Parkiet Cały Film (2021) - Oglądaj Online!

2021
90 min
4.7
Czy chcesz zobaczyć emocjonujący dramat, w którym występuje polska aktorka Agata Kulesza? Mamy dla Ciebie świetną propozycję - film Parkiet! Ta brytyjska produkcja z 2021...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2214
Teraz ogląda: 385

Parkiet online cały film w kilku słowach

Czy chcesz zobaczyć emocjonujący dramat, w którym występuje polska aktorka Agata Kulesza? Mamy dla Ciebie świetną propozycję – film Parkiet! Ta brytyjska produkcja z 2021 roku odkrywa mroczne tajemnice rosyjskiej przeszłości. Reżyserem jest Aleksandr Mindadze, a w rolach głównych występują także Andrzej Chyra, Evgeniya Dodina i Taavi Eelmaa. Film trwa 90 minut. Nie czekaj, obejrzyj go już teraz online!

Produkcja Parkiet online

Sztuka filmowa to nie tylko aktorzy – to także muzyka, montaż, efekty wizualne oraz scenariusz. W filmie Parkiet można zobaczyć dokładnie takie połączenie. Producentami obrazu są brytyjskie wytwórnie Accent Films i F&ME, a film powstał we współpracy z niemieckim i rosyjskim zespołem. Montażem zajął się min. Andrew Bird, a zdjęcia wykonali wybitni operatorzy – Yuriy Klimenko i George Chiper-Lillemark. Jednym z autorów muzyki jest Martin Phipps.

Reżyser

Aleksandr Mindadze jest reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym pochodzącym z Gruzji, ale pracującym w Rosji. W swojej karierze wyreżyserował wiele znanych filmów, w tym nagrodzony w Cannes Obietnicę (2004), a także film Nagroda (2014) oraz Umysł (2015). Mindadze od lat jest uważany za jednego z najciekawszych reżyserów z Rosji, a film Parkiet jest kolejnym dowodem na jego umiejętności.

Obsada aktorska całego filmu Parkiet

W filmie Parkiet występują Agata Kulesza, Andrzej Chyra, Evgeniya Dodina, Taavi Eelmaa i wiele innych znanych nazwisk. Agata Kulesza to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek, znana z ról w filmach Ida i Ostatnia rodzina. Andrzej Chyra to inny uznanie aktor polski, który grał m.in. w Zimnej wojnie Pawła Pawlikowskiego. Evgeniya Dodina to rosyjska aktorka, która była nagradzana na licznych festiwalach filmowych. Taavi Eelmaa to estoński aktor, grający w wielu produkcjach w Europie.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Parkiet online

Akcja filmu Parkiet rozgrywa się na terenie Rosji w 1995 roku. W czasie, gdy Rosja przechodziła ogromne zmiany, o czym krążą plotki, pada ofiara morderstwa dyplomata w jednej z ambasad w Moskwie. Sprawę prowadzi porucznik w prowincji, ale nie ma on zielonego pojęcia, co tak naprawdę się stało. W międzyczasie do prowincji przyjeżdża zespół teatralny z Moskwy, który przedstawia sztukę używając parkietu. Czy to coś znaczy? Wszystko nabiera innego znaczenia już po rozwiązaniu zagadki.

Bohaterowie

W filmie Parkiet mamy kilku bohaterów – klasycznego detektywa prowincjonalnego, nieporadnego i skrytego, ale odważnego porucznika, który stoi ponad swoimi przyzwyczajeniami i zniechęceniem. Mamy także polską dyplomatkę i aktora, którzy odpoczywają w prowincji, oraz pracowników ambasady. Są też aktorzy, którzy przyjeżdżają do prowincjonalnego miasta by zagrać przedstawienie o zbrodni.

Gdzie obejrzeć Parkiet cały film?

Film Parkiet można obejrzeć na zalukaj. Strona oferuje wiele innych polskich i zagranicznych filmów. Niestety, nie wszystkie te strony pozwalają na legalne oglądanie filmów w sieci, a to może skończyć się zaćmieniem oczu i karą prawną. Zalukaj.cc to legalna i darmowa platforma wprost do Twojego ekranu, pozwalająca na bezpieczne i dostępne dla wszystkich oglądanie filmów i seriali. Korzystaj z legalnych źródeł i oglądaj filmy bez obaw o ukryte koszty.

Parkiet lektor pl dla widzów z Polski

Cały film Parkiet jest dostępny w polskiej wersji językowej, z lektorem i napisami, ale można obejrzeć go także z dubbingiem. Wszystko po to, aby widzowie mogli wybrać wersję najbardziej odpowiadającą ich potrzebom. Z lektorem film nabiera oryginalnego, klimatu z Rosji, ale dubbing pozwala na bezpośrednie dotarcie do treści. Wybór należy do Ciebie!

Zalukaj cały film Parkiet i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli lubisz kino i interesują Cię filmy oparte na faktach, to produkcja Parkiet z pewnością przypadnie Ci do gustu. Opowieść o morderstwie tajemniczego dyplomaty, dochodzeniu, napięciach politycznych i artystycznych oraz bohaterach, którzy muszą zebrać śmiałość do stania w obliczu trudnej przeszłości, robi wrażenie. Obejrzyj film na zalukaj.cc i podziel się swoją opinią o filmie w komentarzu pod tym artykułem. Zachęcamy do oglądania filmu i rozpowszechniania informacji o legalnych źródłach!