Persona non grata Cały Film (2005) - Oglądaj Online!

2005
113 min
6.6
Cześć! W dzisiejszym artykule postanowiliśmy przedstawić Wam film "Persona non grata". Film opowiada historię 60-letniego ambasadora Polski w Urugwaju, który podejrzewa wiceministra spraw zagranicznych Rosji...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1405
Teraz ogląda: 235

Persona non grata online cały film w kilku słowach

Cześć! W dzisiejszym artykule postanowiliśmy przedstawić Wam film „Persona non grata”. Film opowiada historię 60-letniego ambasadora Polski w Urugwaju, który podejrzewa wiceministra spraw zagranicznych Rosji o bycie agentem. Cały film w reżyserii Krzysztofa Zanussiego możecie obejrzeć online na zalukaj. Zachęcamy Was do tego!

Film został wyprodukowany w Polsce, w roku 2005, a trwa 113 minut. To dramat z wybitną obsadą, w której występują tacy wybitni aktorzy jak Zbigniew Zapasiewicz, Nikita Mikhalkov, Jerzy Stuhr i Remo Girone.

Jeśli jeszcze nie widzieliście „Persona non grata”, koniecznie musicie nadrobić zaległości i obejrzeć ten film w całości online. Zapraszamy do lektury naszego artykułu, w którym przedstawimy Wam najistotniejsze informacje na temat produkcji, obsady, fabuły i sposobu, w jaki możecie go obejrzeć.

Produkcja Persona non grata online

Film Persona non grata to produkcja polska, która trafiła na ekrany kin w 2005 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest wybitny filmowiec Krzysztof Zanussi, który jest znany z takich dzieł jak „Człowiek z marmuru”, „Kontrakt” czy „Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową”.

W filmie Persona non grata Zanussi skupia się na relacjach międzyludzkich, polityce i skomplikowanych policyjnych rozgrywkach. Jak zawsze, kręcąc swój film, reżyser korzysta z doskonałych aktorów, specjalistów od operacji kamery i dźwięku, tworząc dzieło, które wciąga widzów już od pierwszej minuty.

Muzykę do filmu Persona non grata skomponował Wojciech Kilar, który jest jednym z najbardziej znanych polskich kompozytorów muzyki filmowej.

Reżyser

Krzysztof Zanussi to polski reżyser filmowy, scenarzysta i producent. Jest absolwentem filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim i reżyserii na państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Jego filmy charakteryzują się złożonością treści, bardzo dobrze zrealizowanymi postaciami, jak również genialnymi dialogami. W swoich filmach porusza typowo filozoficzne tematy – miłość, życie, śmierć czy religię.

Krzysztof Zanussi zdobył wiele nagród, m.in. Grand Prix Jury na Festiwalu Filmowym w Cannes czy Nagrodę im. Fritza Langego. Jest także znanym naukowcem – prowadzi badania w dziedzinie filozofii, teologii i socjologii kultury.

Obsada aktorska całego filmu Persona non grata

W filmie Persona non grata występuje wybitna obsada, w skład której wchodzą m.in. Zbigniew Zapasiewicz, Nikita Mikhalkov, Jerzy Stuhr i Remo Girone. Dzięki ich talentowi film zyskał na autentyczności i realizmie.

Zbigniew Zapasiewicz to wybitny aktor teatralny i filmowy, zdobywca Pucharu Volpiego za rolę w filmie „Dekalog”, laureat licznych nagród aktorskich, także międzynarodowych, zagrał wiele ról w filmach Andrzeja Wajdy, Wojciecha Jerzego Hasa i Krzysztofa Kieślowskiego.

Nikita Mikhalkov to rosyjski reżyser, aktor i scenarzysta, laureat Oscara za film „Słoneczny wariant”. W rankingu magazynu „Forbes” został uznany za jednego z najbardziej wpływowych ludzi w Rosji.

Jerzy Stuhr to polski aktor, reżyser i scenarzysta, znany z takich filmów jak „C.K. Dezerterzy”, „Krótki film o miłości” i „Historie miłosne”. W filmie Persona non grata wciela się w postać ambasadora Leszczyńskiego.

Remo Girone to włoski aktor filmowy i teatralny, znany z takich filmów jak „Casino Royale”, „Złoto pustyni” i „Czarny łabędź”. W filmie Persona non grata pojawia się w roli konkurenta polskiego ambasadora.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Persona non grata online

Akcja filmu Persona non grata rozgrywa się w czasach, kiedy Polska i Rosja byłysojusznikami. Główny bohater, ambasador Wiktor Leszczyński, podejrzewa wiceministra z Rosji o bycie agentem. Gdy Leszczyński wraca do Urugwaju, zaczyna się niebezpieczna gra wywiadów.

Tajemnicze wydarzenia prowadzą do podejrzenia, że rosyjski wywiad chce zinfiltrować ambasadę Polski, a konkurenci Polaków chcą zdominować tamtejszy rynek. Historię tę skomplikowana, ale bardzo interesująca, trudno opisać w kilku słowach, dlatego koniecznie musicie zobaczyć „Persona non grata” w całości online.

Bohaterowie

W filmie „Persona non grata” pojawiają się postaci o zróżnicowanym charakterze, co w znacznym stopniu wpływa na fabułę. Głównym bohaterem jest ambasador Polski w Urugwaju, Wiktor Leszczyński, który musi zmierzyć się z trudnymi wyzwaniami. W filmie pojawiają się także tajemnicze postaci, takie jak agent wywiadu czy konkurenci polskiej ambasady z Rosji.

Gdzie obejrzeć Persona non grata cały film?

Film Persona non grata można obejrzeć już teraz na zalukaj. Strona ta oferuje legalne źródła, co jest bardzo istotne w przypadku przeglądania filmów online. Wyszukiwarka na zalukaj-cc.pl pozwala w łatwy sposób znaleźć najlepsze źródła, a dodatkowo można obejrzeć cały film z polskim lektorem, napisami czy dubbingiem.

Persona non grata lektor pl dla widzów z Polski

Film „Persona non grata” dostępny jest dla widzów z Polski w kilku wariantach językowych. Można go obejrzeć z polskim lektorem, napisami lub z polskim dubbingiem. Każda z tych opcji pozwoli Wam na całkowite zanurzenie się w treści filmu, gdyż polskie tłumaczenie na pewno w pełni odda klimat i dialogi.

Zalukaj cały film Persona non grata i ciesz się dostępem już teraz!

Oglądanie filmu Persona non grata online to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią dobry dramat z doskonałą obsadą i złożoną fabułą. Film gwarantuje dużo emocji, niezapomniane wrażenia i świetną zabawę.

Zachęcamy Was do obejrzenia całego filmu Persona non grata online już teraz na zalukaj. Działają tam wyłącznie legalne źródła, co jest bardzo ważne w dobie nowych przepisów dotyczących przeglądania filmów i seriali online. Koniecznie podzielcie się swoją opinią o filmie w komentarzu pod tym artykułem. Oglądanie filmów i dyskusja o nich to świetny sposób na spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.