Ojciec Chrzestny Cały Film (1972) - Oglądaj Online!

1972
175 min
9.2
Chyba każdy słyszał o filmie Ojciec Chrzestny - kultowym dziele z 1972 roku, jednym z najbardziej znanych i cenionych filmów w historii kina. Ten dramat...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3831
Teraz ogląda: 354

Ojciec Chrzestny online cały film w kilku słowach

Chyba każdy słyszał o filmie Ojciec Chrzestny – kultowym dziele z 1972 roku, jednym z najbardziej znanych i cenionych filmów w historii kina. Ten dramat kryminalny opowiada historię rodziny mafijnej, której przywódca odmawia współpracy w handlu narkotykami. Miejscem akcji jest Nowy Jork, w końcu II wojny światowej. Film kręcono w USA w 1972 roku, a reżyserem jest Francis Ford Coppola. Aktorzy, którzy wcielają się w postaci z Ojca Chrzestnego to m.in.: Marlon Brando, Al Pacino, James Caan, Robert Duvall. Film trwa 175 minut. W jednym zdaniu – to obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników kina. Cały film można obejrzeć online.

Produkcja Ojciec Chrzestny online

Ojciec Chrzestny to film, który powstawał na bazie powieści Mario Puzo. Reżyserem jest Francis Ford Coppola, a w rolach głównych występują Marlon Brando, Al Pacino, James Caan i Robert Duvall. Film kręcono na terenie USA, a jego premiera miała miejsce w 1972 roku. Głównym motywem filmu jest rodzina mafijna i jej walka o władzę. Film został nagrodzony trzema Oscarami – za najlepszy scenariusz adaptowany, za najlepszą muzykę i za najlepszego aktora pierwszoplanowego Marlon Brando.

Reżyser

Francis Ford Coppola to amerykański reżyser, scenarzysta i producent filmowy, urodzony w 1939 roku. W swojej karierze wyreżyserował wiele kultowych filmów, m.in. Ojca Chrzestnego, któremu poświęciliśmy ten artykuł. Do innych jego dzieł należą m.in.: Apokalipsa, Czas Apokalipsy, Bezogniowe lato, Krótkie spięcie, Dracula. Francis Ford Coppola jest znany ze swojego specyficznego stylu reżyserskiego, w którym szczególną uwagę zwraca na zdjęcia i montaż. Ojciec Chrzestny to jedno z największych osiągnięć jego kariery.

Obsada aktorska całego filmu Ojciec Chrzestny

W rolach głównych w Ojcu Chrzestnym wystąpili tacy aktorzy jak: Marlon Brando, Al Pacino, James Caan i Robert Duvall. Marlon Brando zagrał Dona Vito Corleone – głowę jednej z pięciu mafijnych rodzin w Nowym Jorku. Al Pacino wcielił się w postać Michaela Corleone – jednego z jego synów, który początkowo nie chce mieć nic wspólnego z rodziną, ale w końcu zostaje jej członkiem. James Caan zagrał Sonny’ego – innego syna Dona Vito, a Robert Duvall wcielił się w postać Toma Hagena – prawnika i doradcy rodziny.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Ojciec Chrzestny online

Akcja filmu Ojciec Chrzestny rozgrywa się na koniec II wojny światowej w Nowym Jorku. Don Vito Corleone jest głową jednej z pięciu mafijnych rodzin w mieście. Wraz z synami – Sonnym i Fredem oraz Tomem Hagenem cieszą się uznaniem wśród wielu znanych i ważnych osobistości. Wszystko zaczyna się komplikować, gdy Don Vito odmawia współpracy w handlu narkotykami. Jak potoczą się dalsze losy rodziny i co przyniesie jej przyszłość – o tym traktuje ten niezwykle wciągający film.

Bohaterowie

Głównymi postaciami filmu Ojciec Chrzestny są: Don Vito Corleone – głowa mafijnej rodziny, jego synowie – Sonny i Michael, Tom Hagen – prawnik rodziny, a także szereg innych postaci, które pojawiają się we filmie. Każda z postaci ma swoje cele, motywacje i zmagania, co sprawia, że film jest bardzo urozmaicony i wciągający.

Gdzie obejrzeć Ojciec Chrzestny cały film?

Ojciec Chrzestny cały film można obejrzeć na portalu Zalukaj. To legalne źródło, z którego bezpiecznie możesz korzystać. Jeśli jesteś fanem kina i wciąż nie oglądałeś tego filmu – koniecznie nadrob swoje zaległości i obejrzyj Ojca Chrzestnego już dziś!

Ojciec Chrzestny lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli chcesz oglądać Ojca Chrzestnego z polskim lektorem lub polskimi napisami, to na Zalukaj również masz taką możliwość. Film został tak przetłumaczony, aby każdy mógł zrozumieć dialogi i cieszyć się niezwykłą fabułą. Jeśli wolisz, możesz również wybrać opcję dubbingu. Wszystko zależy od twojego gusta i upodobań. Koniecznie obejrzyj Ojca Chrzestnego z polskim lektorem lub napisami i przekonaj się, dlaczego ten film jest tak ceniony przez krytyków i widzów na całym świecie.

Zalukaj cały film Ojciec Chrzestny i ciesz się dostępem już teraz!

Właśnie przeczytałeś artykuł o filmie Ojciec Chrzestny – jednym z najczęściej polecanym przez krytyków i widzów dzieł w historii kina. To film, który musisz zobaczyć, jeśli kochasz kino i chcesz zobaczyć historię rodziny mafijnej z Nowego Jorku. Cały film możesz obejrzeć już teraz na portalu Zalukaj. Wejdź na stronę, wybierz wersję językową, która ci odpowiada, odpal film i ciesz się jednym z najlepszych dzieł w historii kina. Nie zapomnij podzielić się swoją opinią w komentarzach!