Performer Cały Film (2015) - Oglądaj Online!

2015
63 min
5.2
Jeśli lubisz sztukę, to film "Performer" na pewno Cię zainteresuje. To pełna punkowej energii opowieść o artyście, który szuka swojego miejsca we współczesnym świecie. Film...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1041
Teraz ogląda: 125

Performer online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz sztukę, to film „Performer” na pewno Cię zainteresuje. To pełna punkowej energii opowieść o artyście, który szuka swojego miejsca we współczesnym świecie. Film wyreżyserował Maciej Sobieszczański, a w obsadzie występują m.in. Oskar Dawicki, Agata Buzek, Andrzej Chyra i Zbigniew Warpechowski. „Performer” to dramat z 2015 roku, który trwa zaledwie 63 minuty. Jeśli jesteś ciekaw, co wydarzyło się w życiu Oskara Dawickiego i co łączy go z innymi bohaterami, koniecznie obejrzyj ten film online!

Produkcja Performer online

Film „Performer” to polska produkcja, która powstała w 2015 roku. Reżyserowi i scenarzyście, Maciejowi Sobieszczańskiemu, zależało na tym, aby pokazać, jak trudno jest być artystą we współczesnym świecie. Film kręcono na terenie Polski i w Stanach Zjednoczonych. Zdjęcia trwały niespełna 2 miesiące, a później trzeba było jeszcze odszukać odpowiednie fragmenty i zmontować je w sposób, który wciągnie widza. „Performer” zyskał dobrą opinię zarówno wśród krytyków, jak i publiczności. W filmie wykorzystano wiele efektów specjalnych, dzięki czemu oglądając go online, zaczniesz czuć, że sam bierzesz udział w performensach.

Reżyser

Maciej Sobieszczański to jeden z najbardziej utalentowanych polskich reżyserów młodego pokolenia. Znany jest z realizowania ambitnych projektów i sukcesów w kraju i za granicą. Otrzymał wiele nagród za swoje filmy, w tym Grand Prix festiwalu Camerimage. Poza reżyserowaniem i pisaniem scenariuszy, Sobieszczański jest także wykładowcą na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W „Performerze” zrezygnował z tradycyjnego sposobu opowiadania historii, a skupił się na rozwijaniu postaci i emocjonalnym aspekcie filmu.

Obsada aktorska całego filmu Performer

„Performer” to film z udziałem znanych i cenionych aktorów. Oskar Dawicki wcielił się w główną rolę, czyli postać artysty, który stara się znaleźć swoje miejsce na sztukę-scenie. Poza nim w filmie występują m.in. Agata Buzek, Andrzej Chyra, Zbigniew Warpechowski, Katarzyna Zawadzka i Jakub Gierszał. Każdy z aktorów stworzył niesamowicie autentyczne i oddane postacie, które są trudne do zapomnienia.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Performer online

Akcja „Performera” rozgrywa się w Polsce, w czasach współczesnych. Główny bohater – artysta Oskar Dawicki – zmaga się z wyzwaniami, jakie stawia przed nim sztuka i życie. Jego rywalem jest Najdroższy (Andrzej Chyra), przyjaciel z dawnych lat, który skupia się na osiągnięciach finansowych. Dawicki próbuje zrobić wszystko, aby ocalić swoją twórczość przed komercyjnym światem, ale jednocześnie musi zmierzyć się z osobistymi problemami, związanymi z rodziną i związkami. „Performer” to film pełen niezwykłych i emocjonujących momentów i scen, które pozostają w pamięci.

Bohaterowie

Oskar Dawicki to postać, która chce za wszelką cenę realizować swoją artystyczną wizję. Jest ambitny i pozbawiony kompromisów, ale jednocześnie męczy go samotność i brak zrozumienia ze strony rodziny i otoczenia. Najdroższy to jego rywal, człowiek skupiający się na sukcesie i osiągnięciach materialnych, który może zaoferować też coś, co zyskuje w oczach publiczności. Galerzystka to osoba, która pomaga Dawickiemu realizować jego projekty sztuki. Każdy z bohaterów ma swoją rolę w filmie i stanowi element większej opowieści.

Gdzie obejrzeć Performer cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć „Performera” online, możesz to zrobić na stronie zalukaj-cc.pl. To legalne źródło, które oferuje dostęp do tysięcy filmów, w tym „Performera”. Po prostu wpisz jego tytuł w wyszukiwarkę i ciesz się dostępem do całego filmu online.

Performer lektor pl dla widzów z Polski

„Performer” jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem, więc każdy może wybrać dla siebie odpowiednią formę. Lektor i napisy są idealne dla osób, które chcą skupić się na dialogach i w pełni zrozumieć, co dzieje się na ekranie. Z kolei dubbing to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą skupić się na obrazie, ale nie znają języka angielskiego.

Zalukaj cały film Performer i ciesz się dostępem już teraz!

„Performer” to film, który zaskoczy każdego, kto go obejrzy. To historia o sztuce, życiu i emocjach, która zostawia głęboki ślad w sercu widza. Jeśli chcesz poznać postaci, których działania są pełne napięcia, a także zobaczyć świetną grę aktorską, zapraszamy do obejrzenia całego filmu online na zalukaj-cc.pl. Po seansie koniecznie podziel się swoją opinią o „Performerze” w sekcji komentarzy!