Plac Zabaw Cały Film (2016) - Oglądaj Online!

2016
82 min
6.2
Czy kiedykolwiek byłeś zakochany na punkcie kogoś i czułeś, że jest to ostatnia szansa, aby wyznać mu miłość? Gabrysia właśnie to przeżywa. Ostatni dzień roku...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2103
Teraz ogląda: 329

Plac Zabaw online cały film w kilku słowach

Czy kiedykolwiek byłeś zakochany na punkcie kogoś i czułeś, że jest to ostatnia szansa, aby wyznać mu miłość? Gabrysia właśnie to przeżywa. Ostatni dzień roku szkolnego to dla niej szansa na ostateczne wyznanie uczuć. Jednak zwykłe spotkanie zamienia się w coś zupełnie innego, i dziewczynka traci kontrolę nad sytuacją. Plac Zabaw to polski dramat i thriller z 2016 roku, w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego. Czas trwania filmu to 82 minuty, a w rolach głównych występują Michalina Świstuń, Nicolas Przygoda, Przemysław Baliński i Patryk Świderski. Nie czekaj ani chwili dłużej i obejrzyj ten wciągający film online już teraz!

Produkcja Plac Zabaw online

Plac Zabaw to polski film niezależny. Reżyser Bartosz M. Kowalski samodzielnie lub przy pomocy ekipy zajmował się praktycznie wszystkimi aspektami produkcji filmu. W filmie zastosowano efekty, które podkreślają i nadają dramaturgię fabule. Muzyka jest ważnym elementem w produkcji, dodając jeszcze więcej emocji.

Reżyser

Bartosz M. Kowalski urodził się w 1984 roku w Polsce. Jego debiut kinowy pt. Plac Zabaw został nagrodzony za najlepszą reżyserię i najlepszy scenariusz podczas 41. Gdynia Film Festival w 2016 roku. Kowalski zyskał uznanie za swoją umiejętność oddawania klimatu, a także wyjątkowej konstrukcji fabuły każdego filmu, który reżyseruje. Jego filmy są odzwierciedleniem jego światopoglądu i spojrzenia na świat wokół niego.

Obsada aktorska całego filmu Plac Zabaw

W głównych rolach w filmie Plac Zabaw występują Michalina Świstuń (Gabrysia), Nicolas Przygoda (Szymon), Przemysław Baliński (Kuba) i Patryk Świderski (Kris). Michalina jest znaną polską aktorką dziecięcą, która zagrała m.in. w filmie Pokot (2017) Agnieszki Holland oraz w serialu O mnie się nie martw (2014-2019). Nicolas to Janusz z programu Boso przez świat (2012). Przemysław Baliński i Patryk Świderski to młodzi aktorzy, którzy swoimi talentami przykuwają uwagę widzów.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Plac Zabaw online

Akcja filmu Plac Zabaw rozgrywa się w prowincjonalnym miasteczku, gdzie kończy się rok szkolny. Gabrysia (Michalina Świstuń) jest zakochana w koleżance ze szkoły, ale nieśmiałości nie pozwala jej tego wyznać. Ostatecznie dziewczyna szantażem zmusza chłopaka, aby zjawił się z nią na placu zabaw. Jednak nic nie idzie według planu, a sytuacja szybko wymyka się spod kontroli. Wzajemne zainteresowanie między bohaterami prowadzi do nieprzyjemnych skutków.

Bohaterowie

Plac Zabaw to film, w którym bohaterowie są głównym motorem fabuły. Gabrysia jest nieśmiała i wystarczająco zrelaksowana, aby szantażować kolegę z klasy, żeby ten się z nią spotkał. Szymon jest bohaterem, którego nikt nie chce się zbytnio interesować, a Kuba i Kris są najlepszymi przyjaciółmi dziewczyny. Każda z tych postaci odgrywa kluczową rolę w fabule, która prowadzi do napięć i wzajemnego zainteresowania między bohaterami.

Gdzie obejrzeć Plac Zabaw cały film?

Film Plac Zabaw można obejrzeć online na stronie zalukaj-cc.pl. To legalne źródło, które pozwoli każdemu obejrzeć ten wciągający polski dramat. Warto wybrać tę stronę, aby mieć pewność, że oglądamy filmy z legalnych źródeł.

Plac Zabaw lektor pl dla widzów z Polski

Cieszysz się, kiedy na ekranie pojawiają się napisy po polsku lub lektor mówi w naszym języku? Na zalukaj-cc.pl Plac Zabaw jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Możesz wybrać sposób, w jaki chcesz obejrzeć film i w pełni czerpać z niego przyjemność. Daj się wciągnąć w historię Gabrysi i jej przyjaciół i już dziś zobacz wspaniały film Plac Zabaw!

Zalukaj cały film Plac Zabaw i ciesz się dostępem już teraz!

Film Plac Zabaw to wspaniały dramat, który z pewnością zostawi wrażenie na każdym widzu. Nie czekaj, obejrzyj ten film online już dziś na zalukaj-cc.pl i daj się wciągnąć w historię. Wprowadza emocje, napięcie, a zarazem porusza ważne tematy. Pozwala zastanowić się nad tym, co ważne w życiu i jak młodzi ludzie radzą sobie z trudnymi sytuacjami. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem.