Pokłosie Cały Film (2012) - Oglądaj Online!

2012
107 min
7.3
Jeśli szukasz filmu pełnego tajemnic, intryg i napięcia, Pokłosie to doskonały wybór! Produkcja z 2012 roku, reżyserii Władysława Pasikowskiego, to mieszanka dramatu, tajemnicy i thrillera...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1123
Teraz ogląda: 314

Pokłosie online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz filmu pełnego tajemnic, intryg i napięcia, Pokłosie to doskonały wybór! Produkcja z 2012 roku, reżyserii Władysława Pasikowskiego, to mieszanka dramatu, tajemnicy i thrillera w jednym. Film trwa 107 minut, a w rolach głównych występują Ireneusz Czop, Maciej Stuhr, Jerzy Radziwiłowicz i Zuzana Fialová. To opowieść o braciach, którzy próbują rozwiązać tajemnicę z przeszłości i ściągają na swoją wioskę niebezpieczeństwo. Obejrzyj ten wciągający film online i poczuj niezwykłą atmosferę, jaka towarzyszy akcji na ekranie.

Produkcja Pokłosie online

Pokłosie to produkcja firmu ITI Cinema, TVP, Canal+, Władysław Pasikowski i Apple Film Production. Film był kręcony w Polsce w 2012 roku. Montażu dokonał Jarosław Kamiński, efektami specjalnymi zajęła się firma Einstein Studios. Muzykę skomponował Bartosz Chajdecki, a scenariusz stworzył reżyser Władysław Pasikowski. Pokłosie to mozaika złożona z napięcia, dramatu i tajemnic, która wynika z reżyserii Pasikowskiego, a także doskonałej pracy ekipy.

Reżyser

Władysław Pasikowski, znany polski reżyser, urodził się w 1959 roku w Szczecinie. Jest absolwentem Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Sławę zyskał dzięki swoim filmom fabularnym, w tym „Psy” z 1992 roku i „Pokłosie” z 2012 roku. Pasikowski jest twórcą filmów, które łączą między sobą wiele gatunków, a także tematykę społeczną i polityczną. W swojej karierze otrzymał wiele nagród, w tym za najlepszą reżyserię oraz scenariusz.

Obsada aktorska całego filmu Pokłosie

Ireneusz Czop, Maciej Stuhr, Jerzy Radziwiłowicz i Zuzana Fialová to aktorzy, którzy występują w głównych rolach w Pokłosie. Ireneusz Czop wciela się w postać Franciszka Kaliny, natomiast Maciej Stuhr w postać Janka Kaliny. Jerzy Radziwiłowicz zagrał rolę Krzysztofa Kaliny, a Zuzana Fialová wystąpiła jako Irena Bukowska. Czop, Stuhr i Radziwiłowicz to znani aktorzy w Polsce, którzy zdobyli uznanie za swoje role w filmach i serialach. Fialová, czeska aktorka, to gwiazda tego filmu, która wcieliła się w tajemniczą i intrygującą rolę.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Pokłosie online

Film Pokłosie rozgrywa się w małej wiosce w Polsce. Akcja toczy się w czasach po przemianach w Polsce, a właściwie tuż przed nim. Podczas wizyty Franciszka Kaliny w swojej rodzinnej wiosce po latach emigracji, bracia odkrywają tajemnicę z przeszłości. Pojawia się konflikt z mieszkańcami wsi, a śledztwo prowadzone przez braci jeszcze bardziej go zaostrza. Akcja przyspiesza, a jednocześnie staje się bardziej skomplikowana, prowadząc do tragicznych wydarzeń w życiu bohaterów i ich sąsiadów.

Bohaterowie

Franciszek Kalina, Jank Kalina, Irena Bukowska i Krzysztof Kalina to główni bohaterowie filmu. Franciszek, po latach przebywania na emigracji, wraca do Polski, aby pomóc swojemu bratu w rozwiązaniu problemu z mieszkańcami wioski. Janek, młodszy brat Franciszka, to prosty chłopak, który wpada w konflikt z sąsiadami. Irena Bukowska to niezwykle tajemnicza kobieta, matka jednego z mieszkańców wsi, która ukrywa pewne fakty. Krzysztof Kalina to ojciec Janka i posiadacz gospodarstwa rolnego – osoba wpływowa w wiosce, którego przeszłość rzuca cień na jego rodzinną posiadłość.

Gdzie obejrzeć Pokłosie cały film?

Pokłosie można obejrzeć online na stronie zalukaj-cc.pl. Wyszukaj legalne źródła, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się filmem w najlepszej jakości. Taka rewelacyjna produkcja zasługuje na właściwe traktowanie, co z pewnością umili Ci seans i uczyni go jeszcze bardziej niesamowitym.

Pokłosie lektor pl dla widzów z Polski

Film Pokłosie dostępny jest do obejrzenia z polskim lektorem, ale także z napisami czy dubbingiem. Wybierz swoją ulubioną opcję i delektuj się historią kultową dla kina polskiego. Odkryj tajemnicę, którą ukrywa wieś, i staw czoła jej niebezpieczeństwom. Bez względu na to, czy wybierzesz lektor, napisy, czy dubbing, zachwycisz się napięciem, jakie towarzyszy akcji na ekranie.

Zalukaj cały film Pokłosie i ciesz się dostępem już teraz!

Zapraszamy na stronę zalukaj-cc.pl, aby obejrzeć Pokłosie online i poczuć się jak w kinie. Uważaj na tajemnice, intrygi i napięcie, które towarzyszą każdej scenie. Podziel się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem i bądź częścią kultury kina polskiego. Ciesz się tym niezwykłym dziełem i spraw, aby seans stał się dla Ciebie prawdziwą przygodą!