Piąte. Nie odchodź! Cały Film (2015) - Oglądaj Online!

2015
75 min
4.5
Film "Piąte. Nie odchodź!" opowiada historię piętnastoletniej Romy, która po śmierci matki próbuje uporać się z życiem u boku ojca, który zaniedbuje ją ze względu...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1245
Teraz ogląda: 335

Piąte. Nie odchodź! online cały film w kilku słowach

Film „Piąte. Nie odchodź!” opowiada historię piętnastoletniej Romy, która po śmierci matki próbuje uporać się z życiem u boku ojca, który zaniedbuje ją ze względu na pracę. Nastolatka odnajduje ukojenie w tańcu, ale pewnego dnia do opuszczonego domu obok wprowadza się tajemniczy nieznajomy, który może być jej Aniołem Stróżem. Film został wyprodukowany w Polsce w 2015 roku, trwa 75 minut i należy do gatunku dramatu. W rolach głównych wystąpili Łukasz Simlat, Michalina Olszańska, Daniel Olbrychski i Grażyna Szapołowska. Reżyserką filmu jest Katarzyna Jungowska. Obejrzenie tego filmu to wspaniała okazja, aby zanurzyć się w świat emocji i refleksji.

Produkcja Piąte. Nie odchodź! online

Film Piąte. Nie odchodź! to wspaniała produkcja, która powstała w Polsce. Filmowi przyświecał cel przedstawienia tematu pracy poświęconej lubie, a wskutek tego zaniedbaniu relacji rodzinnych. W celu stworzenia filmu wykorzystano nowoczesne technologie i techniki, dzięki czemu fabuła ożywiła się na ekranie. Scenografia jest niezwykle rozbudowana i dbała, a muzyka napisana specjalnie do tego filmu z pewnością pozwoli odbiorcy jeszcze bardziej zanurzyć się w historii Romy i jej Anioła Stróża.

Reżyser

Reżyserką filmu Piąte. Nie odchodź! jest znana polska aktorka i reżyserka teatralna Katarzyna Jungowska. Jungowska jest znana z wielu sztuk teatralnych i produkcji telewizyjnych. Jej podejście do reżyserii i pracę nad detalami scen i postaci odbywa się w sposób bardzo szczegółowy. W swoim dorobku ma wiele sukcesów, a film Piąte. Nie odchodź! to kolejna jej pozycja, którą warto obejrzeć.

Obsada aktorska całego filmu Piąte. Nie odchodź!

W głównych rolach filmu wystąpili Łukasz Simlat, Michalina Olszańska, Daniel Olbrychski i Grażyna Szapołowska. Łukasz Simlat to znany polski aktor, który zagrał w wielu produkcjach, między innymi w „Bożym Narodzeniu”, „Włatcy Móch” czy „O mnie się nie martw”. Michalina Olszańska zdobyła wiele nagród za swoje role filmowe i teatralne, a Daniel Olbrychski jest jednym z najbardziej znanych aktorów polskich, którego dorobek filmowy jest imponujący. Natomiast Grażyna Szapołowska zagrała w wielu filmach, w tym w kultowym „Czasie Apokalipsy”. Wszyscy aktorzy zagrali znakomite kreacje, które wprowadzają nas w świat emocji Romy i jej Anioła Stróża.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Piąte. Nie odchodź! online

Akcja filmu rozgrywa się na terenie Polski, w czasie współczesnym. Rola Romy jest zagraną przez Michalinę Olszańską. Głównym tematem filmu jest relacja między ojcem a córką, która zanikła po śmierci matki. Wzajemne potrzeby bliskości i tęsknota za bliskim towarzyszy nas w całym filmie. Rolut Leo gra Łukasz Simlat.

Bohaterowie

Główną postacią w filmie jest Roma, którą wciela się Michalina Olszańska. W swoim życiu musi uporać się z samotnością i brakiem zrozumienia ze strony ojca. Drugim głównym bohaterem jest tajemniczy Anioł Stróż, któremu paplać się nie chce blokując w ten sposób wielkie seczrety. Obydwaj bohaterowie starają się znaleźć drogę do siebie i zrozumienia.

Gdzie obejrzeć Piąte. Nie odchodź! cały film?

Film Piąte. Nie odchodź! można obejrzeć online na zalukaj-cc.pl. Jest to serwis, w którym znajdziemy nie tylko filmy, ale również seriale, animacje i dokumenty. Warto z niego korzystać, ponieważ istnieje możliwość legalnego i bezpiecznego oglądania filmów. Serwis ma wyszukiwarkę legalnych źródeł, co oznacza, że po prostu wpisujemy tytuł filmu, a serwis wyświetli nam listę legalnych źródeł, z których możemy skorzystać.

Piąte. Nie odchodź! lektor pl dla widzów z Polski

Film Piąte. Nie odchodź! dostępny jest online z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki różnym opcjom odbiorcy z Polski mogą wybrać dla siebie najlepszą wersję filmu. Polski lektor sprawia, że film jest jeszcze bardziej przystępny i łatwy do zrozumienia, a napisy i dubbing to kolejna opcja, która pozwala wybierać, w jaki sposób chcemy się cieszyć filmem.

Zalukaj cały film Piąte. Nie odchodź! i ciesz się dostępem już teraz!

„Piąte. Nie odchodź!” to wspaniała produkcja, która obfituje w wiele emocji i refleksji. Obejrzenie tego filmu to świetna okazja, aby zanurzyć się w historii Romy i jej Anioła Stróża, a zarazem wzruszyć się i zastanowić nad relacjami rodzinymi. Wyczekiwane przez mnóstwo widzów, wreszcie dostępne online, nie przegap okazji i obejrzyj ten film już teraz. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią na jego temat w sekcji komentarzy.