Plan B Cały Film (2018) - Oglądaj Online!

2018
88 min
5.9
Czym jest Plan B? Plan B to polska komedia romantyczna z 2018 roku w reżyserii Kingi Dębskiej. Akcja filmu rozgrywa się w kilka dni przed...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2623
Teraz ogląda: 382

Plan B online cały film w kilku słowach

Czym jest Plan B? Plan B to polska komedia romantyczna z 2018 roku w reżyserii Kingi Dębskiej. Akcja filmu rozgrywa się w kilka dni przed walentynkami, a bohaterowie – Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka stają przed nieoczekiwanymi wyzwaniami, które prowadzą ich do niecodziennych rozwiązań. Film trwa 88 minut i obsadę tworzą znani polscy aktorzy: Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka oraz Roma Gąsiorowska.

Jeśli lubisz romantyczne komedie i chcesz poczuć klimat walentynkowy, koniecznie obejrzyj cały film online!

Produkcja Plan B online

Plan B to film, który powstał dzięki współpracy spółki Prasa i Film z TVN, a rozpoczęcie zdjęć miało miejsce 12 listopada 2016 roku. Reżyserem Planu B jest Kinga Dębska, a scenariusz napisała wraz z Łukaszem Gruszczyńskim. W filmie wykorzystano muzykę m.in. Marii Peszek, Maury Stanisławskiej i Agnieszki Chylińskiej. Montaż filmu był dziełem Jarosława Kuleszy, zaś za zdjęcia odpowiadał Łukasz Żal.

Reżyser

Kinga Dębska to polska reżyserka filmowa i scenarzystka, córka Andrzeja Dębskiego i siostra Jana Dębskiego. Urodziła się w 1977 roku w Warszawie, gdzie ukończyła reżyserię na Wydziale Radia i Telewizji im. Leona Schillera w Łodzi. Wyreżyserowała m.in. filmy „Hel” czy „Moje córki krowy”. Jest także autorką tekstów piosenek dla takich wykonawców jak Maja Kleszcz czy Roma Gąsiorowska.

Obsada aktorska całego filmu Plan B

W obsadzie filmu Plan B występują znani i lubiani polscy aktorzy, którzy wcielają się w bohaterów, których losy ciągną widzów przez cały seans. W rolach głównych możemy podziwiać Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę oraz Romę Gąsiorowską. W filmie pojawiają się również inni aktorzy, jak na przykład Krzysztof Stelmaszyk czy Adam Cywka.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Plan B online

Akcja filmu Plan B rozgrywa się kilka dni przed walentynkami w Warszawie. Bohaterowie – Natalia (Kinga Preis), Mirek (Marcin Dorociński), Klara (Edyta Olszówka) i Agnieszka (Roma Gąsiorowska), każde z osobna przeżywają trudne chwile, z którymi muszą sobie radzić. Spodziewani goście niepotrzebnie dodają stresu, a walka z czasem dodaje zadyszki.

W czasie walentynkowego weekendu, każde z nich odkrywa, że prawdziwe uczucia i szczęście często są gdzie indziej, niż się spodziewają. Drogę do prawdy usłaną mają nieoczekiwane spotkania, zdarzenia i przypadek.

Bohaterowie

Natalia (Kinga Preis) to dojrzała kobieta, która ma trudności z utrzymaniem wymagającej pracy oraz relacji z młodszym o dziesięć lat mężczyzną. Mirek, bohater grany przez Marcina Dorocińskiego, jest ojcem samotnie wychowującym dziecko. Klara, czyli Edyta Olszówka, to kobieta początkująca w swym charakterze artystyczki. Agnieszka, postać grana przez Romę Gąsiorowską, jest nauczycielką historii w gimnazjum, które właśnie ma być zamknięte.

Każdy bohater ma swoje problemy, ale wszystko zmienia się w momencie, gdy los postanawia ich połączyć i pouczać.

Gdzie obejrzeć Plan B cały film?

Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem całego filmu Plan B online, odwiedź stronę zalukaj-cc.pl, gdzie film jest dostępny. Korzystając z ich wyszukiwarki możesz znaleźć wiele legalnych źródeł, w których możesz obejrzeć ten oraz inne filmy.

Plan B lektor pl dla widzów z Polski

Obejrzyj film Plan B online z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Dzięki temu możesz zrozumieć każde słowo i poczuć klimat walentynkowy, który towarzyszy bohaterom przez cały film.

Zalukaj cały film Plan B i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jesteś fanem romantycznych komedii, to Plan B z całą pewnością przypadnie Ci do gustu. Przeżyj ze swoją drugą połówką przygodę, gdzie los łączy bohaterów i prowadzi ich do prawdziwego szczęścia. Sprawdź online, gdzie obejrzeć cały film Plan B i ciesz się tym niezwykłym dziełem sztuki już teraz! Nie zapomnij podzielić się swoją opinią o Planie B w sekcji komentarzy pod tym artykułem.