Pod Mocnym Aniołem Cały Film (2014) - Oglądaj Online!

2014
109 min
6.9
Jeśli jesteś fanem polskiego kina, powinieneś obejrzeć film "Pod Mocnym Aniołem". Ten dramat z 2014 roku to prawdziwa perła polskiej kinematografii. Reżyserem filmu jest Wojciech...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1892
Teraz ogląda: 273

Pod Mocnym Aniołem online cały film w kilku słowach

Jeśli jesteś fanem polskiego kina, powinieneś obejrzeć film „Pod Mocnym Aniołem”. Ten dramat z 2014 roku to prawdziwa perła polskiej kinematografii. Reżyserem filmu jest Wojciech Smarzowski, a w głównych rolach występują Robert Więckiewicz, Julia Kijowska, Arkadiusz Jakubik i Jacek Braciak. Film opowiada historię pisarza-alkoholika, który próbuje uwolnić się od nałogu. Podczas pobytu na odwyku spotyka ludzi, którzy mają problemy z alkoholem. Czy zdoła przestać pić i odnaleźć sens życia?

Produkcja Pod Mocnym Aniołem online

„Pod Mocnym Aniołem” to dzieło Wojciecha Smarzowskiego, którego nazwisko kojarzy się z dobrym polskim kinem. Reżyser słynie z tego, że potrafi pokazywać życie naszego społeczeństwa w sposób śmiały i szczery. Film miał swoją premierę w 2014 roku i zdobył wiele nagród. Montaż i efekty specjalne są w tym filmie na najwyższym poziomie. Muzykę do filmu skomponował Michał Lorenc. Scenariusz to dzieło Wojciecha Smarzowskiego i Łukasza Kośmickiego.

Reżyser

Wojciech Smarzowski to jedna z najwybitniejszych postaci polskiego kina. W swoim portfolio ma takie filmy jak „Wesele”, „Drogówka”, „Róża” czy „Dom Zły”. Reżyser lubi poruszać trudne tematy dotyczące polskiej rzeczywistości. Jest znany z tego, że wykorzystuje mocne i drastyczne sceny, ale zawsze z realistyczną oprawą. Smarzowski to jeden z najlepszych reżyserów współczesnego kina polskiego, a „Pod Mocnym Aniołem” to kolejne świetne dzieło w jego dorobku.

Obsada aktorska całego filmu Pod Mocnym Aniołem

W filmie „Pod Mocnym Aniołem” występują takie gwiazdy polskiego kina jak: Robert Więckiewicz, Julia Kijowska, Arkadiusz Jakubik i Jacek Braciak. W rolach drugoplanowych zobaczymy też takie postaci jak Farmaceutka (Mia Goti), Fryzjerka (Monika Dorota) czy Ksiądz (Marcin Juchniewicz). Większość z tych aktorów to weterani polskiego kina, którzy od lat błyszczą na ekranie. W filmie „Pod Mocnym Aniołem” pokazują swoje wielkie talenty aktorskie.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Pod Mocnym Aniołem online

„Pod Mocnym Aniołem” to film, który rozgrywa się w Polsce w latach 80. XX wieku. Akcja filmu skupia się wokół Jerzego, pisarza i alkoholika, który ma już dość swojego życia. Jerzy postanawia zrobić porządek z nałogiem i trafia na odwyk. Tam spotyka różnych ludzi, którzy też mają problemy z alkoholem. Bohaterowie filmu opowiadają swoje historie, które są zabawne, ale też wstrząsające. Z czasem Jerzy zaczyna wierzyć, że może wygrać z nałogiem i odnaleźć sens swojego życia.

Bohaterowie

W filmie „Pod Mocnym Aniołem” mamy do czynienia z wieloma postaciami. Głównym bohaterem jest Jerzy, który jest pisarzem, ale też alkoholikiem. Jest to postać bardzo złożona, ale którą łatwo polubić. W filmie pojawia się też Doktor Granada, który prowadzi odwyk i pomaga ludziom, którzy mają problemy z alkoholem. W filmie mamy też wiele postaci drugoplanowych, które są bardzo ważne dla fabuły.

Gdzie obejrzeć Pod Mocnym Aniołem cały film?

Film „Pod Mocnym Aniołem” można obejrzeć za darmo na stronie zalukaj-cc.pl. Wszystkie informacje na temat dostępności filmu znajdują się na stronie internetowej. Wyszukiwarka oferuje dostęp do wielu legalnych źródeł, które zapewniają najwyższą jakość transmisji.

Pod Mocnym Aniołem lektor pl dla widzów z Polski

Cały film „Pod Mocnym Aniołem” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy widz może wybrać sobie, którą opcję preferuje. Lektor i dubbing są bardzo dobrze wykonane, co sprawia, że oglądanie filmu staje się bardzo przyjemne.

Zalukaj cały film Pod Mocnym Aniołem i ciesz się dostępem już teraz!

„Pod Mocnym Aniołem” to film, który porusza trudne tematy, ale też pokazuje, że zawsze jest nadzieja na zmianę. To jedno z najlepszych dzieł polskiego kina, które z pewnością zainteresuje miłośników dobrego kina. Gorąco polecam ten film wszystkim, którzy jeszcze go nie widzieli. Zachęcam też do podzielenia się swoimi opiniami o filmie w komentarzach pod tym artykułem. Obejrzyj cały film „Pod Mocnym Aniołem” na zalukaj-cc.pl i ciesz się emocjonującą historią Jerzego oraz innych bohaterów.