Pisklaki Cały Film (2022) - Oglądaj Online!

2022
84 min
7.2
Jeśli jesteś fanem dokumentalnych filmów, to na pewno nie możesz przegapić najnowszego dzieła Lidii Duda, czyli "Pisklaki". Film opowiada o życiu i przygodach siedmiu małych...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5923
Teraz ogląda: 218

Pisklaki online cały film w kilku słowach

Jeśli jesteś fanem dokumentalnych filmów, to na pewno nie możesz przegapić najnowszego dzieła Lidii Duda, czyli „Pisklaki”. Film opowiada o życiu i przygodach siedmiu małych kurcząt, od narodzin po dorosłość. Produkcja została zrealizowana w Polsce w roku 2022, a czas trwania to 84 minuty.

Czekają Cię wspaniałe przygody w towarzystwie zwierząt, a cała historia będzie niesamowitą okazją do poznania ich światów. Zdecydowanie polecamy!

Produkcja Pisklaki online

Film „Pisklaki” został stworzony przez Lidie Dudę, która jest jednym z największych talentów polskiego kina dokumentalnego. Montażem zajęła się Agnieszka Bojanowska, a cinematografia została stworzona przez Grzegorza Bartoszuka. Muzykę skomponował Antoni Łazarkiewicz, a projektantem dźwięku był Bartosz Putkiewicz. Scenarzysty filmu to sami bohaterowie, czyli kurczaki!

Dzięki fantastycznemu zespołowi twórców, film „Pisklaki” zapewnia wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny. Widzowie mogą wspólnie z kurczakami odkrywać świat, a także zdobywać wiedzę na temat życia zwierząt.

Reżyser

Lidia Duda jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców polskiego kina dokumentalnego. Jest autorką wielu nagradzanych filmów, między innymi „Układ planet” czy „Miś Uszatek – Legendziew”. Swoją karierę zaczynała jako fotograf, ale szybko zainteresowała się kamerą filmową. Duda znana jest z tego, że jej filmy łączą w sobie emocje, humor oraz wiedzę, czyniąc je jednymi z najciekawszych produkcji w Polsce.

Obsada aktorska całego filmu Pisklaki

Głównymi bohaterami „Pisklaków” są oczywiście kurczaki! W filmie poznajemy siedem małych ptaszków, którzy przechodzą przez różne etapy swojego życia, od wyklucia z jajka do dorastania i stania się pełnoprawnymi kogutami i kurami. Kurczaki same w sobie stanowią fascynujących bohaterów, którzy wciągną widzów w swoje zmagania i przygody.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Pisklaki online

Film „Pisklaki” rozgrywa się na małej polskiej wsi. Widzowie poznają siedem małych kurcząt, którzy właśnie wykluwają się z jajka. Razem z nimi przemierzają dokładnie takie same etapy życia jak ich rówieśnicy ludzie. Są pierwszym półroczkowym dzieckiem, pierwszym razem w przedszkolu, pierwszym wypadkiem na placu zabaw i wiele innych.

Dzięki „Pisklakom” widzowie mogą poznać świat zwierząt na wiele sposobów i zobaczyć, jak wiele mają w sobie magii i uroku. W filmie przewijają się wiele zabawne i poruszające sytuacje, których nie da się przegapić.

Bohaterowie

Bohaterami filmu „Pisklaki” są siedem małych kurcząt. Każde z nich ma swoją charakterystykę i cechy, co sprawia, że są jeszcze bardziej interesująci. Najmłodsza z kurczaków to Gąsione, która pokonuje swoje lęki podczas pierwszej lekcji jazdy na rowerze. Młodszy brat Gąsionki, to Dubek, który kocha zabawy i leniuchowanie. Nieco spokojniejszy, ale za to bardzo ciekawski jest Bełtek, natomiast Flarka to jest mistrzyni w nauce latania. Szczypior nie jest jedyny chłopak w gromadce, ale to on odgrywa rolę przewodnika i chroni swoje siostry. Kanarka to najstarsza kurczak w gromadce i wiele już umie. Wspólnie tworzą niepowtarzalną grupę bohaterów, którzy staną się ulubieńcami widowni.

Gdzie obejrzeć Pisklaki cały film?

Film „Pisklaki” jest dostępny na zalukaj. Portal ten zapewnia dostęp do wielu innych fajnych filmów, dlatego warto z niego korzystać! Przypominamy również, że oglądanie filmów w nielegalnych źródłach jest niezgodne z prawem. Zalukaj.cc poleca wyszukiwarkę legalnych źródeł, w które można korzystać bez obaw.

Pisklaki lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski, film „Pisklaki” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy widz może wybrać dla siebie preferowaną opcję, co czyni film jeszcze bardziej wygodnym w oglądaniu. Wszyscy fani dokumentalnych produkcji powinni zdecydowanie zobaczyć „Pisklaki”!

Zalukaj cały film Pisklaki i ciesz się dostępem już teraz!

Film „Pisklaki” to nie tylko świetna zabawa, ale także wspaniała okazja do poznania świata małych zwierząt. Dzięki rewelacyjnym bohaterom i niebanalnej fabule na pewno nie będziesz się nudził. Obejrzyj już teraz „Pisklaki” na zalukaj.cc i podziel się swoją opinią z nami w sekcji komentarzy!