Palimpsest Cały Film (2006) - Oglądaj Online!

2006
79 min
5.8
Jeśli jesteś fanem filmów thrillerowych, to Palimpsest z pewnością przypadnie Ci do gustu. Film opowiada o inspektorze, który prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa, ale wszystko...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4047
Teraz ogląda: 73

Palimpsest online cały film w kilku słowach

Jeśli jesteś fanem filmów thrillerowych, to Palimpsest z pewnością przypadnie Ci do gustu. Film opowiada o inspektorze, który prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa, ale wszystko wskazuje na to, że zabójca zaciera ślady i plącze wątki, prowokując inspektora do retrospekcji i zmysłowych doznań. W rolach głównych występują Andrzej Chyra i Magdalena Cielecka. Film został wyprodukowany w Polsce w 2006 roku i trwa jedynie 79 minut. Jeśli chcesz przeżyć prawdziwą filmową przygodę, koniecznie obejrzyj Palimpsest online w najbliższym czasie.

Produkcja Palimpsest online

Palimpsest to thriller, który zachwycił widzów swoją produkcją i efektami wizualnymi. Reżyser Konrad Niewolski postawił na równowagę między trudną do odtworzenia rzeczywistością, a surrealistycznym światem snów i koszmarów. Film jest hołdem dla polskiego kina psychologicznego, a w nim wszystko ma znaczenie: od scenografii przez ubiory bohaterów, aż po dobranej muzyce i montażu, który utrzymuje widza w ciągłym napięciu. Scenariusz napisany jest w taki sposób, że nic nie dzieje się przypadkiem, a każdy szczegół ma swoje miejsce i znaczenie.

Reżyser

Konrad Niewolski to reżyser, który zadebiutował w 1991 roku filmem „Zamek”. Następnie wyreżyserował wiele innych produkcji, takich jak „Ekstradycja 3”, „Dług”, „Kariera Nikosia Dyzmy” czy „Z odzysku”. Wszystkie filmy zdobyły uznanie widzów i krytyków. Niewolski znany jest z dbałości o detale i prowadzenia widza przez świat swoich filmów w sposób, który trzyma go w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

Obsada aktorska całego filmu Palimpsest

W filmie Palimpsest zobaczymy wiele znanych twarzy polskiego kina. W rolę inspektora wciela się Andrzej Chyra, jedna z najbardziej znanych i cenionych postaci polskiej kinematografii. W filmie zagrała również Magdalena Cielecka, która wcieliła się w rolę niezwykłej i niebezpiecznej kobiety. W obsadzie nie brakuje też innych znanych aktorów, takich jak Robert Gonera, Tomasz Sapryk czy Arkadiusz Jakubik.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Palimpsest online

Akcja filmu Palimpsest rozgrywa się w ciasnych i klaustrofobicznych przestrzeniach, w szczególności w szpitalu psychiatrycznym, co wprowadza dodatkowe napięcie. Film opowiada historię inspektora prowadzącego dochodzenie w sprawie morderstwa. Zabójca przemyca ślady, co wprowadza inspektora w stan dezorientacji i wprowadza go w świat koszmarów i snów. Bohater gubi się w labiryntach swojego umysłu, zagubiony i nie pewny, co jest prawdziwe, a co jedynie złudzeniem i iluzją.

Bohaterowie

W filmie Palimpsest bohaterowie są niejednoznaczni. Andrzej Chyra wciela się w inspektora, który jest zakorzeniony w rzeczywistości i próbuje zrozumieć, co naprawdę się stało. Magdalena Cielecka wciela się w postać tajemniczej i niebezpiecznej kobiety, która wprowadza inspektora na fałszywe ścieżki. Bohaterowie są bardzo dobrze napisani, a gra aktorska robi na widzu duże wrażenie.

Gdzie obejrzeć Palimpsest cały film?

Palimpsest online dostępny jest na wielu platformach internetowych. Jednym z nich jest zalukaj-cc.pl, który oferuje legalne źródła dla widzów, którzy chcą obejrzeć filmy online. Wyszukiwarka pomoże w wybraniu źródła, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wystarczy znaleźć Palimpsest, kliknąć w link, i cieszyć się filmem.

Palimpsest lektor pl dla widzów z Polski

Dla fanów filmów z polskim lektorem przygotowano także wersję z tym tłumaczeniem. Film dostępny jest również z polskimi napisami i dubbingiem, więc każdy widz może wybrać dla siebie odpowiednią opcję. Bez względu na wybór, warto obejrzeć cały film Palimpsest i przenieść się w świat surrealistycznych snów i koszmarów.

Zalukaj cały film Palimpsest i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś Palimpsest, koniecznie obejrzyj ten film, który zachwycił widzów swoją produkcją i rozwojem fabuły. To thriller, który wprowadzi Cię w świat surrealistycznych snów, lęków i niepewności. Dzięki zalukaj-cc.pl, możesz obejrzeć cały film online, kiedy tylko chcesz. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o filmie Palimpsest w sekcji komentarzy pod tym artykułem.