajko. W filmie wykorzystano wiele efektów specjalnych, które nadają mu niesamowity klimat. Muzykę do filmu skomponował Łukasz Targosz.

Wszystkie elementy produkcji wypadają bardzo dobrze, tworząc razem jedną spójną całość.

Reżyser

Reżyser filmu Odnajdę cię to Beata Dzianowicz, urodzona w 1971 roku w Gorzowie Wlkp. Z wykształcenia jest pedagogiem, ale już od wielu lat związała swoją karierę z filmem. Pracowała jako asystentka reżysera sceny i kostiumograf w wielu produkcjach filmowych i serialach telewizyjnych, takich jak „Przedwiośnie” i „Włatcy Móch”.

Jej debiutem reżyserskim było „Zdjęcie z pamięci”. Odnajdę cię to kolejny film w jej dorobku. Beata Dzianowicz słynie z tego, że bardzo precyzyjnie planuje swoje filmy i wszystko dogłębnie przygotowuje. Jej filmy są bardzo różnorodne, ale zawsze zaskakujące i nieszablonowe.

Obsada aktorska całego filmu Odnajdę cię

W filmie Odnajdę cię występuje kilku bardzo doświadczonych aktorów. W roli Justy zobaczymy Ewę Kaim, znaną m.in. z serialu „Czterdziestolatek”. Dariusz Chojnacki zagrał w takich filmach jak „Planeta Singli” czy „Cicha noc”. Michał Żurawski, występujący w roli Zbyszka, zagrał m.in. w filmie „Dzień świra”. W filmie zobaczymy także Piota Stramowskiego, Miroslawa Haniszewskiego, Zofię Stelmach i Miroslawa Kotowicza.

Ciekawostka: W filmie Odnajdę cię zobaczymy także Annę Samusionek, ale występuje ona tylko w jednej scenie.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Odnajdę cię online

Akcja filmu Odnajdę cię rozgrywa się współcześnie, ale wiele wątków przypomina nam o latach 80-tych. Główną bohaterką jest Justa, doświadczona policjantka, która popełnia błąd podczas ważnej akcji. Postanawia ona odnaleźć przestępcę, którego kiedyś znała i który wpłynął na jej życie. Wraz z prowadzeniem śledztwa, przeszłość Justy powraca, ponieważ przestępca zaczyna ingerować w jej teraźniejsze życie. Justa zrobi wszystko, żeby dopaść przestępcy, ale będzie musiała postawić na jedną kartę swoją karierę i życie.

Fabuła jest bardzo emocjonująca, wciągająca i zaskakująca. Film ma elementy psychologicznego dreszczowca i dialogi, które zmuszą widza do myślenia.

Bohaterowie

Główną bohaterką jest policjantka Justyna, zagrywana przez Ewę Kaim. To silna i ambitna kobieta, która nie boi się ryzyka i jest gotowa do walki o swoje cele. Przestępca, którego chce dopaść, to osoba, która kiedyś znacząco wpłynęła na życie Justyny, dlatego ona jest tak zdeterminowana, żeby przestępstwo zostało wyjaśnione. Zbyszek, zagrywany przez Michała Żurawskiego, to detektyw, który pomaga Justynie w prowadzeniu śledztwa.

W filmie znajdziemy także inne postacie, które wpływają na wydarzenia, na przykład przełożonego Justyny czy jej matkę.

Gdzie obejrzeć Odnajdę cię cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć film online, to możesz zrobić to na zalukaj. Jest to portal, na którym znajdziesz tysiące filmów i seriali do obejrzenia w sieci. Warto rozpocząć wyszukiwanie na portalu, który oferuje duży zakres legalnych źródeł.

Odnajdę cię lektor pl dla widzów z Polski

Film Odnajdę cię jest dostępny z polskimi napisami, lektorem oraz dubbingiem. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada i ciesz się gotowym do obejrzenia filmem.

Zalukaj cały film Odnajdę cię i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jesteś fanem kryminału lub lubisz filmy o policjantach, to Odnajdę cię na pewno przypadnie Ci do gustu. To historia pełna intryg i niespodziewanych zwrotów akcji, która wciągnie Cię na długi czas. Na stronie zalukaj znajdziesz ten film w dobrej jakości, z polskim dubbingiem. Nie trać czasu i zobacz to arcydzieło już teraz! A na końcu zostaw swoją opinię o filmie w komentarzach – ciekawi nas, co o nim myślisz!