Planeta Singli 3 Cały Film (2019) - Oglądaj Online!

2019
101 min
5.4
Jeśli szukasz wciągającej i zabawnej komedii romantycznej, to Planeta Singli 3 jest dla Ciebie! Film opowiada historię pary, Tomka i Ani, którzy wreszcie decydują się...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3115
Teraz ogląda: 261

Planeta Singli 3 online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz wciągającej i zabawnej komedii romantycznej, to Planeta Singli 3 jest dla Ciebie! Film opowiada historię pary, Tomka i Ani, którzy wreszcie decydują się na ślub. Jednak, jak to zawsze bywa, pojawia się wiele komplikacji, a wesele na wsi u krewnych Tomka okazuje się być prawdziwym wyzwaniem. Premiera filmu miała miejsce w 2019 roku, a w głównych rolach występują Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz i Danuta Stenka. Całość trwa 101 minut i została wyreżyserowana przez Sama Akina. Zachęcamy Cię do obejrzenia całego filmu online już teraz!

Produkcja Planeta Singli 3 online

Planeta Singli 3 to świetnie zmontowany film, który w zarówno zabawny, jak i wzruszający sposób opowiada historię miłości. Użyte efekty specjalne, muzyka i zarys fabuły wciągają widzów od pierwszych chwil oglądania. Scenarzystą filmu jest Michał Chaciński, który wraz z reżyserem Sama Akina stworzyli niesamowitą historię o miłości i rodzinie. Produkcją filmu zajęła się Grupa Filmowa Plus cam ma za sobą wiele innych ciekawych produkcji filmowych.

Reżyser

Reżyserem Planety Singli 3 jest Sam Akina – młody, a jednocześnie bardzo utalentowany twórca z Polski. Akina zadebiutował w reżyserii filmowej w 2014 roku. Ma na swoim koncie kilka sukcesów filmowych, które zdobyły uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Planeta Singli 3 to kolejna w jego karierze udana produkcja, która z pewnością zaskoczy i rozbawi widownię.

Obsada aktorska całego filmu Planeta Singli 3

W Planecie Singli 3 w rolach głównych możemy zobaczyć Agnieszkę Więdłochę jako Anię oraz Macieja Stuhra jako Tomka. Aktorzy ci są bardzo znani w Polsce i zawsze zagrają dobrze swoją rolę, co widać po ich wielu sukcesach na ekranie. W rolach drugoplanowych występują Weronika Książkiewicz i Danuta Stenka, która zawsze zachwyca swoją grą aktorską. W filmie pojawiają się również inni wybitni aktorzy, takie jak Tomasz Karolak, Piotr Głowacki, Borys Szyc, Bogusław Linda, Joanna Jarmołowicz i Anna Smołowik.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Planeta Singli 3 online

Akcja Planety Singli 3 rozgrywa się na wsi u krewnych Tomka. Tomasz i Ania w końcu decydują się na ślub, jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Pojawiają się różne problemy, na przykład matka Ani przyjeżdża z dużo młodszym partnerem, co zdecydowanie nie pasuje do wyobrażeń matki Tomka. Do tego dochodzą różne komiczne sytuacje, jakie chcąc nie chcąc czekają na parę młodą w trakcie wesela. Wszystko skomplikuje się dodatkowo, gdy niespodziewanie pojawi się ojciec Tomka, którego ten nie widział od lat.

Bohaterowie

Głównymi bohaterami filmu są Tomasz i Ania, którzy próbują zorganizować swoje wesele na wsi rodzinnej Tomka. Oprócz nich poznajemy kilka innych postaci, takich jak Ola i Bogdan, którzy mają problemy w swoim małżeństwie, albo Zośka, która po raz pierwszy zobaczyła polską wieś tylko na Instagramie. Które z tych historii w końcu zakończą się poszukiwaniem szczęścia? Oglądaj Planeta Singli 3 online i przekonaj się sam!

Gdzie obejrzeć Planeta Singli 3 cały film?

Planeta Singli 3 dostępna jest do obejrzenia online na zalukaj. Ta platforma oferuje dostęp do wielu różnych filmów i seriali, w tym do całkowicie legalnych źródeł. Wystarczy wpisać tytuł filmu, a już można oglądać. Zachęcamy Cię do skorzystania z zalukaj, a także do uważnego wybierania źródeł, aby uniknąć nielegalnych źródeł, które mogą być niebezpieczne dla Twojego urządzenia.

Planeta Singli 3 lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski całkowity film Planeta Singli 3 jest dostępny z polskim lektorem, dubbingiem oraz napisami. Każdy może wybrać typ wersji, który odpowiada mu najlepiej. Lektor pl, polskie napisy lub polski dubbing – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online i cieszenia się wspaniałą fabułą oraz polskimi aktorami.

Zalukaj cały film Planeta Singli 3 i ciesz się dostępem już teraz!

Planeta Singli 3 to film, który warto obejrzeć. Jest to ciepła i zabawna opowieść o miłości, przyjaźni i rodzinie, która zaskoczy Cię ciekawymi zwrotami akcji i mnóstwem uśmiechu. Wszyscy aktorzy w tej produkcji zaprezentowali się z najlepszej strony, a reżyseria Sama Akina na pewno spełni Twoje oczekiwania. Obejrzyj cały film Planeta Singli 3 online na zalukaj i przekonaj się, jak wiele ciepłych emocji potrafi dostarczyć dobry film. Zostaw komentarz pod artykułem i podziel się swoją opinią z innymi widzami.