Pilecki Cały Film (2015) - Oglądaj Online!

2015
80 min
3.8
Witaj w artykule o filmie Pilecki! Ten film opowiada o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim – człowieku, który dobrowolnie trafił do obozu koncentracyjnego w Auschwitz, by zbierać...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1194
Teraz ogląda: 294

Pilecki online cały film w kilku słowach

Witaj w artykule o filmie Pilecki! Ten film opowiada o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim – człowieku, który dobrowolnie trafił do obozu koncentracyjnego w Auschwitz, by zbierać informacje i wysyłać je do aliantów. Film ten to połączenie gatunków: dokumentalnego, dramatu i historii. Premiera odbyła się w 2015 roku, a reżyserem jest Miroslaw Krzyszkowski. Aktorska obsada jest świetna, w jej skład wchodzą m.in. Małgorzata Kowalska, Piotr Głowacki i Marcin Kwaśny. Pilecki trwa 80 min i jest produkcją polską.

Jeżeli jesteś fanem historii i chcesz poznać historię jednego z odważniejszych ludzi oporu podczas II wojny światowej, koniecznie obejrzyj Pilecki online cały film.

Produkcja Pilecki online

Pilecki to film, który został stworzony przez polskich twórców. Reżyserem jest Miroslaw Krzyszkowski, a początkowe etapy produkcji rozpoczęły się w 2014 roku. Montaż filmu zajął około 8 miesięcy. W filmie wykorzystano archiwalne nagrania, które doskonale oddają czas, w którym akcja rozgrywa się. Muzykę stworzył Rafał Góral oraz Andrzej Kucybała. Scenariusz autorski został napisany przez Miroslawa Krzyszkowskiego, a dodatkowo pomagał mu Ryszard Matuszewski.

Reżyser

Miroslaw Krzyszkowski jest reżyserem filmu Pilecki. W przeszłości z sukcesami realizował dokumenty i filmy krótkometrażowe. Za swoją pracę otrzymał wiele nagród i wyróżnień, w tym nagrodę za film „Zbigniew Religa. Najlepszy z najlepszych” na festiwalu dokumentów medycznych Cine-Med w Łodzi. Wśród jego innych znanych filmów znajduje się „Marcin Świetlicki – pewien cud” i „Niebieska krew”.

Obsada aktorska całego filmu Pilecki

W filmie Pilecki występują bardzo znani polscy aktorzy. W główną rolę wciela się Piotr Głowacki, który doskonale oddaje postać odważnego Rotmistrza. W obsadzie pojawiają się również tacy aktorzy i aktorki jak Małgorzata Kowalska, Andrzej Pilecki, Marcin Kwaśny, Marta Kontny, Jakub Kosiniak, Mateusz Korsak, Zbigniew Adamczyk. Celem filmu było ukazanie postaci prawdziwej i odważnej osoby, a polska obsada na pewno zrobiła swoje najlepsze, by oddać ducha czasów.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Pilecki online

Akcja filmu Pilecki rozgrywa się w niemieckim obozie koncentracyjnym Auschwitz. Rok produkcji to 2015, ale już na początku filmu przenosimy się w lata 40. XX wieku, kiedy to Europejczycy byli nękani przez Hitlera. Pilecki opowiada o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim, który trafia tam celowo, by stworzyć raporty i przekazywać je aliantom. Jego postawa i działania są niezwykle odważne, a sam bohater zostaje zgładzony po wojnie przez komunistów.

Bohaterowie

Głównym bohaterem w filmie Pilecki jest Rotmistrz Witold Pilecki, który jest interpretowany przez Piotra Głowackiego. Jest to osoba bardzo odważna i lojalna wobec swojego kraju. Bohater ten jest również ambasadorem odwagi i po ofiarowaniu swojego życia pozostaje obecny w polskiej historii jako jedna z najważniejszych postaci oporu podczas II wojny światowej.

Gdzie obejrzeć Pilecki cały film?

Pilecki to film, który można obejrzeć online na zalukaj. Wyszukiwarka legalnych źródeł umożliwia również oglądanie innych filmów oraz produkcji telewizyjnych. Zalecamy skorzystanie z wyszukiwarki zalukaj-cc.pl – to świetne miejsce dla miłośników kina i telewizji.

Pilecki lektor pl dla widzów z Polski

Cały film Pilecki dostępny jest z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem w zależności od preferencji widzów. Zalukaj udostępnia wszystkie te opcje, więc każdy z pewnością wybierze coś dla siebie. Lektor, napisy lub dubbing pozwolą na pełne zrozumienie fabuły filmu i jeszcze większe wczucie się w klimat czasów, w których działy się przedstawione wydarzenia.

Zalukaj cały film Pilecki i ciesz się dostępem już teraz!

Pilecki to trzymający w napięciu film, który na pewno warto obejrzeć. Jego fabuła pokazuje odwagę i ofiarność jednego z najważniejszych ludzi oporu podczas II wojny światowej. Jeżeli chcesz obejrzeć ten film, teraz masz ku temu okazję. Pobierz film Pilecki online z zalukaj-cc.pl i ciesz się doskonałą jakością obrazu i dźwięku. A po obejrzeniu daj znać w sekcji komentarzy co o nim myślisz. Zachęcamy do tego wszystkich miłośników historii i dobrych filmów.