Over the Limit Cały Film (2018) - Oglądaj Online!

2018
74 min
7.4
Jeśli szukasz emocjonującego dokumentu, który zmusza do refleksji nad wyczynowym sportem, to film Over the Limit jest dla Ciebie. Film opowiada historię Margarity Mamun, która...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2689
Teraz ogląda: 152

Over the Limit online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz emocjonującego dokumentu, który zmusza do refleksji nad wyczynowym sportem, to film Over the Limit jest dla Ciebie. Film opowiada historię Margarity Mamun, która przygotowuje się do olimpiady w Rio de Janeiro pod okiem dwóch trenerów, każdej z innej szkoły sportu. Film ukazuje, jak wiele ofiar może przynieść dążenie do sportowego sukcesu.

Over the Limit to niemiecki film dokumentalny wyreżyserowany przez Martę Prus. Premiera odbyła się w 2018 roku, a czas trwania to 74 minuty. W rolach głównych występuje Margarita Mamun oraz jej trenerki.

Serdecznie polecam ten film wszystkim, którzy lubią emocjonujące dokumenty, które zmuszają do refleksji.

Produkcja Over the Limit online

Over the Limit to film dokumentalny, który opowiada historię Margarity Mamun – rosyjskiej gimnastyczki artystycznej. Film zdobył wiele nagród na festiwalach filmowych, w tym na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Trydencie.

Reżyserką filmu jest Marta Prus – polska reżyserka i scenarzystka. Prus mieszka i pracuje w Moskwie. Over the Limit to jej pierwszy film dokumentalny, który zdobył kilka nagród na festiwalach filmowych.

Ciekawostką jest to, że film zrealizowany został z wykorzystaniem autentycznych materiałów, nagranych podczas treningów gimnastycznych, oraz na olimpiadzie w Rio de Janeiro.

Reżyser

Marta Prus to polska reżyserka i scenarzystka, urodzona w Warszawie. Studiowała reżyserię filmową na Wydziale Reżyserii Filmowej w Moskwie. Zdobyła wiele nagród na festiwalach filmowych, w tym Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Trydencie.

Jest także autorką kilku filmów dokumentalnych, takich jak: „Ostatnie Nuty”, który zdobył wiele nagród na festiwalach filmowych, „Niebo nad Europą” czy „Zniknięcie”.

W Over the Limit Prus po raz pierwszy zdecydowała się na nakręcenie dokumentu sportowego.

Obsada aktorska całego filmu Over the Limit

Główna bohaterka Over the Limit to Margarita Mamun – rosyjska gimnastyczka, która przygotowuje się do olimpiady w Rio de Janeiro. W filmie pojawiają się także trenerki Margarity, które różnią się podejściem do sportowego sukcesu.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Over the Limit online

Akcja filmu Over the Limit toczy się podczas przygotowań Margarity do olimpiady w Rio de Janeiro. Widzowie śledzą treningi gimnastyczne, w których gimnastka przeżywa różne emocje, rzeczywistość sportowego świata, ciągłe oczekiwanie na wyniki.

Film ukazuje, jak wiele ofiar musi ponieść gimnastyczka, by walczyć o tytuł mistrza olimpijskiego. Widzowie poznają relacje między Margaritą a jej trenerkami i jak inaczej podchodzą do potrzeb sportowca.

Over the Limit to film, który zmusza do refleksji nad życiem wyczynowym sportowca i jak wiele ofiar musi on ponieść, by osiągnąć sukces.

Bohaterowie

Główną bohaterką filmu Over the Limit jest Margarita Mamun, rosyjska gimnastyczka, która przygotowuje się do olimpiady w Rio de Janeiro. W filmie ukazane są także dwie trenerki Margarity – Irina Viner i Amina Zaripova, które różnią się podejściem do sportowego sukcesu.

Margarita jest bohaterką ambitną, która chce osiągnąć sukces w życiu. Jej trenerki kierują się jednak korzyściami, jakie dla nich wynikają z sukcesów swoich podopiecznych. Film ukazuje, jak trudno jest pogodzić oczekiwania trenerów z potrzebami sportowca.

Gdzie obejrzeć Over the Limit cały film?

Cały film Over the Limit można obejrzeć za darmo na stronie zalukaj-cc.pl. To legalne źródło, które oferuje nam wiele atrakcyjnych filmów.

Na stronie znajduje się także wyszukiwarka legalnych źródeł, które oferują filmy w wysokiej jakości i bezpieczny sposób ich udostępniania. Gorąco polecam skorzystanie z tej opcji.

Over the Limit lektor pl dla widzów z Polski

Film Over the Limit jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dla miłośników dobrze zaprojektowanego dźwięku, polecam opcję lektora polskiego, który pozwoli na pełne zrozumienie fabuły i niuanse językowe, którymi posługuje się reżyser.

Jeśli jednak wolisz obejrzeć film w wersji oryginalnej, możesz wybrać opcję z napisami lub dubbingiem.

Zachęcam wszystkich do zobaczenia Over the Limit – filmu, który zmusza do refleksji nad sportowym światem i jak wiele poświęceń musi ponieść sportowiec, by osiągnąć sukces.

Zalukaj cały film Over the Limit i ciesz się dostępem już teraz!

Over the Limit to film, który ukazuje ciężkie poświęcenia, jakie musi ponosić sportowiec, by odnieść sukces na najwyższym poziomie. To produkcja, która zmusza do refleksji i skłania do głębszych myśli.

Film można obejrzeć na stronie zalukaj-cc.pl, która oferuje wiele atrakcyjnych filmów dostępnych w wysokiej jakości. Zachęcam wszystkich do zobaczenia Over the Limit i do podzielenia się swoją opinią w komentarzach.