Pokot Cały Film (2017) - Oglądaj Online!

2017
128 min
6.3
Jeśli szukacie mocnego i intrygującego thrillera z elementami tajemnicy i dramatu, to "Pokot" reżyserki Agnieszki Holland z pewnością przypadnie Wam do gustu. Historia opowiada o...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3490
Teraz ogląda: 68

Pokot online cały film w kilku słowach

Jeśli szukacie mocnego i intrygującego thrillera z elementami tajemnicy i dramatu, to „Pokot” reżyserki Agnieszki Holland z pewnością przypadnie Wam do gustu. Historia opowiada o Janinie Duszejko, która po odnalezieniu ciała swojego sąsiada-kłusownika, podejmuje próbę rozwiązania zagadki związków między jego śmiercią, a innymi zaginionymi osobistościami z okolicy. Jest to film o myśliwych, ich pasji i namiętnościach, które czasem prowadzą do szaleństwa. Akcja filmu toczy się w Polsce w 2017 roku, a za reżyserię odpowiada Agnieszka Holland. W filmie występują między innymi znani polscy aktorzy: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszał i Patrycja Volny. Całość trwa 128 minut i jest doskonałą okazją, aby poczuć na własnej skórze napięcie i emocje, jakie towarzyszą polowaniom.

Jeśli chcecie poczuć się jak w kinie, warto obejrzeć „Pokot” online już teraz.

Produkcja Pokot online

Film „Pokot” powstał w 2017 roku w Czechach i jest dziełem wybitnej polskiej reżyserki Agnieszki Holland. Scenariusz powstał w oparciu o powieść „Prowadź swój pług przez kości umarłych” Olgi Tokarczuk. W rolach głównych wystąpili znani polscy aktorzy, tak jak Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszał i Patrycja Volny.

Film został dopracowany na każdym etapie produkcji. Doskonale oddaje specyfikę miejsca, w którym toczy się akcja, a scenografia i kostiumy pozwalają przetransportować widza w czasie do okresu, w którym dzieje się akcja. Świetna muzyka i dźwięki, jakie towarzyszą filmowi, wpływają na emocje widzów. Scenariusz jest bardzo dobrze zbudowany, zachęca do myślenia o wielu zagadkach i przekazuje mocne przesłanie o szacunku do przyrody.

Reżyser

Agnieszka Holland to jedna z najbardziej znanych polskich reżyserów zarówno w kraju, jak i za granicą. Urodziła się w Warszawie w 1948 roku, a jej filmografia obejmuje ponad 30 filmów pełnometrażowych. Zaczynała swoją karierę jako asystent reżysera Andrzeja Wajdy. Jej filmy pokazywane były na wielu festiwalach i zdobywały nagrody, jak chociażby Oscar dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego za film „Europa, Europa” w 1991 roku. Holland jest znana z tego, że porusza w swoich filmach ważne tematy społeczne, jak chociażby kwestie mniejszości narodowych czy irracjonalne zachowania ludzkie.

Obsada aktorska całego filmu Pokot

W „Pokocie” wystąpiła rewelacyjna obsada aktorska. W rolę Janiny Duszejko wcieliła się Agnieszka Mandat, a jej sąsiad, Wiktor Zborowski. W filmie zagrał także Jakub Gierszał, który wcielił się w postać młodego prokuratora, i Patrycja Volny, która zagrała dziewczynę Duszejko. W obsadzie filmu znajdują się także tacy wybitni aktorzy, jak Andrzej Grabowski, Borys Szyc, czy Tomasz Kot. Wszyscy stworzyli doskonale naoliwioną maszynerię aktorską, która wprowadza nas w duchowość myśliwych i szaleństwo, jakie czasem ich ogarnia.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Pokot online

„Pokot” to historyjka osadzona w Polsce na początku XXI wieku. Główną bohaterką filmu jest Janina Duszejko, szalonej związkowcem budowlanym, która w swoim wolnym czasie żyje w świecie poezji i astrologii. Po pewnej zimowej nocy, na swojej działce znajduje zwłoki sąsiada-kłusownika. Okoliczności śmierci nie są zbyt jasne – na miejscu zostają jedynie tropy zwierząt. Wkrótce giną kolejne osoby związane ze światem myśliwych, a Duszejko postanawia odnaleźć winnego. Jednak stopniowo zaczyna się z nią dziać coś dziwnego, bo czuje się podobnie, jak polowani futrzani przyjaciele.

Bohaterowie

Główną bohaterką filmu jest Janina Duszejko, szalona związkowcem budowlanym, zafascynowana astrologią i poetką. To jej postać stanowi o sile filmu, dając nam poprzez własne pryzmaty widzenia rzeczywistości szansę zobaczenia świata ze zupełnie innej strony. Duszejko próbuje rozwikłać zagadkę morderstwa sąsiada-kłusownika, jednak na drodze staje jej wiele przeszkód, także wewnętrznych. W filmie pojawiają się także Tomasz Szarański, młody prokurator, który starając się załatwić swoją sprawę zakochuje się w jednej z podejrzanych i Sylwia, która poznaliśmy jako dziewczynę Duszejko, ale która okazuje się być kimś całkiem innym.

Gdzie obejrzeć Pokot cały film?

Jeśli chcecie obejrzeć „Pokot” online, po prostu wejdźcie na zalukaj-cc.pl – tam znajdziecie link do filmu w jakości HD. O znalezienie przycisku „Play” nie musicie się martwić – wszystko jest intuicyjne i intuicyjne w obsłudze. Oglądając filmy online na zalukaj-cc.pl, macie pewność, że macie do czynienia ze stroną, która oferuje tylko legalne źródła.

Pokot lektor pl dla widzów z Polski

Dla tych, którzy Preferują oglądanie filmów z polskim lektorem, „Pokot” jest dostępny również z lektorem. Film można także obejrzeć z napisami lub w polskiej wersji językowej. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji użytkowników. Dzięki tym opcjom „Pokot” zyskuje nowych, jeszcze szerszych grup odbiorców.

Zalukaj cały film Pokot i ciesz się dostępem już teraz!

„Pokot” to film na miarę XXI wieku. Przedstawia historię związaną z polowaniem, pokazując zarówno pasję, jaką niektórzy ludzie często ją wykazują, jak i stopniowe przesuwanie się granic między światami zwierząt i ludzi. Sztuka ta, pochodząca z warsztatu wzorowej reżyserki, Agnieszki Holland, jest doskonale zrealizowana w każdym aspekcie. Warto obejrzeć ten film online, żeby w bezpieczny sposób poczuć na nowo szaleństwo polowań i stracić się w zmysłowej duchowości Janiny Duszejko. Zachęcamy do skorzystania z okazji na zalukaj-cc.pl już dziś, a następnie do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod artykułem.