Parę osób, mały czas Cały Film (2007) - Oglądaj Online!

2007
104 min
6.6
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest żyć w świecie, gdzie twoje zmysły są ograniczone? Film "Parę osób, mały czas" porusza ten temat w sposób...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3798
Teraz ogląda: 166

Parę osób, mały czas online cały film w kilku słowach

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest żyć w świecie, gdzie twoje zmysły są ograniczone? Film „Parę osób, mały czas” porusza ten temat w sposób poruszający i skłania do refleksji na temat różnorodności życia ludzkiego. Film z 2007 roku, reżyserowany przez Andrzeja Barańskiego, opowiada historię niewidomej Jadwigi Stańczakowej, która dzięki przyjaźni z ekscentrycznym poetą Mironem Białoszewskim odzyskuje pewność siebie. W filmie występują gwiazdy polskiego kina, takie jak Krystyna Janda, Andrzej Hudziak, Igor Przegrodzki i Monika Obara.

Jeśli chcesz poznać tę poruszającą historię, obejrzyj „Parę osób, mały czas” już teraz.

Produkcja Parę osób, mały czas online

„Parę osób, mały czas” to wysokiej klasy produkcja filmowa. Nie tylko historia i aktorstwo są niesamowite, ale również praca zespołu za kamerą. Filmowe efekty specjalne, reżyseria i montaż stworzyły film, który trzyma w napięciu od początku do końca. Świetna muzyka, efekty dźwiękowe i scenografia sprawiają, że film jest jeszcze bardziej przekonujący.

Reżyser

Andrzej Barański to polski reżyser, który zyskał uznanie wśród widzów dzięki swoim filmom. W „Parę osób, mały czas” Barański zademonstrował swoje umiejętności w reżyserowaniu dramatów. Znany ze swojego wyjątkowego stylu, Barański stworzył film, który zachwyca i porusza. Z tego powodu jest jednym z najczęściej wyróżnianych reżyserów w Polsce.

Obsada aktorska całego filmu Parę osób, mały czas

W „Parę osób, mały czas” grają wybitni aktorzy, którzy podkreślają emocje, jakie towarzyszą bohaterom. Krystyna Janda, jedna z najlepszych polskich aktorek, wciela się w rolę niewidomej Jadwigi Stańczakowej, która z czasem zaczyna odzyskiwać niezależność dzięki relacji z Mironem, w którego graniu zaangażował się Andrzej Hudziak. Igor Przegrodzki to znany polski aktor, który w filmie gra rolę psychologa, a w rolę matki i córki wcielają się Elżbieta Kępińska i Krystyna Tkacz.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Parę osób, mały czas online

Akcja filmu „Parę osób, mały czas” rozgrywa się w Warszawie w latach 70-tych. W filmie poznamy historię Jadwigi, niewidomej kobiety, która mieszka z nadopiekuńczym ojcem. Jednak poznaje poetę Mirona Białoszewskiego, który pomaga jej usamodzielnić się i odzyskać pewność siebie. Ich przyjaźń zmienia ich źle ukierunkowane życie.

Bohaterowie

Jadwiga Stańczakowa jest niewidomą kobietą, która mieszka z ojcem, który ciągle się nią opiekuje. Miron Białoszewski, poeta i prozaik, wchodzi w jej życie i pomaga jej odzyskać wolność. Psycholog i przyjaciel Jadwigi, grany przez Igora Przegrodzkiego, również wpływa na życie Jadwigi. W filmie pojawiają się także matka i córka, grane przez Elżbietę Kępińską i Krystynę Tkacz, stanowiąc kontrast wobec równowagi, jaką Jadwiga osiąga.

Gdzie obejrzeć Parę osób, mały czas cały film?

Obejrzyj „Parę osób, mały czas” online na zalukaj-cc.pl. Znajdziesz tam legalne źródła i filmy z polskimi napisami i lektorem. Wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz.

Parę osób, mały czas lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć „Parę osób, mały czas” z polskim lektorem lub napisami – również masz taką możliwość na zalukaj-cc.pl.

Zalukaj cały film Parę osób, mały czas i ciesz się dostępem już teraz!

„Parę osób, mały czas” to emocjonujący i poruszający film o przyjaźni i odzyskiwaniu niezależności. Zobacz go już teraz na zalukaj-cc.pl i podziel się swoją opinią w komentarzach. Obejrzenie tego filmu na pewno zmieni sposób, w jaki patrzysz na świat.